Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek miért fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért fontos egy olyan embernek a házasság, aki kétszer vált el?

Figyelt kérdés
Párommal gyakran keveredek emiatt vitába,szerintem az csak egy darab papír ő meg minden áron feleségűl akar venni.De már kétszer vált el.Nem értem,én így is szeretem és már 5 éve vagyunk együtt.
2010. júl. 16. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

nem gondolkodnék ha én is szeretem és ő akarna elvenni...

sajnos manapság ez a gondolat nem sok férfiban érik meg és nem sok teheti meg.

ha szeret téged neki természetes hogy elvesz és gondoskodik rólad mintegy elismer téged.

de ha nem vagy házasságpárti - ezek szerint nem- akkor talán megérti hogy nem fontos de ne érezze sértésnek.

én nagyon örültem amikor a férjem közölte hogy feleségül szeretne venni. megtiszteltetésnek éreztem hogy nem csak az élettársa vagyok hanem több annál

- mindketten nagyon régimódiak vagyunk ebből a szempontból-

2010. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
esetleg a válás utáni vagyonelosztás a csalogató neki..
2010. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert más a feleség és más az élettárs. Nem csak egy darab papír,hanem elkötelezettség a másik iránt. Nem olyan könnyű szétválni. Ha két ember szereti egymást,akkor ez a természetes.
2010. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Mi szeretjük egymást, mégsem vagyunk házasok.

felesleges herce-hurca és nagyzolás- manapság már

2010. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felesleges herce-hurca, meg nagyzolás, számomra fontos, bár a válás híve sem vagyok, nagyon nem, sokan meggondolatlanul, eleve problémás, kicsapongó kapcsolatból házasodnak. Ez egy kifejezése annak, hogy mindennél jobban szereted a másikat "holtomiglan-holtodiglan", sokkal több, mint az együtt élés, nem felesleges papír. Nekem elképzelhetetlen, hogy hosszú évekig házasság nélkül éljek együtt valakivel, netalántán még gyereket is házasságon kívül szüljek. A helyedben örülnék, hogy még ennyi csalódás után is képes, hajlandó újra nősülni, és ennyire bízik a kapcsolatotokban, nem kell cécó, ha nem akarod, két tanús esküvő is van.
2010. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én így is úgy viselkedem,mintha a felesége lennék.Főzök,mosok,takarítok rá. Nem tudom miben fog változni a dolog,ha feleségűl vesz! Nagyon erőszakos,tényleg komoly veszekedések mennek néha e miatt! A pénz nem lehet ok,én SM beteg vagyok ő pedig minimál pénzt keres. Még egy polgári esküvőre is spórólnunk kellene.:S
2010. júl. 17. 00:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor ő már kétszer meghalt!
2010. júl. 17. 00:08
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez a baj pont,hogy ma már nem sokat jelentenek ezek a szavak:Míg a Halál el nem választ.

Én sem vagyok válás párti,hisz szüleim is 30 éve házasok!Teljes hűségbe vannak,szal nem azt tanúltam,hogy szórakozásból házasodjak! Ő iszont már kétszer vált én pedig nem akarok egyszer sem!!

2010. júl. 17. 00:13
 9/12 anonim ***** válasza:

A polgári teljesen ingyenes, csak a felhajtásért kellene fizetni! A kettőtök közti kapocs szorosabb lenne, más érzés lenne, ha házasok is lennétek, én régimódi vagyok, számomra elképzelhetetlen, hogy élettársként éljem le valakivel az életem.

De azt írod, hogy Te nem akarsz elvált lenni, ezek szerint nem bízol eléggé a kapcsolatotokban, hogy ennyire nem vagy biztos benne, hogy ez alkalommal tényleg örökké tartana a dolog?

Hát Te tudod, gondold át, mindenesetre így is sok boldogságot kívánok nektek, akár élettársként, akár házasként.

2010. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk örököl utánad,vagy éppen kérheti a gyámságot feletted,ha...


Tudom ezek durvának tűnnek,de az is durva,ahogy a párod"udvarol"

2010. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!