Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért olyan gyáva, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyáva, hogy nem képes megkérni a kezem?

Figyelt kérdés
Rá is kérdeztem nála, csak hebegett-habogott mindenfélét, elviccelte az egészet, viszont már 5 és fél éve együtt vagyunk... Mit lehet csinálni, ha még megindokolni sem tudja, hogy mi a baja vele? Vagy ha tényleg nem akar elvenni, akkor miért nem képes bevallani, hogy soha nem akarja?
2018. aug. 17. 23:13
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
61%

Nem gyáva, hanem egy hazudós, kétszínű f... pénisz. Hidd el, kívülállóként abból amiket leírtál (pl. a folytonos ígérgetés meg időhúzás, ez lesz az lesz) annyira tisztán és világosan lehet látni, hogy el sem hinnéd.

Egyrészt, ha egy férfi szeretne házasodni, akkor nem vár 5,5 évig. Normális kapcsolatban megbeszélik, kinek mi a véleménye a házasságról, és csak úgy folytatják, ha egyeznek az elképzelések. Aztán ha késznek érzik magukat, vagy elmennek közösen gyűrűt nézni, vagy a férfi elmegy megvenni a köves gyűrűt a barátnőjének.

Te arra sem vagy méltó, hogy őszinte legyen hozzád. Semmibe sem vesz téged, hiszen akkor nem viccelődne ilyen témával. Évek óta látod, hogy csak hiteget téged meg egyáltalán nem is érdekli a dolog, minek dobod ki miatta azt a sok évet az ablakon? Gondolokozz már, nem leszel soha fiatalabb, és minél tovább szívsz ebben a sehová nem tartó kapcsolatban, annál nehezebb lesz olyan párt találni, akivel egyezik az elképzelésetek a jövőt illetően. Ha gyereket is szeretnél vállalni, még inkább sürget az idő, hogy találj egy rendes férfit, nem egy ilyen kamugépet. Meg hát tudod, biológiai óra...


Egyébként az eddigi válaszolókon megint röhögtem egy jót. :D

Mit erőltet a kérdező? Hitegetve van évek óta, jóhogy szeretne válaszokat kapni, hogy miért nincs még eljegyzés, pedig már minden megszabott feltételnek eleget tett.

De a "Miért kell elqrni egy jól működő boldog kapcsolatot?" volt a kedvencem. Ugyanis ez a kapcsolat nem boldog, és egyik kapcsolat sem az, ahol az egyik fél nem elégszik meg a barátnő/élettárs szereppel, ezt kellene már megérteni. Mint ahogy egy házasodni nem kívánó férfi sem lenne boldog ha belekényszerítenék a házasságba. Ez egy olyan dolog, amiben sose fognak egyetérteni, és mi értelme erőltetni? Szakítani kell és magunkhoz való társat keresni.

2018. aug. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
71%

Rém egyszerű: azért nem kér meg, mert nem akar feleségül venni, elég neki egy baràtnő, nem akar vàlàssal bajlódni mikor megy a következő csajhoz.

Nem mondja meg a szemedbe mert egyrészt gerinctelen nyilvàn, màsrészt kell valaki akivel elvan, akibe üríthet ha kedve van, amíg nem talàl màst, de nem gondolja komolyan, nem tervez veled közös jövőt. Ha valakit a férfi egy életre vàlaszt ( legalàbb a szàndék megvan erre) , akkor szeretné hivatalosan, a törvény előtt is felvàllalni.

Nàlunk ezzel semmi gond nem volt. A férjem is pont annyira akarta amennyire én. 1,5 év utàn hàzasodtunk össze. Ha ezt a dolgot nem magàtól akarja az ember, ki kell hisztizni, kérdezgetni kell, elvicceli, kifogàsokkal jön, egyértelmű, hogy nem akarja.

Egyébként a te hibàd is. Ne legyél màr annyira buta, vak, hogy nem veszed észre, NEM kellesz eléggé! Ennyi.

2018. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem már régen megkérte volna a kezed, ha nem paráznál rá ennyire a dologra. Két dolgot tehetsz: vagy nyugiban megvárod, hogy megtegye, vagy megkérdezed tőle te! Én az elsőt ajánlom, ha nem várod meg, hogy a gondolat megérjen benne, akkor mindig ott lesz benne a tuske, hogy kierőszakoltad belőle a házasságot, vagy ott fog hagyni téged, mert úgy érzi majd, hogy fojtogatod
2018. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
79%

Dettó ugyanez a helyzet nálunk is...5 és fél éve vagyunk együtt, és sehol a semmi...már én is nagyon kezdem unni, mert állandóan ígérget mindent majd ekkor majd akkor és csak telnek múlnak az évek és semmit nem halad a kapcsolatunk előre!

Kedves kérdező nem tudom ti hány évesek vagytok...én 28 ő 32 tehát mondhatni már simán benne lennénk a korba, de egyszerűen nem tudom én se mire vár, ha tényleg szeret ahogy mondja!

2018. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos, felejtős ez az együttélés a továbbiakban!


5 év az Hatalmas Nagy Idő! (Én eddig 2 éven belül MINDEN KAPCSOLATOMAT górcső alá vettem.)


Akármilyen keserves volt a felismerés - megérte. (Nem húzzuk egymás idejét feleslegesen.)

2018. aug. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Történt valami azóta? Együtt vagytok?
2022. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, ugyanúgy... Immár 9,5 éve lassan. Már elfogadtam, hogy ez van... Igazából most elolvastam újra a kérdést és kicsit dühít, hogy ilyen hülyének nézett. :D Azóta meg kb. szóba sem hozom, úgyis tudom, hogy nem érdekli.
2022. máj. 12. 01:11
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de számomra hihetetlen, hogy vannak nők, akik elvannak egy szó szerint sehova sem tartó kapcsolatban akár 10 évig is, vagy tovább, aki simán elüldögél a langyos f*sban, simán feladja az álmait egy olyan férfi miatt, aki semmit sem adna fel miatta: elvenni sem képes, mert NEKI NEM fontos a házasság - az egyáltalán nem érdekli, hogy a nőnek fontos lenne. Ez mindent elmond a valódi érzéseiről, személyiségéről! Ilyen ember mellett maradtál. Nem tudok gratulálni!

Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál, mert ennek ellenére ez is tanulságos (hogy ha 5 év alatt nem kért meg, akkor valószínűleg nem is fog, tényleg igaz).

Isten lássa lelkem, hogy nem akarlak bántani és gúnyos sem akartam lenni, csak ez számomra hihetetlen, nem értem mi játszódik le ilyenkor egy nőben - talán nincs önbecsülése, nem tudom.. De ez borzasztó, ne haragudj!

2022. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Neki nem fontos, nekem az volt. 50-50 szerintem, gyereket úgysem szeretnénk, együtt élünk 9 éve, igazából ennél előrébb valószínű nem tudna már haladni a kapcsolat. Gyűjtünk, szeretnénk idővel házat venni, abszolút velem tervez de mint látjuk papír nélkül. Emiatt nem szakítanék meg egy amúgy jól működő kapcsolatot, de ez én vagyok. Másoknak biztos nem lenne jól működő, ahol nem veszik el őket, de én ebbe már belenyugodtam.
2022. máj. 15. 22:34
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így gondoltam én is az exemmel. Velem tervezett (állítólag), minden tökéletesen működött, még a sex is évek elteltével is, ami ritka. Veszekedni szinte soha, maximum vita. Szülei szerettek, az én szüleim is őt. Szóval így ablokk tökéletes kapcsolat volt, ezért teljesen elengedtem azt, hogy nem akar elvenni valamiért - lehet szebben fogalmazni, attól még valójában ez van: NEM AKAR elvenni. Gondoltam azért, mert neki nem fontos - ahogy mondta is. Elhittem. Aztán egyszercsak kilépett az életemből. Egy apró vita volt és szakított velem. Azt mondta nem bírja tovább (nem igazán értettem, hogy mit. Szinte sokkot kaptam, semmit sem értettem. Mintha egy párhuzamos valóságba csöppentem volna... Persze később minden kiderült: valóban belém tervezett addig, amíg én talál jobbat, mert AKKOR én voltam a legideálisabb nő számára, de tudta, hogy nem én vagyok a nagy Ő - annak ellenére, hogy kapcsolat jól működött. Egyszerűen nem értezte azt a pluszt, amit egy férfi ha érez, szalad az ékszerboltba gyűrűt venni. Szóval egyszercsak jött egy másik nő, akivel mint kiderült hónapokig csalt és amikor már biztosnak érezte azt a nőt, azonnal lelépett. Szóval ennyit arról, hogy "király minden, csak neki nem fontos a házasság, de attól még én vagyok neki az igazi". Aha...
2022. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!