Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha özvegy lennél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha özvegy lennél, az új vőlegényed akit szeretsz, megkérné a kezedet és amikor te azt válaszolnád, hogy nem mert akkor elveszted az özvegyi nyugdijjad, azt válaszolná?

Figyelt kérdés
teljesen megérti, de ad egy kis időt. Vagy igent mondasz s elvesz feleségul hivatalosan, vagy békésen elköszön.
2020. máj. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
13%

A vőlegénység a jegyesség által születik, az pedig a házasság előszobája.

Gondolom, megkérte a kezedet, te meg igent mondtál.

Most meg nekiállsz matekozni, hogy mégsem.

Volt ilyesmiben részem, férfi szemmel nézve hervasztó, hogy finom legyek.

A helyében én már nem várnék választ.

2020. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
szeretem a látnokokat, a lottoszámol mik lesznek?
2020. máj. 18. 15:48
 33/72 anonim ***** válasza:
58%

"hogy ha a család férfi tagja meghal, akkor már kb oda is a normális nevelésének lehetősége. "


És ha a család női tagja hal meg? vagy az már mindegy? Vagy tudod mit, senki ne vállaljon gyereket, mert mi van, ha az egyik szülő a gyerek pár éves kora előtt hal meg és nem tud egyszerre vigyázni is rá és dolgozni. Apukának máris nem kevesebb pénze lenne, ha 4-kor bölcsibe rohan és heteket van otthon a beteg gyerekkel.

2020. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
82%

Mamám 72 éves, 83e Ft volt a nyugdíja. A papa néhány hónappal ezelőtt hagyott itt minket, úgyhogy most a mama picivel 200e fölött kap özvegyi nyugdíjat.


Nyugdíjasan már nem nagyon van lehetőség több jövedelemre szert tenni, mint amit az állam ad, úgyhogy ennek fényében megéri mérlegelni, hogy anyagilag hosszútávon mégis milyen döntéssel járna jobban.

2020. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező,én kérdeztem a korodat,de több választ is adtam. Mivel Hozzád hasonló helyzetben voltam/vagyok,céltudatosan tettem fel a kérdést,ami anonimként nem tudom miért titok. De látod a válaszokat,kevés információból kb válaszok.
2020. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
ők mindent tudnak nincs kevés informácio
2020. máj. 18. 19:12
 37/72 anonim ***** válasza:
80%
Jó,megértelek. Bizonyára mostmár tudod hogy dönts.
2020. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
eddig is tudtam, nem döntésért jöttem a gyakorira, nem is az volt a kérdés, hogyan döntsek hanem h ti hogyan döntenétek. nagy kulonbség.
2020. máj. 18. 19:20
 39/72 anonim ***** válasza:
61%

És ez Téged miért érdekel?Majd mi feltesszük azt a kérdést amire választ szeretnénk kapni!


Tehát Te tudod,hogy döntesz, viszont kérdés számodra,hogy mi, idegenek,hogy döntenénk, de ez Téged semmiben sem befolyásol a döntésednél hiszen nem is érdekel az,hogy mi mit tennék a helyedben...


Régi gyakoris vagyok, de ilyen kérdéssel/válasszal még nem találkoztam.

2020. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
csakhogy erre a kérdésre én akarok választ kapni. nem ti. hogy miért vagyok egy érdeklődő lény? mert az ember alapbol ilyen, ti is ilyenek voltatok, mig be nem fásultatok. de elég gáz ha meg kell kérdeznetek hogy ti hogyan döntenétek. közvetve elvileg befolyásolhat- fontos a feltétel - hisz ha a válaszok miatt megtudok valami olyasmit amit addig nem tudtam, akkor emiatt más lehet a döntés. de a gyakorlatban nem ezt jelenti a befolyásolás szo, ez csak a pongyola megfogalmazások miatt hangozhatna igy el.
2020. máj. 18. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!