Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
18 vagyok,párom 26!!Együtt vagyunk 2és fél éve,komoly a kapcsolat.Már együtt is élünk másfél éve,ő ide költözött hozzánk.Tehát 3an élünk,én,párom és anyum.Én természetesen tanulok ő pedig dolgozik.Olyan melója van h reggel elmegy 5kor és este jön 6után.Én nehezen viselem,keveset vagyunk együtt és közbeszól a féltékenység is nála is és nálam is.Volt egy veszekedésünk mivel szerinte én nem tudok "elszámolni"az időmmel.Azért mondta mert megkérdezte hogy mikor értem haza,én mondtam hogy 2kor.De ő a számítógépen megnézte az előzményeimet és aból látta hogy a gépet csak 4kor kapcsoltam be.(azért mert szinte az az első ha hazaérek)És akkor jött h hogy is van ez...hol voltam?miért hazudok?...stb.begurultam és én meg visszavágtam hogy a pénzével nem tud elszámolni,mivel így dolgozik már 3hónapja,de mindig sír h nincs pénz!Kimondottan anyumnak nem ad haza,havi 1-2szer ő várárol be kb 4000ft értékben.Oké ott a kocsija ami havi 40ezer...nem akartam őt elszámoltatni,én csak visszavágtam h ő meg ezzel nem számol el.És akkor jött a lényeg!,,Semmi közöd hozzá"mármint ahhoz hogy ő mit csinál a pénzzel.Szarul esett,most én gondolom túl komolyan,vagy tényleg van vmi benne?Azt mondta ha majd nekem is állandó jövelelmem lesz,és majd összerakjuk afizetéseket,akkor lesz közöm hozzá,addig nem...ez fair?"el is jegyzett"márezért is szarul esik.Most azért mert 18vagyok és tanulok csak ő melózik,(nálunk lakik)semmi közöm hozzá h mit csinál a fizetésével?
2010. jún. 10. 14:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a barátnőm 2 hétig volt nálunk, még akkoris beszállt mindenbe. Pedig két hét nem sok idő, és nem is kérte tőle senki.
2010. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Igen,megvagyok vele.Ezt leszámítva.Mint írtam sok a probléma köztünk,igyekszünk változni amennyi szükséges egymásért.Több kevesebb sikerrel.
2010. jún. 10. 14:38
 23/39 A kérdező kommentje:
Anyum nem szólt érte,régebben felhozta a témát,én azóta "várásoltatom"rendszeresebben,azóta nem szólt.Nem arról van szó h semmit nem ad,írtam is.Csak nagyobb tételbe semmit...
2010. jún. 10. 14:40
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő el akar számoltatni,akkor neked is pont annyi jogod van hozzá.Egyenrangú felek vagytok, szóval ha őt zavarja h. te érdeklődsz akkor ő se tegye.Amúgy nem értem miért lenne baj az h. ha te 2-re érsz haza akkor 4-ig nincs bekapcsolva a gép.Pl. nekem legalább fél óra amíg az ajtótol a számítógépig vezet az út(lepakolás, kézmosás, átöltözés, toalett stb.).A pénz amúgy marha hamar el tud menni, az tény.Én 3 nap alatt költöttem el 10.000-et úgy h. szinte semmit nem vettem csak kaját, cigit és már el is ment.Én is féltékeny vagyok,de ez már túlzást.Aggódjon magában, vagy mondja néha h. nem szereti ha megbámulnak,de ne bánjon így veled.Én is mindiog megkérdezem a páromat h. mit csinált,de nem azért mert féltékenykedem, ha nem mert érdekel a napja stb.De ő sokszor magától is mondja amint hazaért.Illetve tőlem is megkérdezi,de ő a részletekre nem kíváncsi.Szóval jól gondold meg,mert hosszú távon ez csak rosszabb lesz.
2010. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
de most ne ezen lovagoljunk légyszives!a fő kérdésm az h igaza van h semmi közöm a pénzhez vagy nincs?
2010. jún. 10. 14:41
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
NINCS IGAZA!!!!! Ezt írtuk le neked....csak közben el is magyaráztuk miért nincs igaza!!!
2010. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk úgy, hogy neked nincs közöd a pénzéhez, hogy mire költi a saját fizetését, de ő meg nem lakhatna ingyen egy idegennél. Leginkább anyádnak lenne annyi köze hozzá, hogy havonta x ezret elkér az ottlakásért. A barátodnak meg lehetne annyi esze, hogy felnőtt létére nem tartatja el magát más jóindulatából, ha nem muszáj. Az egyetlen tartós megoldás a külön költözés, vagyis ha elköltözik tőletek. Attól kezdve neked már semmi beleszólásod nem lesz a pénzügyeibe, de ez jobb is lesz így. Ha meg elkezdesz pénzt keresni, és még komolyan gondoljátok, akkor majd összeköltöztök és közös vagy külön kasszátok lesz.
2010. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
94%

szerintem mind a ketten GYEREKEK vagytok még , nagyon korai ez az "összeköltözés"


Egyébként semelyikőtöknek sincs igaza. Dedósan viselkedtek.

2010. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Harmoka ***** válasza:
100%
A barátod jól kihasznál mindkettőtöket. Ingyenélő, van egy ágyasa és még uralkodni is akar rajtad. Ha neked ez tetszik, csináld!
2010. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem, 26 évsen azért dolgozik, hogy az autóját ki tudja fizetni. Szép kilátások.
2010. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!