Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Távkapcsolatban 6 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban 6 hónap után korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Aki távkapcsolatban élt együttélés vagy házasság előtt, mennyi idő után költöztetek vagy házasodtatok össze? 2-3 hetente találkozunk, de szeretném megkérni a barátnőm, kezét, csak bizonytalan vagyok, hogy nem fogja-e korainak tartani. Mindketten felnőttek vagyunk. Az összeköltözéshez nagyon sok mindent fel kellene adnunk, de én biztos vagyok benne, hogy ő az igazi és úgy érzem, hogy ő is biztos ebben.
2010. jún. 6. 21:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél másképp van. egy jó barátom interneten ismerkedett meg egy lánnyal kb 1-1.5 éve. 200 kméterre laktak egymástól ritkán találkoztak de pár találkozás után úgy döntöttek össze költöznek. Most 10-én lesz az esküvőjük vettek már lakást és a baba is útban van tehát röpke egy év alatt minden teljesült amihez másnak akár 10 év is kell.
2010. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Lányok, ti komolyan vennétek egy ilyen lánykéréssel? A barátnőmnek volt már egy-két komoly kapcsolata, de eléggé sérült ezekben, velem élvezte először igazán a szexet is és mellettem kezdte elhinni, hogy mennyire lehet őt szeretni. Helyes, okos, komoly lány, nagyon jó humora van és szereti a szakmáját.
2010. jún. 6. 22:15
 13/34 anonim ***** válasza:

Szia.

Nézd,ezt neked kell tudnod..én azt mondanám,hogy elsőkörben puhatolózz a párodnál,hogy mennyie akarja elkötelezni magát..

Egyébként igaz a mondás,lakva ismerszik meg az ember..:)

Amugy mi is távkapcsolattal kezdtük..baátom szabolcs megyében,én pest megyében..több mint 300 km választott el minket..mi 4 nap mulva lettünk volna 3 hónaposak,mikor összeköltöztünk,most leszünk 10 hónaposak...és má a második randin az összeköltözésen gondolkodtunk és nagyon hamar a házasságra terelődött a téma...nemsokára tervezzük az eljegyzést megtatani...

:)

Sok boldogságot nektek is!!!éS csak ugy döntsetek ahogy nektek jó!!!!!!!!!!

2010. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Mi is sokat beszélgettünk már házasságról, gyerekekről.
2010. jún. 6. 22:17
 15/34 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban késett pár napot a kedvesem vérzése és én már reménykedtem, hogy hátha.... Én voltam szomorúbb, amikor megjött.
2010. jún. 6. 22:17
 16/34 anonim ***** válasza:

Korai.

Még nem távkapcsolatnál is korai lenne. Éljetek együtt előtte egy darabig, sok minden kiderül akkor, hogy tényleg annyira egymáshoz illetek-e.

2010. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Kérlek azt vegyétek figyelembe, amit írtam, hogy eljegyzés előtt nem szeretnénk összeköltözni.
2010. jún. 6. 23:26
 18/34 anonim ***** válasza:

A te életed, a te érzéseid, a te felelősséget. Meglátásom szerint korai, mert sok év után is tud az ember párja újat mutatni.

A párkapcsolati csiszolódás együtt élve lehetséges. Lakva ismeri meg az ember a társát. Felismerés, megismerés, tapasztalat után lehet komolyabb lépést tenni. Addig gyerekes fellángolás.

Az egy dolog, hogy elképzelsz valamit a társadról. Hiszed, reméled a legjobbat embertársadról. Ilyenkor nem is gondolsz arra, hogy akár problémák is lehetnek. A gondok megoldása során kiderülhet ki miként gondolkodik, s ezt hogy lehet közösen kivitelezni.

A leánykéréshez kellenek a tapasztalatok, együtt megélt jó és rossz dolgok. Aztán lehet a lehetőségekhez képest a legjobb döntést hozni. 29/n

2010. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem jobb, ha az összeköltözés van előbb.

Bár a fene tudja... én két éve élek a barátommal, és belegondolva ez a két év sokkal többet ért, mintha lenne egy gyűrű az ujjamon. Azzal max szegény egyedülálló barátnőimet akasztanám ki :)

Az eljegyzésnek akkor van értelme, ha azt jelzi, hogy már gyakorlatilag szervezitek az esküvőt. Teljesen felesleges előtte. Főleg ha összeköltöztök, aztán valami miatt mégse jön össze...

Mégy egy dolog: mielőtt összeköltöztem a párommal, megtudtam, hogy arra készül, hogy megkéri a kezem. Nem voltam még kész rá, teljesen kiborultam, szakítottam is vele. Pusztán mert megijedtem. A barátnőddel, főleg ha ilyen előélete van, akkor emiatt lehet, hogy még ezt nem játszanám meg.

2010. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
te már eldöntötted,hogy megkéred,ahogy a válaszaidból láttam:) figyelj,ha eljegyzés nélkül nincs összeköltözés akkor mire vársz?kérd meg a kezét.nem az idő számít,később is kiderülhetnek problémák,szóval nem ezt kell lesni egy életen át.ha korainak érezné,mivel írtad hogy komoly és okos lány,elmondaná neked,hogy szivem,nekem ez még korai,várjunk kicsit.és akkor sincs semmi,mert csak elmondta az igazat,nem hinném hogy egy lánykérésen bárki megsértődne.az én véleményem,hogy vágj bele,adott minden!ird meg kérlek majd,hogy végül mi lett,én szorítok nagyon nektek:).
2010. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!