Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te megsértődnél, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megsértődnél, ha egy ismerős nem hívna meg az esküvőjére?

Figyelt kérdés

A párommal gondolkodunk a szűkkörű esküvőn, csak szülők, testvérek, meg 1-2 közeli rokon még. Ebbe az is beletartozik, hogy több olyan rokont, ismerőst sem hívnánk meg, aki évekkel ezelőtt (átlagban 4-6 éve) meghívott a saját esküvőjére. De akkor még jobban tartottuk a kapcsolatot, azóta mi másik városba költöztünk, és bár nem lakunk messze, nem igazán tartjuk a kapcsolatot, max a szüleink. Pl unokatestvérek vagy keresztszülők, akik a szüleinkkel még rendszeresen találkoznak, de minket évente egyszer nem keresnek. Ha összefutunk velük, követelőznek, hogy mi miért nem keressük őket, de valójában ők sem keresnek. Én meg úgy vagyok vele, hogy minek hívjak el ilyen 6-8 fős családokat az esküvőmre kb. fejenként 10-15 ezres költségért...

Inkább a nászútra akarunk költeni.

Önzőség ez a részemről, és szerintetek sokan meg fognak sértődni? Te megsértődnél, ha ritkán látott rokonok nem hívnának meg az esküvőjükre? Rákérdeznél, miért nem hívott meg? Rosszallnád a döntését?


2019. dec. 11. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Miénk is szűk körű volt. Nem nagyon volt belőle sértődés. Ma már nagyon sokan nyűgnek tartják az esküvőket.


Dícsértek is (olyanok is, akik amúgy megsértődhettek volna, mert egy nagyobb esküvőre meghvtuk volna őket), hogy mi ezt meg mertük lépni meg hogy milyen hagulatos, meghitt lehetett (az volt). Sokan akarnak titkon ilyet, csak van akire rákényszeríti a családja a nagyobbat. Ne hagyjátok magatokat.

2019. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem sértődnék meg. Mi 15-en voltunk, a szűk családon kívül még néhány barát volt ott. De a másodunokatestvérem majdhogynem számon kért, hogy hogyhogy nem hívtuk meg. Szóval emberfüggő, de szerintem a többség ezt nem találja gondnak.
2019. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én családi körből se hívtam meg olyat akit nem szeretek, alig beszélünk, teljesen más világok vagyunk de ő erőlteti a jópofizást mert hát "család vagyunk mégis".

Neheztel azóta is de nem érdekel. Kaptam vissza olyan kommenteket is hogy "bezzeg a tesóm milyen szép nagy családi 100+ fős esküvőt szervezett" - ezeket az embereket általában pofán röhögöm és otthagyom. Nincs energiám rájuk. :D

2019. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!