Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok egy ilyen lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Egy helyi pizzériában gondoltam vacsora közben megkérni a kezét egy fehérarany gyűrűvel Valentin napon és egyben 5. hónapfordulókor, úgy hogy a felszolgálókkal megbeszélni, hogy a kedvenc zenénk menjen (Miss Mood - Szív), majd letérdelni, stb. Vacsora legvégén kéne ezt megtennem vagy közben?

Ő is visszahúzódó típus, én is, ráadásul ebben a pizzériában nem szoktak sokan sem lenni, szóval kellemetlenül sem érezné magát.


2019. jan. 10. 04:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Keresztények vagytok, oké. De ez nem mentség arra, hogy helyi suttyó prolifiú módjára egy pizzéria közepén akarod megkérni a kezét, 5 hónap járás után :'D

Nem csak fantáziátlan vagy (Valentin nap :D), hanem olcsójános (pizzéria) és komolytalan (pár hónapos "kapcsi") is.

2019. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyébként marha nagy keresztény lehetsz, ha felnőtt férfiként csak egy iskolás kislányt tudtál elcsábítani.
2019. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én legjobban azt sajnálom, hogy a legtöbb kérdésnél a kommentek nagyrésze gyűlőlködéstől és utálattól teli lesz. Meg lehet írni normálisan is a véleményeket. Akinek nem inge, ne vegye magára, mert volt aki normális volt.

Manapság már egyre inkább nem "divat" szeretni a masikat. És ha valakik boldogok együtt, akkor tökmindegy, hogy hány évesek, hány hónapja éve vannak együtt. Örülni kellene annak, hogy vannak még ilyen párok, akik így szeretik egymást. De ez a felfogás már egyre kevésbé van jelen.

Jelzem újra, normálisan is el lehet mondani a véleményeket, oltogatástól mentesen.

Szíve joga, hogy mikor kéri meg. Lehet, hogy 5 hónapnál picit többet várnék, de az se baj, ha megkéri, nem kell egyből összeházasodni. Egyik ismerősömék évekig jegyben jártak. Aranyosak voltak, egyszerűen csak a fiú szerette volna kifejezni ily módon az összetartozásukat

Évek múltán házasodtak össze,sokáig csak jegyben jártak.

KEDVES KÉRDEZŐ!

Szerintem nagyon aranyos ötlet, habár lehet, hogy pizzazó helyett egy hangulatos kis étterem jobb lenne, nem kell túl drágának lennie. Ez egyébként nagyban függ attól is, hogy milyen a pizzazó hangulata. Van olyan pizzazó bőven a világon, ami eléggé romantikus egy leánykéréshez. Azzal sincs baj ha mások jelen vannak. A világ, az emberek lássák, hogy ilyen szeretetben kellene élni mindenkinek. Úgy gondolom ha valaki ilyet lát és egy kicsit is szeretetteljes személy, akkor nem fogja leblamálni a szituációt.

Viszont, ha visszahúzódó a barátnőd, akkor lehet, hogy tényleg inkább kettesben kellene megkérni. És utána el lehet menni pizzázni, enni valamit finomat. Ettől függetlenül szerintem szép pillanat látni is egy ilyen szitut akár egy étteremben, de átélni is egy ilyet. De mivel írtad, hogy a barátnőd visszahúzódó, nektek lehet ezt figyelembe véve jobb lenne kettesben.

Sok boldogságot!

23/L

2019. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!