Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Benne lennétek esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek esküvő előtt egy tesztben, ha a párotok kérné?

Figyelt kérdés

A teszt ennyi: Ülj le egy székre. Kapsz egy palack vizet, megy a TV, és nálad a telefonod.

Semmi veszélyes, gusztustalan, vagy beteg dolgod nincs, csak ülj!

Amíg a párod nem engedi meg, hogy felkelhess.

Ez lehet 5 perc, 5 óra, vagy 5 nap is!


Ennyi a kérése.



(Igen, A TITKÁRNŐ című filmből van.)



2020. jún. 2. 22:10
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
96%

#9

A válaszolók azért látják így, mert nem szeretik, ha úgy bánnak velük, mint a kutyával. Ülj le és én megmondom, mikor állhatsz fel? Szerintem így viselkednek az emberek egy egészséges és boldog párkapcsolatban?

Te például elvárnád ezt a párodtól, de ő is megtehetné veled ugyanezt?

21/L

2020. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
22%
Csak ha velem csinálja :D
2020. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
95%
De csak üljön és kész? Telefonozhat, vizet ihat, odapiszkíthat(az 5 nap esetén) ? Vagy ez mire megy ki?
2020. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
96%
Oke. Belemennek. Es utana azt mondanam, koszonom, hogy felnyitottad a szemem. Ilyen barommal nem akarok egyutt maradni.
2020. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem az a teszt, hogy tv-zik vagy telefonozik, és ha megkérem abba tudja e hagyni, pl hogy segítsen krumplit pucolni. De hogy ott üljön és ne mehessen sehová? Az senkinek se jó.
2020. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mi az, hogy "nem tenném meg ÉRTE"? Nem fog ő abból profitálni semmit, ha én napokig egy helyben ülök az óhajának megfelelően. Nem fog diplomát kapni érte, nem tud belőle saját lakást venni, nem lesz tőle kiegyensúlyozottabb, nem fog tovább élni. Ha lenne a dolognak bármiféle valós tétje, nyilván megtenném, még csak nem is azon múlna, hogy milyen tevékenységet kéne végeznem.

A probléma az, hogy egy ilyen ember érezni akarja, meg akar győződni róla, hogy megtehet velem bármit a világon, hogy a tulajdona vagyok, és nem egy másik, vele egyenrangú emberi lény. Nem ez az elképzelésem az ideális kapcsolatról, bocsi.

2020. jún. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
86%

"De csak üljön és kész? Telefonozhat, vizet ihat, odapiszkíthat(az 5 nap esetén) ?"


A filmben is (Secretary) bepisil a csaj.


Amúgy én régebben olvastam cikket egy dominával, aki azt mesélte, vannak olyan férfiak, akik azt kérik tőle, hogy zárja ketrecbe őket, hagyja ott, és adott időre menjen vissza. Addig odaadja a hitelkártyáját, menjen vásárolni, de délután 3-kor legyen ott, és engedje ki. Egy perccel sem előbb vagy később.


Ez igazából bizalom, bizalommegerősítésről szól. (Mármint nem az, hogy nem lép le a kártyáddal. :D) Hogy bezárnak, egy sebezhető helyzetben hagynak, neked bíznod kell, hogy visszajönnek, és mikor visszajönnek, az megerősíti a bizalmad, és lehet tőle orgazmusod.


A kérdező nem érti, hogy ez nem a kitartásról szól, ez az engedékenységről szól. Arról, hogy nekem szexuális izgalmat és kielégülést okoz, hogy azt tehetem, amit mondasz, akkor is, ha nekem kényelmetlen. Csak ehhez tényleg akkora bizalom kell, amit a kérdező a kommentje alapján nem tud szolgáltatni, csak getziskedne. És azt sem érted, kérdező, hogy ez egy embertípus. A nőt nem kell rávenni, a nőnek magától kell ezt élveznie. Ha van menyasszonyod, akkor már rég tudod róla, izgatja-e az ilyesmi. Mert ha olyannal akarod csinálni, aki nem érzi át, az nem ez a játék, nem ezt mutatták a filmben.

2020. jún. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Sokan rugóznak az 5 napon, mert talán rosszul fogalmaztam, elismerem!


Nincs konkrét, megszabott idő! Ez lehet bármennyi, nyilván reális keretek között. Azaz 1 - 29 - 130 - 72 - 900 - 10 - 1200 - ... perc is, bármennyi.


És a kérdés továbbra is az, ha ő nem képes ott ülni, akkor én miért bízzak meg benne, ha ezt sem lehet tőle elvárni? Miért vállaljak vele gyereket, hitelt, jövőt, miért bízzam rá az életem titkait...sőt...magát az életemet is akár?

2020. jún. 3. 02:27
 19/50 anonim ***** válasza:
95%

"És a kérdés továbbra is az, ha ő nem képes ott ülni, akkor én miért bízzak meg benne, ha ezt sem lehet tőle elvárni? Miért vállaljak vele gyereket, hitelt, jövőt, miért bízzam rá az életem titkait...sőt...magát az életemet is akár?"


TŐLED ezt senki nem várja, drága kérdező.

2020. jún. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

#18

Normális esetben a kölcsönös bizalom kiépülése előzi meg az eljegyzést, nem pedig fordítva. Ha az együtt töltött évek és mindaz, amit addig megtettetek egymásért, neked kevés volt ahhoz, hogy merj bízni a másikban, akkor egyrészt pszichológushoz kellene menned (minden rosszindulat nélkül), másrészt ugyanúgy nem fog jelenteni semmit az az 5 nap, amit majd tévézéssel tölt el a kedvedért.

2020. jún. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!