Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Távkapcsolatban 6 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban 6 hónap után korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Aki távkapcsolatban élt együttélés vagy házasság előtt, mennyi idő után költöztetek vagy házasodtatok össze? 2-3 hetente találkozunk, de szeretném megkérni a barátnőm, kezét, csak bizonytalan vagyok, hogy nem fogja-e korainak tartani. Mindketten felnőttek vagyunk. Az összeköltözéshez nagyon sok mindent fel kellene adnunk, de én biztos vagyok benne, hogy ő az igazi és úgy érzem, hogy ő is biztos ebben.
2010. jún. 6. 21:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
szerintem várj vele... :)
2010. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

szerintem finoman célozgass rá,hogy szeretne e megállapodni.

mi annó a férjemmel hasonlóan voltunk mint ti,csak én még iskolába jártam,ő meg akkor vonult be katonának.2-3 hetente láttuk egymást 1-2 napra mikor eltávot kapott.rá 4 hónapra hogy összejöttünk egyszer egy telefonbeszélgetés során megmondta,hogy ha leszerel megkéri a kezem,mert ő velem akarja leélni az életét.persze örültem nagyon,és ha nem is a leszerelés után egyből,de a 2. évfordulónkkon megkérte a kezem.annak már 6,5 éve.1,5 hónapja vett el és van egy kisfiunk is.bátyám és menyasszonya több évig külön éltek(igaz 3 év után jegyezték el egymást,de akkor is külön éltek),mert a barátnője tanult még igy nem hagyhatta ott a sulit hogy költözzön,tesómnak meg itt volt a munka.ma már együtt élnek.

szóval szerintem vagy először puhatolózz nála,hogy szerinte milyen mély a kapcsolatotok,és léphettek e egy szintel fejjebb.vagy kérd meg.

sok boldogságot

2010. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
szerintem okés :D csak az mondja, hogy nagyon korai, akiket a pasijuk évek óta nem kér meg...szerintem, de aztán majd mindjárt nagyon beoltanak :D:D de sztem nagyon jó ötlet :D ha ez már felmerül és nem te erőlteted, hanem a párod is akarja, akkor ez egy szerencsés kapcsolat :D gratulálok
2010. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

én is korainak tartom, (férjnél vagyok kedves utolsó)

gondold csak végig: 2 hetente látod pár napig, ilyenkor te is és ő is a legjobb formáját hozza. még minden vidám és rózsaszín, de majd ha jönnek a hétköznapok, a rengeteg meló hogy jussatok 1ről 2re, a fáradtság, a számlák és még sorolhatnám. a mi kapcsolatunk elég megalapozott volt ( fél év után összeköltöztünk, az eleje nehéz volt, aztán kb másfél év az eljegyzés esküvő.) nagyon mély már a szeretet, de így is nehéz sokszor. én is előbb összeköltöznék, mert nem minden arany ami fénylik, és ha később kiderül, nem mindegy, hogy azt mondhatod el, hogy volt egy két lány akivel együtt éltem, vagy azt h volt már 6 menyasszonyom. én ismerek valakit, akinek ez az eljegyzősdi már a hobbija, már kb 6-7 csajt eljegyzett, de egyikkel sem jött ki együtt lakva, és azt érte el, hogy már a család sem veszi komolyan a szándékait és a lányok sem.

én amúgy valószínűleg nemet mndtam volna ennyi idő után, még úgy is, hogy mi minden nap együtt voltunk az elejétől és fülig szerelmes voltam/vagyok.

ettől függetlenül sok boldogságot!!

2010. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!