Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért olyan gyáva, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyáva, hogy nem képes megkérni a kezem?

Figyelt kérdés
Rá is kérdeztem nála, csak hebegett-habogott mindenfélét, elviccelte az egészet, viszont már 5 és fél éve együtt vagyunk... Mit lehet csinálni, ha még megindokolni sem tudja, hogy mi a baja vele? Vagy ha tényleg nem akar elvenni, akkor miért nem képes bevallani, hogy soha nem akarja?
2018. aug. 17. 23:13
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

Azért, mert nekem nem kéri meg a kezem? Ez tök logikus, húzzad csak...

Valami oka van, ha nem akarnak felvállalni valakit hivatalosan is...

2018. aug. 17. 23:35
 2/46 anonim ***** válasza:
39%
Nőként se fogom sose megérteni, ezt a nyomulást, pedig voltam házas. Nem mindenkinek való, nem mindenki vágyik rá, van aki nem hisz a házasság intézményében. Ezt el kéne fogadni felnőtt nőként..
2018. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar elvenni. Ennek lehet több oka is, pl. egyáltalán nem akar házasodni, vagy csak épp veled kapcsolatban bizonytalan. Ideje lenne komolyan leülni és elbeszélgetni. Mondd el, hogy neked mik a további terveid, és ő is mondja el az övét. Ha nagyon más irányban gondolkoztok, akkor nem érdemes tovább húzni az időt. Ne erőltesd a lánykérést, de mondd el a véleményed erről és a jövődről. Ne hagyd, hogy megint elviccelje.
2018. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 próbálokkedveslenni ***** válasza:
32%

Nem tüncike, hanem azért, mert idegbetegeskedsz a dolgon.

Ha jól megvagytok, akkor miért számít ennyire neked az esküvő, hogy legyávázod a párodat?

Ha pedig nem jó a kapcsolat, akkor inkább szakítsatok.


A házasságot egyetlen egy esetben látom jó dolognak, ha a két fél szereti egymást és ezzel szeretnék KÖZÖSEN még jobban kifejezni ezt, mert MIND A KETTEN úgy vélik, hogy a házasság erre egy megfelelő megoldás. (Én nem értek egyet ezzel, de ez nem számít most.)


Na nálatok te akarod csak kierőszakolni a dolgot. Aminek mi értelme? Elárulom neked, hogy semmi.

Tényleg azt akarod, hogy csak azért vegyen el, mert te ráerőltetted? Jó lenne ez? Nem.


A kirohanásodért megy a vonalhúzás, mert ismét bebizonyítottad, hogy a házasság SEMMIT sem ad hozzá a kapcsolatokhoz. Hisz te elég jól láthatóan nem a fenti okból szeretnél házasodni, hanem a jó ég tudja miért.

2018. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Voltál már házas, de nem érted, hogy más miért szeretne házasodni? Hát ez szép, akkor te miért tetted meg anno? Más nem szerethetné, csak azért, mert te elváltál?

Amúgy pont ez a kérdésem, hogy miért nem mondja meg a szemembe, hogy nem szeretné... Csak terel, elviccel, pedig anno ígért fűt-fát...

2018. aug. 17. 23:45
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tüncike, és nem akarom kierőszakolni. Csak nem értem, hogy miért nem lehet őszintének lenni és elmondani, amit igazából gondol. Neki jó, ha évente 1x felhozom valami teljesen más okból, de majd te tudod, hogy én ki akarom erőszakolni.
2018. aug. 17. 23:46
 7/46 A kérdező kommentje:
Amúgy az igenis gyávaság, ha egy ilyen témában nem képes őszintének lenni valamiért!
2018. aug. 17. 23:47
 8/46 anonim ***** válasza:
11%
Igen voltam házas, mert MINDKETTEN azok akartunk lenni. Ha szegény párodat ilyen fullasztóan támadó le, nem csoda, hogy nem kér meg, ne haragudj. :/
2018. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem, mint írtam, egyáltalán nem támadom le, csak kezdem unni, hogy nem képes velem őszintének lenni.
2018. aug. 17. 23:49
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a reakciód, ha a szemedbe mondaná, hogy nem akar esküvőt?
2018. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!