Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
18 vagyok,párom 26!!Együtt vagyunk 2és fél éve,komoly a kapcsolat.Már együtt is élünk másfél éve,ő ide költözött hozzánk.Tehát 3an élünk,én,párom és anyum.Én természetesen tanulok ő pedig dolgozik.Olyan melója van h reggel elmegy 5kor és este jön 6után.Én nehezen viselem,keveset vagyunk együtt és közbeszól a féltékenység is nála is és nálam is.Volt egy veszekedésünk mivel szerinte én nem tudok "elszámolni"az időmmel.Azért mondta mert megkérdezte hogy mikor értem haza,én mondtam hogy 2kor.De ő a számítógépen megnézte az előzményeimet és aból látta hogy a gépet csak 4kor kapcsoltam be.(azért mert szinte az az első ha hazaérek)És akkor jött h hogy is van ez...hol voltam?miért hazudok?...stb.begurultam és én meg visszavágtam hogy a pénzével nem tud elszámolni,mivel így dolgozik már 3hónapja,de mindig sír h nincs pénz!Kimondottan anyumnak nem ad haza,havi 1-2szer ő várárol be kb 4000ft értékben.Oké ott a kocsija ami havi 40ezer...nem akartam őt elszámoltatni,én csak visszavágtam h ő meg ezzel nem számol el.És akkor jött a lényeg!,,Semmi közöd hozzá"mármint ahhoz hogy ő mit csinál a pénzzel.Szarul esett,most én gondolom túl komolyan,vagy tényleg van vmi benne?Azt mondta ha majd nekem is állandó jövelelmem lesz,és majd összerakjuk afizetéseket,akkor lesz közöm hozzá,addig nem...ez fair?"el is jegyzett"márezért is szarul esik.Most azért mert 18vagyok és tanulok csak ő melózik,(nálunk lakik)semmi közöm hozzá h mit csinál a fizetésével?
2010. jún. 10. 14:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
64%
18 évesen még nagyon kevés vagy egy ilyen kapcsolathoz szerintem.
2010. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne kösd össze vele az életed.
2010. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem nevezném igazi együttélésnek.Ugyan megosztjátok az ágyatokat,de gyakorlatilag semmi mást.Anyud fizet mindent,neked a szád jár,ő pedig élesködik.

Az együttélés azt jelenti,hogy együtt fizetjük a kiadásokat és megegyezés kérdése,hogy azon felül,ami marad ki,hogy gazdálkodik.Együtt döntenek róla vagy mindenki maga dönt a saját fizujáról.

2010. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

kezdjük ott, hogy miért is kéne neked elszámolnod az időddel?! mi vagy te, a beosztottja? a másik meg, ha ott él nálatok, legyen már annyi bőr a képén, hogy belead a rezsibe, mindenbe. azért ez nem 2 forint. az autó havi 40e...ja, bocs. ha nem fér a keretbe, járjon busszal.

még csak 18 vagy, de nekem ez a figura baromira úgy tűnik, hogy birtokolni akar téged. majd ha lesz gyerek, meg ilyen dumák... gáz. ez nem egészséges kapcsolat.

2010. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a pénzzel igaza van. 18 évesen is lehet dolgozni. Majd ha önállóak lesztek, mindenki dolgozik stb akkor kérjed szémon rajta. Az meg hogy nem ad haza. Hát az elején meg kellett volna beszélni.
2010. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Igazából semmi gond nincs vele,rendes velem,kedves is-még akkor is ha ez a leírásból nem úgy tűnt.Azóta nem is beszéltünk erről,ez tegnap este 10kor volt.Fáradtak voltunk,és lehet h emiatt is lökte nekem oda h "semmi közöm hozzá"mert ez nem az ő stílusa.Tényleg egy olyan férfi aki szereti a munkáját,tudom h nem csalna meg,szeret engem és anyum is látja h amúgy meg jól elvagyunk,ő is kedveli.Gondolom ezért nem "rakja helyre"vagy nem tudom.Meglepődtem,azzal nyugtatom magam hogy a feszültség beszélt belőle,mert nem problémamentes a kapcsin se mostanában.Csak szarul esett hogy ,,majd ha közös kasszán leszünk"eddig ilyet nem is emlegetett.
2010. jún. 10. 14:28
 17/39 anonim ***** válasza:
92%
De miért laktok nálatok? Hát nem lenne sokkal természetesebb, ha bérelne egy kis lakást, és te odamehetnél hozzá, amikor csak akarsz? Miért nem tartja el magát? Nagyon sok problémát meg lehetne ezzel előzni. Ha majd te is dolgozol, összeköltöztök.
2010. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyudnak neked kéne szólni neki hogy végre jó lenne fizetni a közösbe.A páromnak lenne lehetősége hozzánk költözni de nem teszi mert megbeszéltük addig nem költözik hozzánk amíg legalább neki nincs egy fix munkahelye(én tanulok és dolgozok)mert nemrég végzett a sulijával.Meg amúgy is ha összeköltözünk rövid időn belül külön szeretnénk.Ha odaköltöznék véletlenül valahova eszembe nem jutna hogy ne adjak a közösbe,főleg hogy gondolom nem a munkahelyén fürdik,eszik,tvzik stb.
2010. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Te egyáltalán meghallod,amit itt írunk neked?

Ez a "jól elvagyunk" 26 évesen,egy idegen nő tartja el,ez ritka gáz.

Tényleg nincs közöd a pénzügyeihez,neki meg nincs joga elszámoltatni téged és nálatok lakni,mint egy selyemfiú.Te tényleg csak azon vagy kiakadva,hogy azt mondta "semmi közöd hozzá"?A kapcsolat és ez az életforma neked így jó?Vagyis inkább anyukádnak?Borzasztó.

2010. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádat nem érdekli, hogy nem fizet szinte semmit?
2010. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!