Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok elhagynátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elhagynátok a párotokat, hogyha 10 év kapcsolat után nem kérné meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért, mert hülyeségnek tartaná ezt, de attól még a kapcsolatuk boldog és szeretteljes.
2019. máj. 21. 09:25
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Ettől még nem.
2019. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Fogjátok már fel, hogy a házasság jogi dolog. Pl. az elettars jogilag nem közeli hozzátartozó.
2019. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Azért azt látni lehet, hogy az az erőszakos fél aki akarja az eljegyzést és érzelmileg zsarolja. Ha egy férfi szereti a párját, és hűséges mellette, de nem akarja ezt a ceremóniát azzal semmi gond nincs, mivel az a lényeg, hogy szeretteljesen és emberségesen álljanak a másikhoz. Attól, hogy gyűrűt vesz a kezére max csak pillanatnyi spektakuláris örömöt okoz, de ettől még nem lesznek boldogabbak. Sőt, ha egy nő elvárja az eljegyzést inkább boldogtalan, elvárásokkal teli lesz a kapcsolatuk, ahol a szeretet kivész belőle. Ha szeretjük a másikat úgy szeretjük ahogy van és az nem szeretet, ha bizonyos feltételeket, elvárásokat állítunk a másik fele. Az utóbbit semmi szín alatt nem lehet szeretetnek nevezni.
2019. máj. 21. 10:17
 14/38 anonim ***** válasza:
97%
Az érzelmi zsarolás valóban nem szép dolog, de ha esküvőre vágyik, családra stb akkor már hamarabb ott kellett volna hagynia a pasit. Nem közösek a céljaik.
2019. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Olyan embereknek is van gyerekük ahol se eljegyzés, se házasság nem volt.
2019. máj. 21. 10:40
 16/38 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, akkor fordítsuk meg a dolgot:

Elvárni az áldozatot, hogy mondjon le az egyik álmáról, amit szeretne, mert az adott féllel nem fog teljesülni, az meg önmaga feladása, áldozat a másikért. Ez olyan, ahol nem létezik kompromisszum, és nem kell erőltetni a kapcsolatot. Nincs olyan, hogy az egyik a szar ember. Egyszerűen nem egyformán gondolkodnak, ennyi.

2019. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Ha hulyesegnek tartja, az mar az elejen kiderul. Ismerkedes alatt is szoba jon ez, foleg ilyentajt mikor sok eskuvo van, nem feltetlenul direktben. Nekem nem lenne szimpatikus ez a hozzaallas....

De ha valaki egy ilyen emberrel kotelezodik el, akkor el kell fogadnia. Az sosem jo, ha ugy indul egy kapcsolat, hogy "na majd en megvaltoztatom".


De ha ilyen odzkodas az elejen nem volt, akkor legtobbszor a teljes elkotelezodestol valo "felelem". Pl mostani parom reszben azert ment szet az elozo baratnojevel, mert o mar nagyon vagyott a gyerekre, hazassagra, de a baratomat 30 evesen meg ijesztette ez valahol....

Most meg kb 1 eve vagyunk egyutt, es magatol mondott multkor olyat, hogy van egy ilyen menyasszonyi ruha bolt es elkepzelt az egyik ruhaban, es jaj csak utana esett le neki:D meg most voltam eskuvon es kerdezte, hogy elkepzeltem -e h milyen lenne ott allni:D

Persze nem varom h most megker majd rogton, de remelem egyszer meg fog.... en sosem eroltettem v hoztam fel ezt a temat, magatol mondja. Az elozo baratnojevel meg 8 evig volt egyutt es semmi.

Szoval sokaig elvannak a sracok anelkul, hogy ezt akarnak, aztan mikor megjon az akiben teljesen biztosak, rogton nem ijedeznek mar annyira.

2019. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Nos, ha a nő annyira ragaszkodik ehez, akkor lehet, hogy hülyén fog hangzani amit írok, de a nő nyugodtan megkérheti a férfi kezét. Ez nyugat európában már kezd szokássá válni és ez még mindig sokkal jobb, mint az eljegyzés kierőszakolása.
2019. máj. 21. 11:16
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt senki nem beszelt "kieroszakolasrol". Hanem hogy akkor elhagyjuk az illetot. Mert nokent arra vagyunk, hogy minket kerjenek meg, legalabbis a nagy tobbseg. En nem tartom annyira kovetendonek, hogy minden hagyomanyt felrugjunk. Ez olyan, hogy szex kozben is erezni akarom, hogy a ferfi vagyik ram, nem en akarok ramaszni mindig....


Nincs baj azzal, hogyha a ferfi ettol odzkodik, de akkor ne jojjon ossze olyan novel, akinek ez fontos. Szerintem sem a papirtol fugg egy kapcsolat, de azert van egyfajta uzenete, melyebb kotelek, a teljes elkotelezodes, amitol valamiert felnek a sracok, mert majd a no kiforgat a vagyonabol meg juj akkor tenyleg vegleg vege a szep agglegeny napoknak hivatalosan is.

2019. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
97%

Össze se jöttem volna vele, ha tudom, hogy nem akar megházasodni. Volt olyan, aki ezt az első randin közölte, nem is lett belőle semmi.


Én elfogadom, hogy másnak ez csak egy papír, nekem viszont fontos.

2019. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!