Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom megkérte a kezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérte a kezem. Az exe gyűrűjével?!

Figyelt kérdés
5 éves évfordulónkon múlthéten megkérte a barátom a kezem,abban a pillanatban a vilag legboldogabb emberenek ereztem magam,ezt nem is reszleteznem. A gyuru,hat eleg nagy volt nekem,persze elofordul hogy elszurjak a meretet,mondta hogy ha nem baj holnap el is viszi megcsinaltatni. Aztan kezdtem el erre gondolni,mert tudom hogy a volt baratnovel is jegyben jartak,csak vegul megse jott ossze,ra is kerdeztem hogy esetleg ez nem az a gyuru-e,probaltam viccesen es beismerte hogy igen,az de o ugy gondolta ez nem lesz problema. Nem tudom mit tehetnek ilyen helyzetben.

2017. szept. 20. 19:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
En ebben a helyzetben egyszeruen visszaadnam, es megmondanam, hogy koszonom szepen, van eleg sajat ekszerem, nincs szuksegem az exe levetett szarjaira.
2017. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
6%
Nem érdemled meg, add vissza.
2017. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%

Hajj, az élet nagy tragédiái..

Egyébként nem hordanám a gyűrűt, mondjuk én eleve ellenzem a gyűrűs eljegyzést. Attól még jegyesek lehettek, nem a gyűrűtől leszel menyasszony. Inkább válasszatok egy karikagyűrűt együtt, azt meg adjátok el.

2017. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez idáig a rémképzetemben volt, sajnálom, hogy veled viszont előfordult!!


sztem dobd ki a pasit. Ma egy gyűrű, köv. alkalomnál már az ex lesz a neve a közös ingatlani tulajdonlapon.....

2017. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaadnám és megkérdezném,hogy ezt mégis hogy gondolhatta.
2017. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%
Akkor dobd ki a pasid is vagy csereltesd ki mert az ex ot is hasznalta... Csokolta,olelte, szopta, rault a faxara.. Ez csak egy gyuru nem volt replas a volt no de ha ennyire finnyas vagy akkor csere...
2017. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

bakker , te frankón hozzámennél egy ilyen olcsójánoshoz?


abba már bele se akarok gondolni, mi lesz akkor, ha 1x tényleg el fogy a geppa....


a földről fogtok enni, csakhogy ne kelljen a bútorokat koptatni, és mosogatással tölteni az időt???


no comment.

2017. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

Rendkívül megalázó és tapló dolognak érezném, ha egy használt gyűrűvel kérnék meg a kezemet.

Annyira se tart, hogy egy hozzád illő, kifejezetten Neked választott gyűrűt vegyen? Hát úriembernek nem nevezhető, az biztos.

2017. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

annyira ledöbbennék, hogy ez komoly, hogy nem is tudnék mit mondani. :D

igazából így se tudom. :D

kidobni túlzásnak tűnik, de közben meg annyira zavarna, hogy lehet ilyen hülye valaki. :D

2017. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Fúj hallod,ilyen gyökeret...

Modjuk eladhatta volna(ha egyàltalàn valódi arany).Es vesz màsikat,ràd valót.Bennem ez olyan érzést keltene,hogy nem érek neki annyi pénzt és fàradtsàgot,hogy nekem is vegyen,ha màr ilyen 'hàzassàgszédelgő' és sorra jegyzi el a csajokat.

Sóher,lusta,igénytelen megoldàs.Ràadàsul rossz omennek is tartanàm azért sem kéne.Én dobnàm a pasit.

2017. szept. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!