Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés után mennyi időre házasodtatok össze?

Figyelt kérdés
Azt látom a környezetemben, hogy sokan nem házasonak rögtön csak néhány év után, addig pedig gyűjtenek. Szerintetek ez gáz? Vagy álca?

2017. szept. 14. 08:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

igen, egész konkrétan engem is szétszedtek amiatt, hogy várunk még két évet. :( Elég csúnya osztásokat kaptam, hogy a párom akkor nem is gondolta komolyan, minek húzza az időmet...stb.

Szeretnénk előtte befejezni a házunkat, és aztán tudnánk csak összegyűjteni a rávalót. Mindent sorjában és főleg fontossági sorrendben, nekünk a ház az első. Persze tudom, hivatali időben ingyenes..stb, de azért szeretné az ember megadni a módját, és egy kis lagzi is sok pénz.

Viszont mivel annyian megtámadtak már, szerettem volna tudni, h tényleg ez az általános vélemény/tapasztalat?

Köszönöm mindenkinek a választ!

2017. szept. 14. 12:23
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Semmi baj nincs azzal ha évekig jártok jegyben, koncentráljatok a Nektek fontos dolgokra, aki meg erre beszól, szívjon gázt!
2017. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Napra pontosan 2 év.

Az eljegyzés napján kitűztük a dátumot, és tartottuk is hozzá magunkat. Nem bánom, hogy így alakult, mert az eljegyzés után csak 1 évvel kezdtük el szervezni a bulit, addig csak infókat gyűjtögettem, és kellett is, mert majdnem 1 év után jöttem csak rá, milyen is és hol is lenne jó az álomesküvő.

Közben a párom még lediplomázott, sok minden egyszerűbb lett így, hogy vártunk. Meg a pénz is összegyűlt rá.

2017. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%

Az eljegyzés egy elhatározás az esküvőre.

Ezen nincs nagyon mit vitatkozni.

Az adok egy gyűrűt mert tökre szeretlek nem eljegyzés.

Egy év

2017. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm a választ, bár itt nem volt vitás h szándék az esküvőre, a hangsúly azon volt h nem mindenki teheti meg h hamar házasodjon, ismertetem a kérdésem újra, idézet: "sokan nem házasonak rögtön csak néhány év után, addig pedig gyűjtenek" ----ez alatt az esküvőre való gyűjtést, v egyéb élethelyzeteket értettem.

2017. szept. 15. 11:47
 16/24 A kérdező kommentje:
és még valami: bár feltettem egy kérdést, amire mindenkinek szívesen fogadtam a válaszát, de azért hadd jegyezzem meg, (pl Kedves Utolsó), hogy osztós stílusban idejönni és nem a kérdésre válaszolni, vagy olyan választ adni, ami nem függ össze a témávalde cserébe ROSSZINDULATÚ
2017. szept. 15. 11:57
 17/24 A kérdező kommentje:
FOLYT* nem túl szép dolog.
2017. szept. 15. 11:57
 18/24 anonim ***** válasza:
72%
#14: Aham. Egy év. Miért? Mert TE azt mondtad? Vagy mert a szomszéd Marika néni szerint így van és vér ciki ha nincs egy éven belül esküvő? Vagy a nagyi szerint, mert mit szólnak a rokonok, meg a szomszéd Marika néni a kisboltban? Ez egy ostoba f4sság!
2017. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nálunk 17 hónap telt el a lánykérés és az esküvő között. Több oka is volt, nevezetesen a kapcsolatunk korai szakaszában történt a lánykérés, még suliba jártunk, az összeköltözés is csak később jött, miután végeztünk és lett munkánk, de ettől eltekintve határozott terveink voltak, hónapra pontosan megvolt az esküvő dátuma végig.


Nincs baj azzal, ha nem azonnal házasodnak össze mert a közös otthon fontosabb, vagy mert nagyobb bulit akarnak rendezni az esküvőjük alkalmából és kell rá a pénz. Nem ez a probléma.

A gond ott van, (illetve nem gond, mert leszarom mások magánéletét, csak épp nevetséges) amikor megtörténik a lánykérés, de a párnak semmi elképzelése, semmi célja ezzel kapcsolatban, semmi konkrétum nincs. Ez így komolytalan. Kb olyan szint, mint amikor a pasi odavág a nőnek egy gyűrűt, hogy egy pár évre befogja, és ne nyaggassa a házasság témával.

Vagy ami még szánalmasabb, hogy lánykérés van, de összeházasodni nem terveznek egyáltalán. WTF???? Akkor minek volt eljegyzés? Remélem érthető.

2017. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"...mert leszarom mások magánéletét, csak..."

Mesélsz még?

2017. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!