Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez a gyűrű szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a gyűrű szép (egyáltalán illik-e eljegyzéshez)?

Figyelt kérdés

Mostanában nézegettem gyűrűket (még nem aktuális, csak kíváncsiságból).

Mit gondoltok erről? (jobban szeretem a kisebb, nem óriásiköves dolgokat. Árban kb 17 ezer körül van- ez pofátlan, ha ennyibe kerül, vagy nem?).


[link]


2018. dec. 3. 17:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hmmm...értem, miért mondjátok. De nekem ezek a vastag, ezüst, modern gyűrűk nem tetszenek,inkább az ilyen finomabb, romantikus darabok tetszenek.
2018. dec. 3. 17:57
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mi a kérdés? :D Ha jól értem, te vagy a lany tagja a parnak, ha neked ezek tetszenek, akkor ilyen iranyba tereld a parodat, es akkor mindenki boldog lesz. Akkor mit szamit, hogy nekünk itt mi tetszik vagy mit latunk gagyinak? :D
2018. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyet vennék!

[link]

2018. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12.: értem én, csak én tudom magamról, hogy nincs túl sok érzékem a divathoz és nyilván nem szeretnék azért gagyi kinézetűt, pedig a legtöbben azt írtátok rá, hogy h&m-es gagyi :(
2018. dec. 3. 18:08
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb az legyen, hogy neked tetsszen es te szeresd a gyurudet, ha ranezel.
2018. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem borzalmas, nagyon csúnya. De te ismered a barátnőd ízlését, lehet neki tetszeni fog:)
2018. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Abszolút nem az a lényeg, hogy nekünk, számodra teljesen ismeretlen embereknek mi tetszik, és mi nem. Ki a vastag ezüst gyűrűkért van oda, ki a sima alap aranyra esküszik, ki a nagy kövesre, stb...

Az a fő, hogy te szépnek lásd, hogy a te ízlésednek megfeleljen.

Ja és jut eszembe, nekem is tetszik. H&M hatás ide-vagy oda, szerintem is szép. :-)

2018. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja bocs, azt hittem férfiként kérdezed. 16 voltam.:)
2018. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Végülis igazatok van. Attól, hogy valaki szerint olcsónak néz ki, nekem nagyon tetszik. És inkább hordok ilyet, bárki bármit gondoljon, mint olyat, ami nem tetszik, csak amiatt, hogy majd mások jót gondoljanak. Úgysem az a fontos.

Köszi a kedves válaszaitokat :)

2018. dec. 3. 18:31
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem akarlak megbántani, de őszintén szólva nekem nagyon nem tetszik, kimondottan csúnyának és gagyinak tartom. Ezért én biztosan nem adnék 17e Ft-ot. De ízlések és pofonok...
2018. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!