Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti így meghívnátok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így meghívnátok a volt férjeteket az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

A válás közös megegyezés alapján történt, van két 8 év körüli gyerekük is.

A gyerekek az anyjukhoz kerültek, de az apjuk is gyakran látogatja őket.

Nem váltak el haragban és a gyerekek miatt viszonylag sűrűn találkoznak. Az ex és a leendő férj sincsenek rosszban de legfőképp a gyerekek miatt gondolkodnak a dolgon. A nőnek azóta van egy kislánya is az új párjától.

(Amúgy nem rólam van szó, hanem egy jó barátnőről)



2019. júl. 24. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon bizarr az exekkel való jóbanlét. Az esküvőn pedig - szerintem - semmi keresnivalójuk nincs, ha van közös gyerek, ha nincs, ha haragban váltak el, ha nem.
2019. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Felénk még babona is, hogy ex nem megy az esküvőre, mert balszerencsét hoz!
2019. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha tényleg mindenki a másik puszipajtasa, akkor megkerdeznem hogy el akar-e jönni / kér-e meghívót.

De szerintem is fura.

2019. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Voltam olyan esküvőn, ahol ott volt az ex, mert jó barátja volt a vőlegénynek.

Nem szokványos dolog, de ha valaki úgy gondolja és a jelenlegi párjának sincs kifogása ellene, akkor tegye.

2019. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Már csak azért sem, mert valszeg nem bírná ki röhögés nélkül, h már megint örök hűséget/jóban-rosszbant fogadok vkinek, amíg a halál el nem választ... aztán vagy igaz lesz, vagy nem... 😅

2019. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Amit a 2es ír

...balszerencse lehet amiatt ha ottvan.

2019. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek.


Ezek szerint nem csak nekem fura... hát kíváncsi leszek hogy döntenek végül

2019. júl. 25. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:

En jóban vagyok a volt párommal- nem hívogatjuk egymást, de ha összefutink beszelgetünk.

Semmilyen körülmények között nem hívnám meg az esküvőmre. Ő a múltam, de az esküvőn nincs helye. A gyerekektől ez tök független.

2019. aug. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!