Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
18 vagyok,párom 26!!Együtt vagyunk 2és fél éve,komoly a kapcsolat.Már együtt is élünk másfél éve,ő ide költözött hozzánk.Tehát 3an élünk,én,párom és anyum.Én természetesen tanulok ő pedig dolgozik.Olyan melója van h reggel elmegy 5kor és este jön 6után.Én nehezen viselem,keveset vagyunk együtt és közbeszól a féltékenység is nála is és nálam is.Volt egy veszekedésünk mivel szerinte én nem tudok "elszámolni"az időmmel.Azért mondta mert megkérdezte hogy mikor értem haza,én mondtam hogy 2kor.De ő a számítógépen megnézte az előzményeimet és aból látta hogy a gépet csak 4kor kapcsoltam be.(azért mert szinte az az első ha hazaérek)És akkor jött h hogy is van ez...hol voltam?miért hazudok?...stb.begurultam és én meg visszavágtam hogy a pénzével nem tud elszámolni,mivel így dolgozik már 3hónapja,de mindig sír h nincs pénz!Kimondottan anyumnak nem ad haza,havi 1-2szer ő várárol be kb 4000ft értékben.Oké ott a kocsija ami havi 40ezer...nem akartam őt elszámoltatni,én csak visszavágtam h ő meg ezzel nem számol el.És akkor jött a lényeg!,,Semmi közöd hozzá"mármint ahhoz hogy ő mit csinál a pénzzel.Szarul esett,most én gondolom túl komolyan,vagy tényleg van vmi benne?Azt mondta ha majd nekem is állandó jövelelmem lesz,és majd összerakjuk afizetéseket,akkor lesz közöm hozzá,addig nem...ez fair?"el is jegyzett"márezért is szarul esik.Most azért mert 18vagyok és tanulok csak ő melózik,(nálunk lakik)semmi közöm hozzá h mit csinál a fizetésével?
2010. jún. 10. 14:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

A pénzügyeihez valóban nincs közöd,DE,ahhoz igen,hogy 26 évesen a ti nyakatokon,pontosabban anyukád nyakán élősködik.

Már bocsánat,de mi mikor együtt laktunk a vőlegényemmel a szüleinél,én is adtam a rezsibe x összeget,meg ő is,plusz kajára pénzt.S ezen felül akármennyit dolgoztam,a rend,tisztaság,vasalt ruha,segíthetek-e valamit című szisztéma mindig megvolt.Ehhez képest a párod egy nulla,már bocs!

Hozzáteszem,még így is megkaptuk,hogy mert mi ingyenélők vagyunk,mert még ez sem volt elég nekik,de ez már más tészta.A lényeg az,hogy én a barátodhoz hasonlókat nevezném inkább ingyenélőnek.

2010. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
14:55-nek teljesen igaza van!
2010. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
26%
hm nem tudom, en se szeretem mikor az asszony beleszol az anyagi dolgaimba... mikor en viszem a penzt. Nem is szokott... Mostmar dolgozik o is, de mindig en vagyok a bankos... JAH ES NEFELEDD A KAPCSOLAT OLYAN MINT EGY 3 LABU SZEK, KELL HOZZA 1:SZERELEM, 2:SZEX, 3: BIZALOM, ha valamelyik nincs meg az a kapcsolat nem jo.
2010. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
85%

édesem!

ha az én párom nem adna a közösbe, miközben velem él, már kivágtam volna 4.ről csukott ablakon keresztül!


férfi létére nem sül le a képéről a bőr, hogy egy nő tartja el???

gondolkozz el ezen a kapcsolaton, és jobban tennéd, ha lepattintanád a srácot, mert ebből nem lenne jó házasság...


komolyan mondom, hogy csodálkozom, hogy ezt eddig eltűrted.

ha nekem bárki is azt mondaná, hogy számoljak el az időmmel biztos, h a képébe röhögnék.


hallottál már a kölcsönösség elvéről egyébként??

2010. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Pasival van baj!! Ilyen idősen (ekkora korkülönbséggel) miért nem te költöztél hozzá, miért ő él a Ti nyakatokon és miért nem fizet közösbe?

Szerintem az ilyen nem férfi főleg, hogy ő tartozna Nektek mégis neki áll feljebb...?

Szerintem nagyon fiatal vagy és szerelmes, ha kitisztul a fejed és találsz egy jobb férfit egyből rá jössz. Remélem nem lesz késő!

Ahol ilyen egyoldalú féltékenység van az már nem jó!


Nálunk párommal élek együtt, ő dolgozik én egyetemre járok, rezsibe csak akkor engedi párom h beszálljak amikor vmi váratlan kiadásunk van!! Amúgy amit tudunk félre rakunk! És igen előfordul amikor ki jön vmi háth vmi nem kerek időben vagy a pénzben! De olyankor én is elmondom hogy nem tudtam megállni h ne vegyem meg azt a cica sampont v ruhát...és ezt ő is ugyanígy....legtöbbször csak hónap végén, mert a mindennapi életben egyszerűen örülünk h hazaértünk és egymással lehetünk.


Ha egymás után nézelődik a másik akkor vaj lehet a füle mögött, volt pasijaim és bnőm kapcsolatiból tapasztalva....

2010. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg semmi közöd az ő pénzéhez de anyudnak számon kéne rajta kérni az eltartása kölcségeit,

te meg ébredj fel a pasid egy 26 éves ingyenélő önző gyerek, sajna te se vagy éretebb de te legalább ráfoghatod az életkorodra.

2010. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen élősködik rajtatok(havi 5000ft semmire nem elég)!!!És ha már ezt csinálja,akkor legalább ne neki álljon feljebb,igen is van hozzá közötök,hogy mi van a pénzével ,ha már nektek nem ad belőle.De ez mellékes.Egy ilyen alakkal én 1 hétig se élnék együtt.Főleg hogy 26 éves,már férfi...nincs annyi esze,hogy adjon anyukádnak pénzt mikor tartja el mindkettőtöket?Ez teljes kihasználás.Ha nem változtat rajta és ad havi kb 30000 ft összeget akkor össze ne házasodj vele,de még hasonlót se,küldd haza,tartsa el az ő anyja!Jézusom hogy valaki hagyja hogy ennyire kihasználják!Nagyon hamar mondd ezt el neki.És amíg ezt meg nem beszéled vele ne is aggódj azon hogy mit mondd el a pénzügyeivel kapcsolatba.Ez az ami lényeges!
2010. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én a helyedben elgondolkodnék, hogy miért írja ennyi ember ugyanazt. Nagyon nincs rendben, hogy anyukád tartja el, ez nem normális. A homokba dugod a fejed ezzel hogy csak a kis veszekedésetekre koncentrálsz, nem az a lényeg.
2010. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Dobjátok ki, amíg még lehet! Ha valaki beszámoltatna az időmről, azonnal szakítanék. És mi köze hozzá? Miért nézi az előzményeidet? Honnan tudja, hogy amikor hazaértél, mondjuk nem vettél kétórás kádfürdőt? Írásban nem kell benyújtanod, hogy mikor hol voltál?


Nem jó a kapcsolatotok, a pasi érzelmileg és anyagilag is élősködik rajtatok. Akkor is kellene rezsit fizetnie és ennie a kocsija mellet, ha egyedül élne! Ki fog használni, ha tartósan így marad a helyzet. Nem szekálásnak írom, de te honnan vagy benne olyan biztos, hogy reggel öttől este hatig melózik? Nézzed a dokkoló órát? Lehet, hogy ötre megy a másik barátnőjéhez, akit fél éve hiteget azzal, hogy elhagy téged érte, ott van kilencig, tíztől négyig dolgozik, utána megy hozzá, és hatkor beesik, amikor már aznapra végzett a dolgával. Lehet, hogy ezért nincsen pénz? Anyukád mit szól hozzá?


Az én tanácsom, hogy ne hagyd magad elnyomni, mert később rosszabb lesz és szakíts!

2010. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!