Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha özvegy lennél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha özvegy lennél, az új vőlegényed akit szeretsz, megkérné a kezedet és amikor te azt válaszolnád, hogy nem mert akkor elveszted az özvegyi nyugdijjad, azt válaszolná?

Figyelt kérdés
teljesen megérti, de ad egy kis időt. Vagy igent mondasz s elvesz feleségul hivatalosan, vagy békésen elköszön.
2020. máj. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha ennyi eszem lenne, hogy némi pénzért az államtól, eldobjak egy jól működő kapcsolatot, akkor meg is érdemelném, hogy otthagyjon.
2020. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
26%
Mekkora főnyeremény lehet az a nő, aki pár tízezer forintért az állam csecsén próbál megélni, meg az a hapsi is, aki egy ilyne okádék nőt vesz el. Egy ilyen Maúnika-showba illő családot tudok csak elképzelni. A prolitengeeeer közepéééén, ott élnek ők, a görcsikéééék....
2020. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
91%
Özvegy vagyok,és kaptam özvegyi nyugdíjat,bár keveset,mert a férjem sajnos fiatalon halt meg. Eleve nem akartam még egyszer férjhez menni,de nem a pénzellátás megtartása miatt. Van párom,de úgy indultunk a kapcsolattal,hogy elmondtam mit szeretnék/nem szeretnék. Ő ezt elfogadta,és ehhez azóta is mindketten tartjuk magunkat. A kérdésedre válaszolva: mérlegelj,mennyire stabilakapcsolat,szeretnél-e férjhez menni,van-e kiskorú gyereked,mennyivel változik az anyagi helyzeted. Ezt Nektek kell megbeszélni,dönteni és elgogadni.
2020. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
82%

Azért ez több mindentől is függ. leginkább mennyi az az annyi. csak mert ha a leendő férj fizuja alacsony, és az özvegyi nyugdíj ahhoz képest jelentős összeget képvisel, akkor nem biztos, hogy célszerű házasodni.

A másik, mi van, ha még sem jön be ez a házasság?


Amúgy könnyű más farkával verni a csalánt. A pasi lemondana havi x ezer Forintért egy papír miatt?

2020. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
2-es nem feltétlenul kevés egy özvegyi nyugdij.
2020. máj. 18. 13:56
 6/72 anonim ***** válasza:
69%
#2: Te nagy ész. Özvegyi nyugdíjat a férj is kap, ha úgy alakul. Vagy te visszamondod? Nyilván csak a pofád nagy.
2020. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
17%
Jesszumpepi, mennyi koldus él ebben az országban.
2020. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
6-os itt most nem férjről szol a kérdés, tanulj meg olvasni. ugyanakkor válaszolni forditott esetre is lehet, de ha arra is képtelen vagy, akkor inkább hallgass.
2020. máj. 18. 14:00
 9/72 anonim ***** válasza:
92%
Dr Genya,képzeld,én is ilyen nő vagyok! 10 éves gyerekkel maradtam egyedül úgy,hogy én is le vagyok százalékolva és részmunkaidőben dolgozom. Képzeld Dr,hogy arra a minimális összegre is szükségem volt mert a gyerekem előtt még jó pár év tanulás állt. És megjegyzem: megértem,magam is így voltam,nem kockáztatom azt a minimális összeget se egy menyasszonyi fátyolért. Mi van ha nem jön össze a házasság,mert simán lehetilyen is. Persze más lenne ha közös gyereket akartunk volna,dea kérdező nem írt erről.
2020. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
hát lehet fokozni a helyzetet, pasi felcsinál egy özvegy nőt, majd a házasságkötéshez s özvegyi nyugdij feladásához köti azt hogy vele marad e. sokféleképpen lehet ezt csinálni s bármelyik fél lehet inkorrekt.
2020. máj. 18. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!