Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire számít a gyűrű ára eljegyzéskor?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam annyira adni a külsőségekre, a páromon az ékszereket egyébként sem bírom. Ti mit szólnátok, ha eljegyzéskor egy egészen egyszerű arany vagy ezüst gyűrűt kapnátok a mostani párotoktól, brillek meg mindenféle túlértékelt cicoma nélkül? Veszítene így az eljegyzés az értékéből?

2017. júl. 6. 11:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kérem a páromat, hogy ne vegyen kövesgyűrűt. Fölöslegesnek tartom. Válasszuk ki együtt a karikagyűrűket és kész. Kövesgyűrűm már eddig is van vagy 8, amit mindenféle alkalomra kaptam ajándékba.
2017. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem az ára számít, hanem a külseje. Ez most lehet sznobság, de már 100-150ért olyan gyémánt gyűrűket lehet venni, hogy nem győzi az ember lánya nézni. Életem végéig a kezemen fogom hordani, mindig azt fogom látni, hát had legyen az már gyönyörű. De természetesen ez én vagyok. Ha a párom egy sima gyűrűvel kérné meg a kezem amiben nincs kő, akkor eltenném karikagyűrűnek, és mikor neki választjuk a karikagyűrűt, akkor keresnénk egy köves példányt.
2017. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életem szerelme valami 100 Ft-os automatás gyűrűvel kérné meg a kezem, amiért az óvodás kislányok szoktak sírni a strandon, akkor is boldog lennék. Nem az a lényeg, hanem hogy leélhetem vele az életem
2017. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezüst gyűrűt szeretnék, mert a napi öltözékemhez, stílusomhoz, és általában a körmöm színéhez is jobban illik. :)


Most viszont kezdek félni, hogy kinéznének miatta minket, ha azt venné meg a barátom egyszer a jövőben. Áh, de mindegy, mit gondolnak. Ha nekem az ezüst jobban tetszik, akkor mi van?


21/L

2017. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha átlag halandó különbséget tudna tenno ránézésre ezüst és fehérarany közt...
2017. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sosem érdekelt a gyűrű àra. Sima ezüst gyűrűvel kèrt meg a férjem és boldogan mondtam igent. Az esküvőre màr aranyat csinàltattunk.
2017. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni azt, hogy te nem szereted a párodon az ékszert. Szerintem fontosabb, hogy ő hordaná e? Azelőtt én sem hordtam ékszert de természetesen az eljegyzési és a jegygyűrűt is hordom azóta is. Így nem örültem volna ha ezüstöt vesz a párom, mivel az aligha olyan tartós. A sárga aranyat nem szeretem, így fehéret vett. Ha alapból utalnám az ékszereket akkor pedig se aranyat se ezüstöt nem kérnék, mert minek, ha úgysem hordom? Viszont azt nem ártana tisztázni hogy te nem szereted rajta de ő igen, csak miattad nem hord vagy ő is utálja. Az enyémbe. Sincs
2017. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem. Az enyémben sincs brill, cirkonia köves. Nem került egy vagyonba, de szép és tartós. Nekem ez fontos, mivel hordom őket.
2017. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem számít a gyűrű ára, de azért legyen valamennyire strapabíró, ne törjön le az ujjamról 2 hét után :)

Az eljegyzés nem arról szól, hogy mennyi pénzt vertél el az ékszerésznél, így nem fog veszíteni az értékéből.

2017. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a legtöbbször meg lehet különböztetni az ezüstöt a fehéraranytól. Fémallergiás vagyok, így ez a két leggyakoribb anyag az ékszereim közt. Az ára nem számít (meg amúgy is, honnét tudná, mondanád neki, mikor adod a gyűrűt, hogy szívem, tessék, remélem, tetszik, mert 40.000 volt, vagy mi?), de ezüstöt nem javasolnék, mert nem annyira strapabíró, nem idomul úgy az ujjak formájához és feketedik. Márpedig szerintem egy eljegyzési gyűrű legyen tartós, mert egy szimbólum, és a házasságot se két napra tervezi az ember. Az viszont, hogy neked mi tetszik, nem számít, ugyanis őt kéred meg, nem magadat. Neki kell tetszenie a gyűrűnek. Majd a karikagyűrű kinézetén problémázhatsz, azt te is hordani fogod. Én biztos kiakadnék, ha magadnak akarnál gyűrűt venni, és azzal megkérni engem.
2017. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!