Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A következő a helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Purdygirl99 kérdése:

A következő a helyzet a vőlegényemmel. Megkérte a kezemet, jegyesek vagyunk, de esküvőt kb 4 év múlva szeretnénk. Az eljegyzési ceremóniát majd az esküvő előtti évben kell metartanunk?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 18:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#20: De, Te meghatározod, hogy pontosan, hogyan kell ennek kinéznie és aki másképp csinálja az komolytalan, az viccet csinál belőle és alapból a sátántól való. Mindenki úgy csinálja, ahogyan Neki tetszik, mindig is volt olyan is aki hamar elvált, akkor most a házasság is komolytalan lett mára, csak mert szerinted mások komolytalanná tették? Veled valami nagyon nem kerek ember!
2017. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Te nem érted mit mondok...

Ha valakinek elmeséled, hogy jegyes vagy, az nem jelenti azt, hogy házasodni készülsz. Hanem, hogy komoly a dolog a kapcsolatban, dehát az jegyesség nélkül is komoly. A jegyben járás jelentése változott meg.

Amúgy szerintem elég ciki, ha újságolom, hogy eljegyzett a pasim, kérdezik "ooooooh mikor lesz az esküvő?" Jah az nem lesz, elvenni azt azért nem akar... pff


Elvileg azt kellene jelentenie, hogy elköteleződtünk a házasság mellett.

Persze szíve joga mindenkinek bohóckodni a jegyességgel, de szomorú ha valaki ekkora fogalmi zavarban van.

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, de a divathullám miatt megváltozott a jegyesség jelentése, legalább ezt ne vitassuk.

Amúgy nekem nem tetszik, mert tőlem sokaknak az volt a kérdése, hogy akkor lesznesküvő? Ehh hogyne lenne, milyen hülye kérdés ez.. jah nem az, tök releváns kérdés.

2017. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A fehér ruha pedig a szüzesség, a tisztaság jelképe, ugye?
2017. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ez így elég komolytalannak hangzik, szerintem akkor célszerű eljegyezni egymást, amikor el tudjuk kezdeni szervezni az esküvőt és belátható időn belül meg is tudjuk tartani.4 év hosszú idő, nem mennék így bele eljegyzésbe, nem sok értelme van így szerintem, ilyen sokáig jegyben járni.

Ha nektek így jó,akkor ok.

Ti döntitek el mi legyen. Eljegyzési vacsit nem nagyon tartanak már.Ha ti akartok akkor legyen.Szerintem célszerű akkor, amikor már az esküvő dátuma is megvan . De ti tudjátok, ha most ünneplitek meg, akkor most.

2017. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A fehér eskvői ruha sose jelentette a szüzességet de mindegy XD
2017. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is, hogy pont annyira jelképe a szüzességnek, a tisztaságnak a fehér ruha, mint amennyire a gyűrűnek a férfi háromhavi fizetésébe kell kerülnie és amennyire a jegyesség előírt maximális időtartama egy év. Ezek f457ságok.
2017. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ezt a logikát XD
2017. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!