Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek arról, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, h Kulcsár Edina is állandóan nyavalyog h eljegyezzék?

Figyelt kérdés

A jelenség nem új de most h már közszereplők is ide alacsonyodnak és nem szégyellik, sőt ez a legtöbb rajongójuknak még elfogadható is, eléggé feltűnt. Ez a csaj is mindig elmondja h mikor veszik már el és h pasi dolga ez.

Lehet h én vagyok nagyon eltájolva de nálunk nem volt ez a játszma, most vagy tényleg a férfira hagyod vagy megbeszelitek mert közös döntés. Szerintetek nem szánni való, ahogy ez a lány remeg a gyűrűért, miközben már van egy felbontott eljegyzése


2018. jan. 2. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az meg ki? De direkt nem is keresek rá...ha valami értelmes lenne már hallottam volna róla.
2018. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért próbálja sürgetni a párját, mert mondta egy interjúban, hogy szeretne gyerekeket, és nem akar kicsúszni az időből. Most 27 éves. Ha több gyereket is akar, akkor időben el kell kezdeni, előtte meg szeretne egy biztos alapot.(házasság)

Én amúgy nem örülnék ha hozzámenne ehhez a palihoz, elég sokszor bunkóskodik Edinával, nem illenek össze. Remélem talál egy rendes embert maga mellé.

2018. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kezd lassan kevésbé rá terelődni a figyelem, így akar valamit, amivel újra sok rajongót szerezhet. A házasság meg a gyerek meg pont ilyen, mert akkor lehet posztolgatni a cuki eljegyzési, esküvős meg kisbabás fotókat, később meg be lehet pózolni pár képre a gyerekkel, tetszelegni a jó és példamutató anya szerepében. Egy bizonyoskor után már a kinézetével nem tudja eladni magát,így kell neki valami más helyette. Márpedigacuki esküvős meg babás képeket sokan szeretik.
2018. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!