Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél a barátnőm állandóan a házasságról?

Figyelt kérdés
én 22 éves vagyok a barátnőm 17 éves,de 2 hónap múlva lesz 18.A helyzet hogy az utóbbi napokban totál rákattant a témára,és néha várja is megerősítést hogy 1-2 év múlva el is veszem.Viszont én nem igazán akarok nősülni,az oka hogy nem tudok annyira bízni az emberekbe,2 ember van a földön akiben bízok és az 2 legjobb barátom.Próbáltam kicsit terelni a gondolatait,de nem akar leszállni a témáról,ami kicsit megrémít.
2017. dec. 27. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Jo esetben a baratnojeben is ugyanugy meg tud bizni az ember, mint a barataiban, ha ez nalad nincs meg, akkor felesleges a kapcsolat is. Masreszt viszont tok normalis dolog, hogy 22 evesen meg nem gondolkodsz hazassagban a 18 eves baratnoddel. Az utobbi napokban meg valoszinuleg a Facebookos, karacsonyi eljegyzos posztok miatt kattant ra, talan valami kozeli ismeroset is eljegyeztek. Majd elmulik.
2017. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert ő házasságpárti...

ne terelj, legyél őszinte. Jobb, ha most mentek szét, mintha még évekig hülyíted szegényt.

2017. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha erről külön még nem esett szó, akkor nyilván tudni szeretné, hogy mit gondolsz a házasságról. Lehet, hogy már jogilag felnőtt vagy, de még fiatal és fog még alakulni mindkettőtök gondolkodása ezen a téren a tapasztalataitok alapján. Mondd neki a jelenlegi helyzetet, meg kB azt amit mondtam, baj csak nem lesz belőle.

31/f

2017. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Házasságpárti, és lehet, hogy több ismerősét már eljegyezték, és ő is akarja. Ez szerintem is korai 17-18 évesen, ennek ellenére sok taknyos menyasszonyt és vőlegényt ismerek. :"D


"Viszont én nem igazán akarok nősülni,az oka hogy nem tudok annyira bízni az emberekbe"

Ez viszont hülyeség, már ne haragudj.

Megérteném, ha azt mondanád, hogy szerinted korai a házasság, és még várnál vele.

Megérteném, ha azt hoznád fel érvnek, hogy szerinted a házasság csak egy papír, és nélküle is ugyanúgy lehet szeretni egymást.

Ez a bizalmatlankodás viszont nem érv, ha nem tudsz bízni az emberekben (senkiben sem), akkor fölösleges, hogy egyáltalán barátnőd legyen.


22/N

2017. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Talán azért mert nem tetszik neki az üritöláda szerep. Többet szeretne.
2017. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Mert ezt nevelik bele gyerekkora óta, na meg anyagilag is megéri a nőknek a házasság, de psssszt meg ne hallják, mert az igazság fáj és lepontoznak érte, lásd ˇˇ
2017. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul nem értem meg anyagilag a házasság, engem csak lehúzott a volt férjem. A válásnál feleztünk mindent, egyikünk sem járt "jobban". Kint dolgozik külföldön, a gyerektartás amit itt megállapítottak és aminél én sosem kértem többet, mindössze az 5%-a a fizetésének. Én napról napra élek a gyerekkel. Miről beszélünk?
2017. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
6-os, ja, tényleg azért akarok összeházasodni a párommal, mert anyagilag megérné... úgy, hogy többet keresek, az én lakásomban lakunk és nem is kérek tőle bérleti díjat :D.
2017. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki egyenesen, hogy nem bízol benne - abba fogja hagyni.
2017. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz férfiként ilyen xarfaxú,úgy őszintén?

Nem könnyebb megmondani,hogy "Bocs,édes,én nem pártolom ezt a dolgot." ? Legalább el tudna gondolkodni,elcsesszen-e még pár hónapot a fiatalságából rád,hogyan tovább és nem rabolnád az idejét szándékosan.

2017. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!