Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért olyan gyáva, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyáva, hogy nem képes megkérni a kezem?

Figyelt kérdés
Rá is kérdeztem nála, csak hebegett-habogott mindenfélét, elviccelte az egészet, viszont már 5 és fél éve együtt vagyunk... Mit lehet csinálni, ha még megindokolni sem tudja, hogy mi a baja vele? Vagy ha tényleg nem akar elvenni, akkor miért nem képes bevallani, hogy soha nem akarja?
2018. aug. 17. 23:13
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ezt most mégegyszer, mert olyan szavakat írt át a telefon, hogy konkrétan értelmetlenné vált pár mondat:


Pontosan így gondoltam én is az exemmel. Velem tervezett (állítólag), minden tökéletesen működött, még a sex is évek elteltével is, ami ritka. Veszekedni szinte soha, maximum vita. Szülei szerettek, az én szüleim is őt. Szóval így amblokk tökéletes kapcsolat volt, ezért teljesen elengedtem azt, hogy nem akar elvenni valamiért - lehet szebben fogalmazni, attól még valójában ez van: NEM AKAR elvenni. Gondoltam azért, mert neki nem fontos - ahogy mondta is. Elhittem. Aztán egyszercsak kilépett az életemből. Egy apró vita volt és szakított velem. Azt mondta nem bírja tovább (nem igazán értettem, hogy mit). Szinte sokkot kaptam, semmit sem értettem. Mintha egy párhuzamos valóságba csöppentem volna... Persze később minden kiderült: valóban velem tervezett addig, amíg nem talál jobbat, mert AKKOR bár én voltam a legideálisabb nő számára, de tudta, hogy nem én vagyok a nagy Ő - annak ellenére, hogy kapcsolat jól működött. Egyszerűen nem értezte azt a pluszt, amit egy férfi ha érez, szalad az ékszerboltba gyűrűt venni. Szóval egyszercsak jött egy másik nő, akivel mint kiderült hónapokig csalt és amikor már biztosnak érezte azt a nőt, azonnal lelépett. Szóval ennyit arról, hogy "király minden, csak neki nem fontos a házasság, de attól még én vagyok neki az igazi". Aha...

2022. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit tudok írni, hogy nem lehet ezt a sémát ráhúzni minden kapcsolatra.
2022. máj. 17. 13:23
 43/46 anonim ***** válasza:

Csak a minimum 90%-ára. Hány olyat hallasz, hogy:

"együtt vagyunk 30 éve boldogan, de sosem házasodtunk össze". ?

Ugye? Én egy ilyen párt sem ismerek. Nyilván van ilyen, de marha ritka, ha egy pár házasság nélkül éli le az életét, én tenyleg nem hallottam még ilyenről (tehát csak gondolom, hogy van ilyen). Rendesen dühítő, hogy 4 évvel ezelőtt milyen álmaid voltak és mostanra még véded is azt az embert, aki soha a büdös életébe nem akarna elvenni, mert annyira nem tart fontosnak téged. Nem, nem a házasságot, Téged! Mindig is akartad, ő pedig mindig is telibe sz*rta. Ez tény, de győzködd csak magad az ellenkezőjéről. Igen, minden bizonnyal te vagy neki az

Igazi, azért nem kötné veled össze soha hivatalosan az életét. Logikus... Esküszöm az Istenre, hogy szánlak. Rendesen sajnállak, hogy ilyen szinten kimosta az agyadat - az álmaidat - hogy már téged sem érdekel és még félig-meddig véded is.

2022. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Figyelj... Azért, mert veled ez történt, még nem lesz igaz a 90%-ra. De úgy látom, ebben nem fogunk egyetérteni.

A mai "fiatalokat" szerintem egyáltalán nem érdekli a házasság, korombelieket és idősebbeket is ismerek, akik sok éve együtt vannak mégsem házasok. Vagy a másik lehetőség, hogy csak a hitel és gyerek miatt házasodnak össze, ami számomra sokkal rosszabb, mintha nem vesznek el. Nem tudom, miért húzod fel ezen ennyire magad, gondolom azért, mert te csalódtál már egyszer. Szerintem te nem szánsz (bár nagyon lesajnáló kifejezés) hanem a saját történeted akarod kivetíteni rám, pedig nem minden fekete és fehér. Ez még mindig 50-50, hogy én akartam, ő nem.

2022. máj. 18. 14:14
 45/46 anonim ***** válasza:
Igen. Azért voltál kiakadva évekkel ezelőtt, mert téged nem érdekel, hogy elvesznek-e :) Hiteles vagy a magyarázatoddal ezalatt a kérdésed alatt. Te belenyugodtál, ennyi a sztori. Én azért húzom fel magam, mert ettől minden nő többet ér, minden nő megérdemli, hogy hivatalosan is fel legyen vállalva, ha akarja. Hogy a szülőszobára ne kelljen apasági nyilatkozatot vinni - attól megalázóbb nincs. Azért húzom fel magam, mert veled is sikerült elhitetni, hogy "Hivatalos felvállalás nélkül is te vagy az igazi Édesem!" és ez szerintem szánalmas, te ezt ha hiszed ha nem, szerintem szánalmas. De elárulom nem csak szerintem. A te dolgod, ha belenyugodsz abba, hogy vénlány maradsz örök életedre, de engem (és hálistennek sok nőt sem) nem tudsz meggyőzni arról, hogy ez így rendben van. Igenis szanalmas és nem az, hogy nem akarnak elvenni, hanem az, hogy a saját (az egod) lenyugtatására már te magad is elhitted, hogy ez így tök ok. Szerintem minden nő többet ér attól, hogy ne legyen felvállalva, de ha te nem így érzed, az már legyen a te bajod.
2022. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Én úgy látom, hogy 4 éve is ezt írtam:

"Ha a szemembe mondaná valószínűleg elfogadnám a döntését. Csak ne etessen."

Na, így is történt kb. Ebben mi a magyarázkodás, ha anno is ezt leírtam? De látom, te csak kötöd az ebet a karóhoz.

2022. máj. 19. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!