Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem lehet még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet még olyan férfivel sem eljegyzésről beszélgetni (CSAK beszélgetni), aki elvileg komolyan gondolja a kapcsolatot, több éve együtt van a párjával és elvileg házasságpárti?

Figyelt kérdés
Miért nem érdekli ez a férfiakat egyáltalán? :(
2017. dec. 24. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

"Én nem fogok egy nőt sem bántani azért, hogy nem akar férjhez menni. De az nem tetszik, ha kutyát tart gyerekek helyett." - te aztán nagyon elfogadó vagy apám :D szóval te csak azért fröcsögsz, ha valaki saját döntésből nem akar gyereket, és az nem beleszólás. Mesélj még ;)


Azért nem tudsz vele eljegyzésről beszélni, mert nem érdekli a dolog, pedig több év után már aktuális lenne. Pontosan mit nem lehet megbeszélni vele? Az egész témát kerüli és ideges lesz, ha szóba kerül, vagy csak a részletek nem érdeklik? Mert ha az előbbi, akkor ez a férfi nem házasságpárti. Ha az utóbbi, akkor meg mondd meg neki nyíltan, hogy úgy érzed, te már készen állsz, és szeretnéd megbeszélni, mik a tervei. Ebbe semmi erőltetés nincs.

2017. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele még beszélni sem róla, akkor NEM házasságpárti. Sógorom is így etette az exét, tönkre is ment a kapcsolat...
2017. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nem lehet róla erről beszélni? Ha teljesen elzárkózik, pedig elvileg házasságpárti, akkor ott valami kamuzás lehet. Próbálj meg vele ne csak a házasságról, eljegyzésről beszélni, hanem a közös jövőtökről általában. Meg puhatold ki, hogy mi a baja ezzel a dologgal, és ha csak hiteget, akkor mérlegelj, hogy neked mi a fontos.


A többihez pedig csak annyit mondanék, hogy nő vagyok, és teljesen hidegen hagynak a lagzik meg az esküvők, sőt megházasodni sem terveztem. Aztán mégis máshogy alakult ( :) ), de egy totál egyszerű esküvőt tartottunk. Szóval lehet ezt puccparádé meg pénzköltés nélkül is csinálni.

2017. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
"elvileg" - ja. Gyakorlatilag bead egy nyugibogyót, hogy persze drágám, csak ne tülemetlenkedj, és főleg ne fogazz.
2017. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 omba ***** válasza:

Nincs is annál üresebb szó


"az elmélet és a gyakorlat sohasem térhet el egymástól - elvileg.":D

2017. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira kerüli a témà hogy szimplàn beszélgetni sem lehet vele akkor hàzassàgellenes és ennyi. Amúgy a vilàg legócskàbb kifogàsa a hàzassàgra, az, hogy dràga az esküvő. Nem nem az. Csak annyiba kerül amennyit rà akar költeni. Van akinek 1,5 -2 millió , nekünk pl 95 ezer ftból megvolt vendégekkel, kajàval együtt.
2017. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

7. Mert neked ahhoz mi közöd van, ha valaki kutyàt tart ? Amúgy nem gyerek helyett, csak pl van aki szereti őket. És? Nàlunk is 2 kutyus van, gyerek meg nulla.

Ha attól leszel csak boldogabb akkor hajrà, ítélkezz. Elàrulom, senkit nem izgat. A kutyàk tündériek és kész.

2017. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasi vagy nem házasságpárti vagy az, de nem tudja elképzelni, hogy az aktuális párjával házasodik össze. Nem azért mert nem szereti csak nem ő az igazi. Általában ilyenkor még húzza a pasi pár évig és amikor találkozik az igazival, lelép, és 2 éven belül házasodni im és jön a baba is.
2017. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Van ameiket érdekli sőt csak te is pont olyanba futottàl bele aki csak elviekben gondolja komolyan mivel tisztàban van azzal hogy egy nő előbb utóbb családot szeretne hàzasodni stb de magànak gyàva bevallani hogy nem vagyok egy hàzassàg psrti vagy még nem âllok készen erre a feladatra .Magàval sem őszinte akkor veled hogy lenne az !?Én nem fecsérelnêm rà az időmet az biztos .
2017. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
26%

Na lássuk. Könnyű elítélni a pasit, mármint én is annak tartom magam, és pont ebben a helyzetben vagyok, hogy jó lenne eljegyezni, mert imádom. Csakhogy

1. A barátnőm 3 éve durván átejtett, és egy évig tartott neki megbocsátanom

2. Eljátszotta, hogy neki szakmai okokból haza kell költöznie. Azóta pedig képtelen ugy alakítani az életét, hogy újra együtt legyünk.

3. Hetente fél napot tudunk együtt tölteni. Akkor is inkább a telefonos játékán függ.

4. Nem képes leszakadni az anyjáról 30 éves korában

5. Megteremtettem a lehetőséget arra, hogy együtt lakhassunk, 2 szobás lakásban lakok tök egyedül.

6. Szexmegvonással manipulál


Kb ennyi.


Ha nem jegyez el, annak lehet az oka, hogy vár valami kompenzációt a hülyeségeidért. Kettőn áll a vásár.

2018. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!