Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez a gyűrű szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a gyűrű szép (egyáltalán illik-e eljegyzéshez)?

Figyelt kérdés

Mostanában nézegettem gyűrűket (még nem aktuális, csak kíváncsiságból).

Mit gondoltok erről? (jobban szeretem a kisebb, nem óriásiköves dolgokat. Árban kb 17 ezer körül van- ez pofátlan, ha ennyibe kerül, vagy nem?).


[link]


2018. dec. 3. 17:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
nekem tetszene :)
2018. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
nekem nem tetszik, de 17ezer nem is sok érte. az a lényeg, hogy neked/a párodnak tetsszen.
2018. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2.: miért nem tetszik?
2018. dec. 3. 17:39
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem tetszik se a színe, se a kő. Nagyon gagyi, bizsu hatása van. Nekem amúgy is az ezüst jobban tetszik.


[link]


Nekem hasonló van. Nagyon szeretem.

A jegygyűrűnk is ezüst.

2018. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kissé gagyi hatása van. Olyan mint azok a gyűrűk, amiket ilyen H&M meg társaiban találni az ékszeres állványoknál. Arról nem is beszélve, hogy bár természetesen nem kell 6 millió forintos gyűrű, de azért érdemes már csak az időt állóság miatt is, egy kicsit drágább árkategóriában nézelődni.
2018. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4.: uhh, nekem meg pont az ilyen típus nem tetszik :D olyan lelketlen és hideg, a gyűrű meg nagyon vastag
2018. dec. 3. 17:44
 7/23 A kérdező kommentje:
5.: nem hordanám, nem bírom egyébként elviselni a gyűrűket (már meg is beszéltük ezt a párommal). Szerintem nem gagyi kinézetű :) nekem nagyon tetszik.
2018. dec. 3. 17:46
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

[link]



Ez szep.

2018. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

2. vagyok: nekem azért nem tetszik, mert nagymamám megfakult, besárgult olcsó bizsu gyűrűje jut eszembe.


A fehérarany/arany szerintem is sokkal szebb, és nem is feltétlenül drágább.

Ez pl majdnem ugyanannyi, de sokkal elegánsabb és látszik is rajta, hogy eljegyzési gyűrű, nem csak H&M-es bizsu (meg a gyűrű-rész sem vastag, szóval kifogás sem lehet):

[link]

2018. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
8.: hű, na ez aztán már igen :D
2018. dec. 3. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!