Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok elhagynátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elhagynátok a párotokat, hogyha 10 év kapcsolat után nem kérné meg a kezeteket?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért, mert hülyeségnek tartaná ezt, de attól még a kapcsolatuk boldog és szeretteljes.
2019. máj. 21. 09:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy az állam egy egységként kezeljen titeket, kórházban, családjogban, támogatások terén stb. akkor vállald fel a párod az egész társadalom előtt. Van különbség a facebook "kapcsolatban" funkciója és házasság között. Az egyikkel kötelezettségeket is vállalsz, a másikkal csak ígérgetsz. Ilyen sokat jelent az a nyamvadt papír. Azok félnek tőle a legjobban, akik jelentéktelennek állítják be.
2019. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Az addig tiszta sor, hogy te más nézeteket vallasz, de azt viszont nem értem, miért nem lehet szimplán elfogadni, ha valaki házasság párti? Neked nem fontos oké, másnak viszont igen. A kérdésedre válaszolva, nem lennék valaki mellett 10 évig csak úgy, bár szerintem 5 évig sem. A kapcsolat elején szerintem át kell rágni ilyen fontos lépéseket, mert ha egyik fél vágyik rá a másik, pedig nem, akkor nincs értelme rabolni egymás idejét. Számomra mindigis fontos volt az eljegyzés, házasság és azután jöhet a gyerek. Ennek az egyszerű oka annyi, hogy nem mint barátnő szeretnék gyermeket szülni a "pasimnak", hanem mint feleség a férjemnek.
2019. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
"Azok félnek tőle a legjobban, akik jelentéktelennek állítják be."=> Jogos. Ha annyira nem jelent semmit, akkor ugyan miből áll aláírni? :D
2019. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze olyannal, aki hülyeségnek tartja.
2019. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

1 év után elhagynám, vagy ha ezzel indít, hogy mert a házasság hülyeség, akkor abban a pillanatban.

Én az exemet 10 hónap után elhagytam...de ott más problémák is voltak. Az csak egy része volt, hogy egy idő után már kibújt a szög a zsákból, és már nem volt fontos a házasság, és ráér 10 év múlva meg hogy előbb legyen gyerek. Hát a nagy szart...Van akit lehet hülyíteni, hogy majd elveszlek 10 év múlva de azért előbb szüljél, de, engem nem. Eleve gyereket se akartam soha.

Minek várjak ezzel 10 évet? Nem őrültem meg, hogy a saját időmet pocsékoljam, egy számomra jövőtlen kapcsolatra.

Igen, vannak akik nem akarnak házasodni, és ezzel nincs is semmi probléma, nem mindenki alkalmas rá, és nem mindenki vágyik rá, de akkor ez legyen letisztázva egyenesen, és a pali ne sunnyogjon és ne csapja be a nőt.

Nekem személy szerint egy pasim-csajom kapcsolat egyszerűen kevés, házasságban akartam élni, ha megtalálom életem szerelmét. Hogy egymás törvényes-hivatalos hozzátartozói legyünk. Az nekem nem a társam, aki nem ugyanígy gondolja, nem egymást keressük, nem illünk össze. Ennyi.

Egyébként a férjemmel nem volt ilyen problémánk, ő is ugyanúgy házasságban szeretett volna élni velem.

2019. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos a házasság elvi okokból. Ezt mondjuk a kapcsolat elején tisztáznám a másikkal. Így én sem árulnék zsákbamacskát, és nem a semmiből lennék kiakadva, ha nem kérné meg x év után a kezem. Onnantól pedig nemcsak a lánykérés hiánya lenne a probléma, hanem az is, hogy tudja, hogy ez nekem fontos, a kezdetektől, de sz..ik bele és hülyít. Az, hogy amúgy harmonikus a kapcsolat, nem fedi el ezt a tényt, és azt nem nevezném tökéletes kapcsolatnak, ahol kummantanak meg hülyének néznek.
2019. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

"Mert nokent arra vagyunk, hogy minket kerjenek meg, legalabbis a nagy tobbseg."


Ez egy idejétmúlt, szexista megközelítés, amit a nők nevelnek bele a lányaikba.

2019. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudod felfogni, hogy olyan szülők is vannak akik vidáman elvannak házasság nélkül és egy fiatal nő vagy férfi magától is eljuthat arra a véleményre, hogy házasságot és családot akar?
2019. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!