Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik így meghívni valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik így meghívni valakit a lagzira?

Figyelt kérdés

Páromat lagziba hívták, engem meg a gyereket nem...

A parom elment, a gyerek legalább 1 órát üvöltött, hogy apával akart menni a buliba ( 5 éves)

Ismerjük őket, össze is járunk a párom miatt.

Nagy lagzi, 150 vendéggel kb.


Csak szerintem bunkóság? Főleg a paromtol, hogy így elment.



2020. aug. 8. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jo valoszinu az 5 eves gyerek azert visitott, mert fel lett elotte fujva ez az egesz... gondolom nem magatol talalta ki, hogy apa buliba megy.


Egyebkent picit fura, hogy nem csaladostul hivtak titeket, nem tudom melyikotok baratairol van szo, feltetelezem a ferjede. Lehetseges, hogy tenyleg csak azokat szerettek volna hivni, akik hozzajuk kozel allnak, attol meg, hogy osszejartok, nem biztos, hogy te is beleesel ebbe. Nekem is rosszul esett volna, de a parom nem menne el igy a lagziba. Bar ahogy lattam, a tied sem :)

2020. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Végülis kiderült, hogy féltékenység állt a háttérben.

Nevetséges dolog : de szerintük szebb az én kislányom mint az övékè...

A férj mondta el a paromnak

2020. aug. 27. 16:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Úristen... ezek ám a felnőtt emberek. Szánalmas, de komolyan. Ezek után nem keresném a kapcsolatot velük.
2020. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
OMG :D elég szar magyarázat. Mitől félt, hogy a násznép körberajongja a te gyerekedet, az övékét meg nem? Irreális. Egyébként ha ennyire tart mások véleményétől, inkább azzal foglalkozott volna, hogy még gyerek előtt tart 150 fős esküvőt. Inkább emiatt mosolyogják meg sokan, nem azért mert nem olyan szép a kislánya...
2020. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Atyaég... Igazi jó barátok! -_- Ez olyan, mintha én nem mennék el egy esküvőre, mert a menyasszony tuti szebb lesz mint én...
2020. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!