Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
18 vagyok,párom 26!!Együtt vagyunk 2és fél éve,komoly a kapcsolat.Már együtt is élünk másfél éve,ő ide költözött hozzánk.Tehát 3an élünk,én,párom és anyum.Én természetesen tanulok ő pedig dolgozik.Olyan melója van h reggel elmegy 5kor és este jön 6után.Én nehezen viselem,keveset vagyunk együtt és közbeszól a féltékenység is nála is és nálam is.Volt egy veszekedésünk mivel szerinte én nem tudok "elszámolni"az időmmel.Azért mondta mert megkérdezte hogy mikor értem haza,én mondtam hogy 2kor.De ő a számítógépen megnézte az előzményeimet és aból látta hogy a gépet csak 4kor kapcsoltam be.(azért mert szinte az az első ha hazaérek)És akkor jött h hogy is van ez...hol voltam?miért hazudok?...stb.begurultam és én meg visszavágtam hogy a pénzével nem tud elszámolni,mivel így dolgozik már 3hónapja,de mindig sír h nincs pénz!Kimondottan anyumnak nem ad haza,havi 1-2szer ő várárol be kb 4000ft értékben.Oké ott a kocsija ami havi 40ezer...nem akartam őt elszámoltatni,én csak visszavágtam h ő meg ezzel nem számol el.És akkor jött a lényeg!,,Semmi közöd hozzá"mármint ahhoz hogy ő mit csinál a pénzzel.Szarul esett,most én gondolom túl komolyan,vagy tényleg van vmi benne?Azt mondta ha majd nekem is állandó jövelelmem lesz,és majd összerakjuk afizetéseket,akkor lesz közöm hozzá,addig nem...ez fair?"el is jegyzett"márezért is szarul esik.Most azért mert 18vagyok és tanulok csak ő melózik,(nálunk lakik)semmi közöm hozzá h mit csinál a fizetésével?
2010. jún. 10. 14:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

ha nem neked,akkor kinek van köze hozzá?

meg mi az hogy nem ad a közösbe semmit?te nem dolgozol,akkor gyakorltilag anyukád etet plusz 2 főt?

2010. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam kb havonta 1-2sze van hogy elmegyünk kaját venni mondjuk a tescóba és akkor ő fizet kb 3000-4000értékben,plussz még olyan kis dolgok néha hogy mondjuk ő megy vmi kis vmiért boltba,tej,felvágott,kenyér.Mikor mi.Ilyeneket ad,ezt sem rendszeresen.
2010. jún. 10. 14:16
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem túl nagy köztetek a korkülönbség...
2010. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat valahogy nagyon nem jó.Anyud fizeti a rezsit rátok is,a 4000 havi étel adag egy felnőtt férfinél és két nőnél elenyészően kevés,ezt valahogy nagyon furán oldottátok meg.

A pénzügyeihez valóban nincs közöd,az ő fizetése,de beszállni a rezsibe és a kosztpénzbe kutya kötelessége lenne,ha ottlakik.

Az időddel pedig neked nem kell elszámolni.Eszembe sem jutna számítógép előzményeket nézegetni,meg kiakadni 2 órán.Komolyan,megáll az eszem.Ti ilyen bizalomra akartok építeni egy házasságot?

Az eljegyzés szép és jó dolog,de házasodni addig,amig nem dolgozol nincs értelme,mert nagyon sokszor meg fogod kapni,hogy ő tart el.Ebbe nem érdemes belemenni,mert garantált a válás.

2010. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
azt mondta ddig amig a kettőnk fizuje nincs összerakva addig ne foglalkozzak ezzel.MAJD HA LESZ GYEREK MAJD AKKOR AGGÓDJAK HOGY HOL A PÉNZ,ADDIG NEM.Magyarul ne érdekeljen engem mert "nem vagyok még senki"ezt nem ő mondta de szinte ez a lényeg.
2010. jún. 10. 14:18
 6/39 anonim ***** válasza:
92%

Elvileg együtt éltek?Akkor illene neki haza adni a pénzből egy bizonyos összeget,még ha ott van neki az autója akkor is!

Mi a párom szüleinél élünk.Ahogy megjön a fizetésünk,kifizetjük a számláinkat és kiszámoljuk mennyi a mi részünk a rezsiből plusz bevásárolunk a konyhára k.b 20-30 ezer ft értékbe.

Komolyan nem értem a párodat,ennyi felelősség nincs benne felnőtt ember létére hogy beszálljon a havi kiadásokba?Akkor ez olyan mintha anyukád tartaná el!!Meg azt se értem neki mi köze van ahhoz hogy te mikor érsz haza,vagy ez úgy van nálatok hogy iskola után egyből haza kell menned?Mi lesz veled ha a felesége leszel???


25/N

2010. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
De attól h 18 vagyok és még tanulok,miért ne lenne ahhoz közöm h mit csinál a pénzével úgy hogy együtt élünk másfél éve?Nem veszi be az agyam.Házasodni még tanulunk nem akarunk...
2010. jún. 10. 14:21
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, ő egyáltalán nem vesz téged komolyan, te meg nem vagy igazán érett egy komoly kapcsolathoz. Ha már most veszekedtek, mi lesz később? Eleve egy felnőtt, dolgozó férfinak nem kéne más házában laknia.
2010. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

ez sztem pofátlanság, milyen már h nálatok lakik és nem ad a közösbe semmit?ez olyan mintha élősködne havi 3-4 ezer az semmi, mert a rezsi az sokkal több és anyukád mit szól ehhez, szerinte jó ez így?

amugy meg az is milyen már h semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a pénzével, mikor együttéltek? vmi baj van a gondolkodásával, jól meggondoltad h vele akarsz maradni életed végéig?, mert lehet h ez csak rosszabb lesz(ne legyen igazam)

2010. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Harmoka ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz! Semmi köze a te idődhöz, milyen alapon számoltatna el. Ráadásul másfél éve ott lakik és csak ennyivel száll be a költségekbe, ez is nagyon kevés!

Anyukád helyében, már rég helyre tettem volna. Szerintem szépen spórol magának, ha mégis kiszáll a kapcsolatból lesz spórolt pénze, amit rajtatok spórolt meg.

2010. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!