Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha özvegy lennél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha özvegy lennél, az új vőlegényed akit szeretsz, megkérné a kezedet és amikor te azt válaszolnád, hogy nem mert akkor elveszted az özvegyi nyugdijjad, azt válaszolná?

Figyelt kérdés
teljesen megérti, de ad egy kis időt. Vagy igent mondasz s elvesz feleségul hivatalosan, vagy békésen elköszön.
2020. máj. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
93%
De,számít a kor. Nem mindegy,hogy valaki huszon-harmincévesen lesz özvegy,mert akkor még vállalhat gyereket,vagy 70-80 évesen,amikor már nem erről szól az együttélés. Én 40 évesen lettem özvegy,édesanyám 83 évesen. Nagyon nem mindegy.
2020. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
23%
Nagyot akarunk mondani, közbe meg csak megint a sértettség szól belőlünk és logikátlan dolgokat sorakoztatunk. Na menjél, mert inflálódik a forint, erősen. :D
2020. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
számit nem számit, minden válaszolonak fix a kora. de ha nem tetszik, lehet panaszt tenni Istennél.
2020. máj. 18. 14:48
 24/72 anonim ***** válasza:
74%
Genya,a stílusod alpári,és halvány gőzöd sincs a kérdésben leírt élethelyzetről. A férjem 28 évesen lett beteg,3 éves volt a gyerekünk. 10 évig volt munkaképtelen mikor elvesztettem. És ez ugye szerinted olyan helyzet amit előre tudni kellett volna...
2020. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:
a válasz szempontjábol nem számit hogy hány éves vagyok. akinek attol fugg a válasza, hogy én hány éves vagyok annak a válasza nem is igazi válasz.
2020. máj. 18. 14:51
 26/72 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező,nem érdekel a korod,nem azért krdezem mert el akarlak csábítani. A válasz szempontjából kardinális.
2020. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
15%

Én őszintén sajnálom mindazt, ami veled történt, de egy ember akkor vállaljon gyereket, ha azt egymaga is el tudja látni, vagy max a másik halálakor rámaradt anyagi javakból tényleg normálisan fel tud nevelni egy gyermeket. Nem pedig az özvegyi nyugdíjba kapaszkodunk...ez nagyon nagyon gáz.

Őszintén sajnálom hogy meghalt a férjed, én biztos belehaltam volna a fájdalomba, de ez akkor is az én véleményem. Egy gyereket tiptopban kell nevelni, mindig, és csakúgy bevállalni, hogy az tuti adott!

2020. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:
vagy a karninális szo jelentését nem értetted meg vagy a kérdést. mégis miét számitana abban az én korom, hogy te it tennél egy ilyen helyzetben??? hacsak nem valoban el akarsz csábitani. akkor valoban számit az én korom, de akkor is csak abban az esetben ha utána az én özvegyem leszel. akkor viszont már engem nem fog érdekelni a válaszod igy akkor meg a válasz nem fog nekem számítani.
2020. máj. 18. 14:54
 29/72 A kérdező kommentje:
27 az ilyesmi sose tuti. mondjuk más sincs ami az életben tuti.
2020. máj. 18. 14:55
 30/72 anonim ***** válasza:
80%
Én pl. igényt tartanék a nyugdíjra.
2020. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!