Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés után mennyi időre házasodtatok össze?

Figyelt kérdés
Azt látom a környezetemben, hogy sokan nem házasonak rögtön csak néhány év után, addig pedig gyűjtenek. Szerintetek ez gáz? Vagy álca?

2017. szept. 14. 08:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20


Neked nem mesélek semmit. Ilyen trollokkal, akik szeretnek kötözködni (ez látszik a korábbi megnyilvánulásaidból), nem tárgyalok. A kérdezőnek válaszoltam/illetve írtam le az egyéni véleményemet. Pont. Hozzád nem szóltam, szóval kopj le.

2017. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Aha, oké. Ha elfogynak az érvek, akkor kopjak le. Értem. Köszi! :)
2017. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Miért kellene érveket felhoznom? Mire? Kinek? Miért? Nem vita van, csak egyéni véleményeket ír le mindenki. Kivéve téged, aki belekötsz abba ami nem tetszik, holott a válaszok nem neked szólnak.
2017. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bocsi h félreérthetően válaszoltam, csak sokan szórakoznak manapság az eljegyzősdivel és kezdi értékét veszteni, mert kb mindenki kiírja másfél év után a facera h mennyire jegyesek.

A házassági szándékba beleértettem azt is, amikor gyűjtögetnek, ami eltarthat akármeddig, bár akkor már nem is a házasság fontos, hanem a flanc.

Ha nekem nem finanszírozná senki az esküvőt, akkor a barátaimmal tartanám a lagzit kb 15 fővel a kultúrban, előtte meg megvacsoráznánk a szülőkkel és a tanúkkal. Nem gyűjtögetnék 3-4 évig egy lagzira.

Az egy évet úgy értettem, hogy mi egy éve jegyeztük el egymást az esküvő előtt.

2017. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!