Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Benne lennétek esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek esküvő előtt egy tesztben, ha a párotok kérné?

Figyelt kérdés

A teszt ennyi: Ülj le egy székre. Kapsz egy palack vizet, megy a TV, és nálad a telefonod.

Semmi veszélyes, gusztustalan, vagy beteg dolgod nincs, csak ülj!

Amíg a párod nem engedi meg, hogy felkelhess.

Ez lehet 5 perc, 5 óra, vagy 5 nap is!


Ennyi a kérése.



(Igen, A TITKÁRNŐ című filmből van.)



2020. jún. 2. 22:10
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon nem normális, én eleve össze sem házasodnék olyannal, aki ilyet kérne, az előzőek jól leírták. Beteg.
2020. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a házasság sem kellene, hogy arról szóljon, hogy alárendeled magad a másik akaratának. Ha neked a komoly párkapcsolat teher, és csak bizonytalanságot, félelmet és kötelességeket jelent, akkor ne csináld. Ha a 3 gyerek és 30 év hitel neked nem a boldogságodat szolgálja, akkor ne vállald be ezeket. Ha a te párkapcsolatod úgy működik, hogy a párod néhány napig engedelmeskedik, de te úgy gondolod, hogy a házasság részedről csak áldozatokkal fog járni, akkor minek?


A bizalmat nem lehet egyetlen tettel, szándékosan elnyerni. Folyamatosan kell, hogy kialakuljon. A házasságnak, gyerekeknek akkor van értelme, ha ez neked is örömet jelent. Ha a család csak púp a hátadon, ne egy teszt alapján kezdj bele, hanem sehogy. Hitelt pedig nem kötelező felvenni. Ez egy lehetőség, amit normális ember alaposan mérlegel objektív érvek alapján. Ha arra alapozod a pénzügyi jövődet, hogy a párod képes-e parancsszóra tv-t nézni, akkor megérdemled a bukást.


A kérdésre válaszolva: akkor lennék benne ilyesmiben, ha ez a páromnak és nekem is jó valamire, nem értelmetlen. Pl. ha ez szexuálisan izgatna minket, vagy mindketten élveznénk. Természetesen csak akkor, ha önként csinálnám, és nem lennék kényszerítve.


Aki az alapján hoz életre szóló döntéseket, hogy én mennyire vagyok engedelmes, azt jól kiröhögném.

2020. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
92%

Jujjj, de szépen kibújtál a válasz elől. Nem akarok gyerekeket, és van saját lakásom, nem kell bevállalnom ezeket.


Na válaszolj, te ülnél a kakádban 5 napot a szerelmedért?

2020. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
91%

De ezzel hol teszteled a megbízhatóságot? Én nem csinálnám meg, és szakítanék, de amúgy tök megbízható vagyok. Nem csalom meg a vőlegényem, szeretem, segítek neki bármiben, gyereket fogok szülni neki, hitelt veszek fel vele.

A te tesztednek a megbízhatósághoz semmi köze. Inkább csak a társfüggőségét teszteled. Szerintem egészséges lelkületű ember nem kér ilyet a másiktól, mert semmi értelme, de megalázó. Ha ilyen baromságokat vársz el, akkor pont hogy soha nem lesz normális társad, mert a legtöbb épelméjű nő ilyesmiktől elmenekül.

2020. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
91%

"És a kérdés továbbra is az, ha ő nem képes ott ülni, akkor én miért bízzak meg benne, ha ezt sem lehet tőle elvárni?"

Nem vicc, beteg a gondolkodásod. Durva, hogy nem veszed észre magad.

2020. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
85%

A kérdezővel csak annyi a baj, amellett, hogy beszari, és nem válaszol a kérdésekre, hogy nem érti a fétist.


Mert ez létező dolog, de ott nem getzizik direkt a domináns fél.


Ez olyan, mintha a kérdező azt mondaná, hogy mikor a részeg Józsi elveri a feleségét, az BDSM.

2020. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%
Látom sokatok nem érti ennek a lényegét. Nem csak szexuálisan lehet izgató, hanem érzelmileg is kielégül a másik fél, ha azt látja, hogy a Szerelme kitart mellette. És ahogy a Kérdező is írta, sokkal jobb egy ilyen teszt, mint egyből fejest ugrani a hitelbe és a gyerekvállalásba, hiszen azt életed végéig bánni fogod, ha balul sül el. Ennyi. :)
2020. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
93%

#37

Éveken keresztül, amikor valóban szüksége volt rá, nem tartott ki mellette, vagy mi? Ha nem, akkor eleve az eljegyzésig sem kellett volna eljutnia vele. Ha meg igen, akkor teljesen szükségtelen tesztelgetni. Ennyire egyszerű.

2020. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha évekig együtt van valaki a párjával, akkor pedig erre nem képes? Érdekes...
2020. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
91%

#39

Ki szeretné, hogy a párja úgy bánna vele, mint egy kutyával?

Én amúgy várom a választ arra, hogy a kérdező engedné-e, hogy a párja alávesse őt ugyanennek a tesztnek.

2020. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!