Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért olyan gyáva, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyáva, hogy nem képes megkérni a kezem?

Figyelt kérdés
Rá is kérdeztem nála, csak hebegett-habogott mindenfélét, elviccelte az egészet, viszont már 5 és fél éve együtt vagyunk... Mit lehet csinálni, ha még megindokolni sem tudja, hogy mi a baja vele? Vagy ha tényleg nem akar elvenni, akkor miért nem képes bevallani, hogy soha nem akarja?
2018. aug. 17. 23:13
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
78%

Mert a férfiak ilyenek. Nekik tökéletes a híg fos kapcsolat is, csak legyen vmi, és inkább benne rohadnak egy kapcsolatban, amit nem akarnak igazán, csak azért hogy ne legyenek egyedül. Közben kamuznak minden szart, hogy ne hagyd el őket, amíg várnak az igazira, akinek egy éven belül ott lesz a kezén a gyűrű, mert azt aztán tényleg le akarják majd stoppolni. Tudod mi az igazi kérdés? Nekem is soká tartott erre rájönni, de hálistennek már tudom :


Hogy te amúgy miért tűröd ezt?

2018. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
87%
Az lenne a korrekt, ha őszintén elmondaná a dolgot és nem húzni az idődet.
2018. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen faszik nem akarjak maganyosan varni az igazit, kell az allandosag, a fix punci, akit neha lecsititanak ilyen "majd 2 ev mulva ha vegeztel a sulival" dumaval, de kozben lehet nezelodni, es varni azt akit majd megismerkedestol szamitva max. egy ev es elvesznek.

A masik pedig hogy ha feleseg akarsz lenni, mert ez neked fontos, akkor eskuvo elott ne tedd bele magadat a feleseg szerepbe. Ugy minek venne el?

Ulj le vele, mondd ki vilagosan hogy mit akarsz, aztan ha negativ, akkor ne huzd a sajat idodet tovabb.

2018. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem képes,mert nem akarja ! Mit nem lehet ezen érteni ? :D
2018. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
49%

Gyáva? Ez miért gyávaság? Akkor lenne gyáva, ha már két hónapja megvette volna a gyűrűt, és nem merne megkérni még mindig.

Ő nem akar megkérni. Miért nem érted emg. Kérdezz rá nyíltan, hogy ismerje akkor már be, mert így hebegni mondjuk bunkóság, de bunkóság így kierőszakolni is, amit te csinálsz.

2018. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Utolsó, elárulnád, hogy én hol erőszakolom ki? Annyit várnék el, hogy legyen velem őszinte, ebben mi a kierőszakolás? Több, mint 3 éve kétségek között tart és én erőszakolok ki bármit is?
2018. aug. 18. 11:53
 27/46 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Szerintem az a Férfi aki meg akarja kérni egy nő kezét, nem ígérget határidőket, nem szab anyagi feltételeket, hanem egyszerűen megkéri a szeretett nő kezét és Ennyi. Mnden más időhúzás csak játszma, menekülés. Az esküvőt magát már lehet józanul átgondolva anyagi feltételekhez is kötni, de a lánykéréssel a szándékot és a vágyat fejezi ki. Nálunk ez 5 és fél hónap után történt..nem mondom, h ez az általános de 5 év után basszus üljetek le, és nevén nevezve a dolgokat beszéljétek meg ezt az egészet. Ne engedd h viccelődéssel kihátráljon, vagy ha engeded, engedd el őt magát is, mert se papírral, se papír nélkül nem fog működni egy kapcolat úgy, ha eltérő szinteken vagytok.
2018. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
85%

Te is hülye vagy, amiért még vele vagy, és naiv, amért azt hiszed, valaha el is vesz.


Dehogyis.

2018. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy már nem hiszem el, mert a, gyáva, b, nem én kellek neki igazából.
2018. aug. 18. 20:14
 30/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem akar megkérni, ez innen is teljesen nyilvánvaló, csak annyira prosztó a csávó, hogy azt hiszi, te ezt beveszed,de látom nem, mert már kapisgálod.. . Az még okés lenne, ha nem akarna esküvőt és ezt megbeszélés vele, de még ígérget is az aranyom. Én házasság párti vagyok, ki is tettem a most már exem, mert pont ezt csinálta, közöltem vele, hogy menj ***ba.
2018. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!