Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok egy ilyen lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Egy helyi pizzériában gondoltam vacsora közben megkérni a kezét egy fehérarany gyűrűvel Valentin napon és egyben 5. hónapfordulókor, úgy hogy a felszolgálókkal megbeszélni, hogy a kedvenc zenénk menjen (Miss Mood - Szív), majd letérdelni, stb. Vacsora legvégén kéne ezt megtennem vagy közben?

Ő is visszahúzódó típus, én is, ráadásul ebben a pizzériában nem szoktak sokan sem lenni, szóval kellemetlenül sem érezné magát.


2019. jan. 10. 04:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Sztem,ha visszahúzódó,akkor bőven elég a személyzet jelenléte ahhoz,hogy ne díjazza az ötlete.Arról már nem is beszélve,hogy vendégek is lesznek attól függetlenül,hogy nem egy zsùfolt hely.Hacsak ki nem bérled a helyiséget.Én is zárkózott vagyok,nem értékelnék pozitívan egy ilyen lánykérést.Jobban örülnék egy ötletes,romantikus eljegyzésnek kettesben,mint a nyilvánosnak.
2019. jan. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

5 hónapja vagytok együtt és meg akarod kérni a kezét? Kicsit korai. Mennyi ideje is éltek együtt?


Valentin nap? Fúj! Ettől már a karácsony is sokkal jobb!


Ha mind a ketten visszahúzódóak vagytok, ez pont rosszul fog elsülni, mert ez egy nyilvános lánykérés! Minek a közönség?

Akkor vagy négyszemközt kérd meg, vagy szülők előtt.

2019. jan. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

5 hónap után? Szerintem meg kellene várni az első együtt leélt év végét, aztán gondolkodni azon, hogy hogyan kellene megkérni a kezét. Nagyon korai ez.


Másrészt pizzériában, valentin napkor? Túl nagy még a rózsaszín köd!

2019. jan. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

Engem 3 hónap után jegyzett el a vőlegényem, igaz, mi már akkor 2 éve ismertük egymást. Nem kell beleszólni, nem ez volt a kérdés, mindenki akkor kéri meg, amikor érzi. Van, aki 10 év után...

Szóval szerintem ha visszahúzódó, nem jó ötlet a pizzéria, max. ha biztosan tudod, hogy azon a helyen nem érezné magát kellemetlenül.

2019. jan. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Par honap randizas utan, Valentin napon a helyi pizzeriaban... ez igy együtt egy komedia.

Ne csinald. 5 honap utan kerd meg, de akkor legalabb normalisan, es vidd valami normalis helyre.

2019. jan. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindketten 14 évesek vagytok, akkor teljesen jó, és cuki ötlet, csak kicsit sokára lesz az esküvő.

De ha felnőttek vagytok, akkor nem. Pizzéria? Jó, hogy nem Burger King.

5 hónap után? Honapforduló? Valentin nap?

Ne már!

Ez így annyira ciki. És annyira erőltetetten romantikus, hogy az már giccs.

2019. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok visszahúzódó, mégsem értékeltem volna egy nyilvános lánykérést, még ha nem is szoktak sokan lenni az adott helyen. A személyzet is untig elég, egyszerűen zavaró mások jelenléte egy ilyen intim és boldog pillanatban.


Valetin napon lánykérés viszont a létező leggázabb dolog, amit el tudok képzelni. Mellette a dobogón a szülinapi és a karácsonyi lánykérés szerepel. Ha nagyon szerelmes lennék, valószínűleg nem mondanék nemet, de ez szerintem nem az a dolog, amire csillogó szemekkel emlékszik vissza az ember. Főleg, ha nem ilyen típus.


Inkább javasolnám hogy pizzázás után menjetek el valami parkba a közelben, ahol egy szebb kis tavacskánál vagy valami virágos fa alatt (kicsit eltolva tavaszra a kérdést) térdelj le, miközben senki sem lát téged. Garantálom, hogy romantikusabb is és a lány is jobban örülne neki. A giccsfaktor meg így is megvan, csak nem kerülget feltétlenül a rosszullét tőle.

2019. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
Az 5 hónappal semmi baj nincs szerintem, mi 7 hónapja voltunk együtt, mikor megkérte a kezem a férjem. Viszont a pizzéria nem tetszett volna, ezt jobb kettesben “intézni”. Sétáljatok egyet vacsi után vagy kísérd haza és otthon, vagy nem tudom, de ne hallja más és ne is legyen beavatva más.
2019. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Engem 4 hónap után kért meg a vőlegényem, de az esküvőnk csak most lesz 3 évvel később. De, ha így kért volna meg így gyanús, hogy nem-et mondok. Ne haragudj, de ez tényleg gicses. Valentin nap? Ettől egyedibb ötleted nincs? A karácsonyi eljegyzést is olyannak tartom, hogy nem tudta mit vegyen ajándékba,ez gáz. Olyan napot lőj be amin nincs semmi konkrét esemény, így ez megmarad a naptárptokan a TI napotoknak. A pizzéria szintén elcsépelt. Sokkal jobban fogja értékelni, ha kettesben lesztek. Nem mondom, hogy ne vacsorázni vidd, de akkor légy kreatívabb.
2019. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Kb barhol orultem volna, de szerencsere a ferjem is egyet ert velem, h a tipic etteremben lanykeros az annyira otlettelen. Sem Paris meg ilyen idiota helyek. Sem Valentinnap, sem Karacsony, stb.

Neki volt otlete es ismert engem h minek orulnek, annak, ami kapcsolodik hozzank...ez a lenyeg. Dolgunk volt arra, ahol anno megismerkedtunk, az a mostani lakhelyunktol 330 km, es elmentunk oda is kicsit nosztalgiazni. Aztan csak leterdelt, es megkerte a kezem. Foglalt szallodai szobat, ettermet rendezett aznap estere utana, stb.

De ez...egy pizzazoban megkerni a lany kezet, es TE magad sem tudod h vajon O orulne e neki. Halalgaz.

Pizzazzoba egyaltalab mint kokolyabb alkalom 17 evesen voltam tinikent evfordulos unneplesen az akkori kis tini szerelmemmel. De ez felnottol, plane lanykereshez nagyon tre.

2019. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!