Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Benne lennétek esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek esküvő előtt egy tesztben, ha a párotok kérné?

Figyelt kérdés

A teszt ennyi: Ülj le egy székre. Kapsz egy palack vizet, megy a TV, és nálad a telefonod.

Semmi veszélyes, gusztustalan, vagy beteg dolgod nincs, csak ülj!

Amíg a párod nem engedi meg, hogy felkelhess.

Ez lehet 5 perc, 5 óra, vagy 5 nap is!


Ennyi a kérése.



(Igen, A TITKÁRNŐ című filmből van.)



2020. jún. 2. 22:10
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
32%
Hááááááát, én pl bevállalnám. Szexuálisan is izgató lenne.
2020. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
92%

#39

Képesnek képes, csak nem biztos, hogy akarja, mert belegondol pl. abba, hogy mi motiválhatja a másikat ilyen kérésre. Nem bízik bennem, dacára mindannak, amit átéltünk? Hol lesz ennek a határa? Legközelebb nem fürödhetek hónapokig? Érzelmileg zsarolni fog a "ha szeretsz, megteszed nekem" dumával minden egyes alkalommal, amikor fontolóra veszem, hogy az aktuális kérésére igent mondjak-e? Örökké vissza akar majd élni az odaadásommal olyan módon, ahogy jólesik neki?

2020. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
94%

De ha neked szexuálisan izgató, akkor pont a lényeget fogod meg. A film maga erről szól, hogy MINDKÉT FELET IZGATJA.


Ha én megnézek egy filmet, amiben vibrit dugnak a pasi seggébe, vagy áramot vezetnek a heréibe, akkor el kell várnom, hogy tegye meg értem, mert különben nem szeret? Gondolkozz már.

2020. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes választ…

De a kérdésre válaszolva; ezzel te is tesztelheted szerintem őt. Mert ha ilyen kérése van, akkor biztos van valami kis szadizmusra hajlamos valami benne. Menj bele és lásd meg, meddig hagyná, hogy szenvedj! 1-2 óráig minimum ki lehet bírni, aztán ugye lassan kéne menned wc-re... ha totál nem bírod, de nem engedné, hogy felkellj… hidd el, nem jó férj alapanyag. Ha meg nem mész bele, akkor is ki fog jönni rajta ez a dolog, de lehet, hogy durvábban. Aztán inkább most ez, mint később valami rosszabb...

2020. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:
40%
Végigolvastam a válaszokat.. én igent mondanék a páromnak rá, ha ismerem és megbízom benne, mert tudom, hogy még véletlenül sem akarna nekem kellemetlenséget okozni. Ebből kifolyólag szó sincs 5 napról meg ilyenek.
2020. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
86%
Nem. És ha pisilnem kell vagy éhes vagyok?
2020. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
25%

Na direkt megnéztem a filmet, de én most elvonatkoztatok tőle.

Nekem nőként elég fura lenne valóban, ha megkérném a férfit, azt a férfit akivel közös jövőt, azaz közös életet tervezek, és még arra sem lenne képes, hogy leüljön annyi időre, ami alatt végig nézni pár filmet, miközben ő elvárná, hogy komoly adósságba verjem magamat mert neki kell a ház, vagy szüljek pár gyereket, akivel magamra hagyhat egy 19 éves szösziért, 15 év után. :(

2020. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
88%

Akinek ilyen kérése van, az beteg állat.

Kérdező, ha te így akarod tesztelni a párodat, akkor szegény megtudja, hogy nincsen agyad. De szerencsére még időben!

2020. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a kérdező, suny, gyáva, gagyi, ezért nincs sok értelme reagálni. Ennek semmi értelme. Tökéletes Csubakka-védelem.
2020. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy hülyeségnek tartom. A páromnak nem fogok értelmetlen dolgokat megtenni csak azért, mert azt mondja, hogy csináljam. Azért ez egészen más kategória, mint hűségesnek lenni, ami egy monogám párkapcsolatban elvárható. Ha lenne erre egy normális indoka, hogy miért kéri, elgondolkodnék rajta - és akkor, ha kapnék arra biztosítékot, hogy nem 8 óráig kell ott ülnöm, felállhatok, ha zsibbad a lábam (az nem játék azért).
2020. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!