Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok egy ilyen lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Egy helyi pizzériában gondoltam vacsora közben megkérni a kezét egy fehérarany gyűrűvel Valentin napon és egyben 5. hónapfordulókor, úgy hogy a felszolgálókkal megbeszélni, hogy a kedvenc zenénk menjen (Miss Mood - Szív), majd letérdelni, stb. Vacsora legvégén kéne ezt megtennem vagy közben?

Ő is visszahúzódó típus, én is, ráadásul ebben a pizzériában nem szoktak sokan sem lenni, szóval kellemetlenül sem érezné magát.


2019. jan. 10. 04:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Pizzázóban, kövesgyűrűvel és letérdeléssel - kösz, nem.

Ráadásul 5 hónap után, úgy hogy gondolom a közös jövő, konkrétumokkal szóba se került még. Nemet mondanék, így hogy előtte semmit nem beszéltünk még a házasságról. Az eljegyzés közös döntés, nem egy ilyen "jutalomfalat". Hacsak nem úgy vagytok, mint az egyik barátnőm és párja, akiknél szintén pár hónap után volt az eljegyzés, csak annyi a különbség, hogy már évek óta ismerték egymást és 30 évesek voltak, stabil munkahellyel, reális tervekkel a közös életre. Ha így van, akkor lehet megalapozott az eljegyzést, de ezt a pizzériás műsort akkor is kihagynám.

2019. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem azért tetted fel a kérdést, mert valahol te is érzed, hogy nem a legjobb ötlet.

Már az öt hónap is kevés önmagában, de ugyebár ez még nem a konkrét esküvő, ami évekkel később is lehet... de akkor meg értelme? Sosem értettem, hogy minek megkérni, aztán esküvőre se alkalom se lehetőség több éven belül. Annál nagyobbat üt egy esetleges szakitás.

Az ötlet, meg nem egyedi és ha visszahúzódó, tuti nem dijazná. Már csak az is kellemetlen érzés lenne, hogy az alkalmazottak tudnak róla, bámulnak meg vigyorognak majd, a vendégek meg végig minket néznének.

2019. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Valentin napon tele lesz a hely hidd el, hisz akkor minden fullon van. Én amúgy elmenekülnék.
2019. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük, hogy nem akar soha egyikünk sem és össze fogunk házasodni.
2019. jan. 10. 12:29
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
És azok, akiket pár hónap után kértek meg, miért lettek lepontozva? Szánalmasak vagytok.
2019. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt azért írd már le légyszi, hogy hány évesek vagytok, mióta laktok együtt, van-e állásotok mind a kettőtöknek!


Egyébként hova kapkodtok? 5 hónap alatt meg se ismered a másikat! Azt se tudod, hogy hogy viselkedik a szürke hétköznapokban, mikor reggel felkel az ágyból..stb.


Ha nem éltek együtt, akkor mi értelme a lánykérésnek? Mi alapján tartod fontosnak ezt a döntést?

2019. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Keresztények vagyunk, nem élünk együtt esküvő előtt (most lehet osztani az észt).

Én 26, ő 20.

Egyébként régóta ismerjük egymást csak 5 hónapja leszünk együtt mint pár. Én dolgozok, ő pedig idén végez a suliba.

2019. jan. 11. 01:49
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

Ezért szokták mondani, hogy a vallási fanatikusok a legrosszabbak.

És ti azok vagytok.

2019. jan. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Keresztények vagyunk, nem élünk együtt esküvő előtt (most lehet osztani az észt).

Én 26, ő 20.

Egyébként régóta ismerjük egymást csak 5 hónapja leszünk együtt mint pár. Én dolgozok, ő pedig idén végez a suliba."

Keresztény vagyok, mi sem élünk együtt házasság nélkül és nem is ezzel van a baj. Hanem hogy ebben az életkorban 5 hónap még nagyon rövid idő. (Igen, régen se voltak idősebbek - nagyanyám pl. 18 évesen ment férjhez, de akkor már dolgozott.) Az éretlenséget sugallja az is, hogy itt kérsz tanácsot a lánykéréshez. Ti még a rózsaszín köd állapotában vagytok - ami egy nagyon szép időszak és megvan a helye az ember életében, de egy érett döntéshez azért kéne, hogy pár krízisen átmenjetek együtt. Akkor lehet igazán megismerni a másikat.

2019. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jaaaa! Azért akarod gyorsan megkérni, hogy végre hagyja magát megdugni. Értem. Szerintem ő is érteni fogja. Így érthető az is, hogy egy pizzánál többre miért nem akarsz költeni.
2019. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!