Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsú / legénybúcsú:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú / legénybúcsú: neked volt, vagy tervezed, hogy lesz? Vagy nem akarsz ilyet?

Figyelt kérdés
Akinek már volt lánybúcsúja vagy legénybúcsúja, illetve akinek lesz, meséljen a programról! Köszi!
2020. aug. 17. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, laza és nagyon jó hangulatú.

Csak 7-en voltunk velem együtt, csakis közeli barátnőket hívtam meg, senkit sem illemből. Utólag mesélte a szervező lány, hogy nagyon hamar megbeszéltek mindent.

Volt pár feladat az este folyamán, illetve beütünk vacsizni egy olcsó-középkategóriás helyre, majd egy szintén normál árú helyen a központban koktéloztunk, de kb du6-tól 10-ig tartott.


A játékok között volt:

- férjismereti teszt (ez vendégként is érdekes amúgy mert máshol is láttam)

- egy-egy papírra leírták, mi volt az első gondolatuk amikor élőben megismerkedtünk. Nekem ki kellett találni, ki írta, s elmesélni a többieknek, hogy ismerkedtünk meg. Nagyon cuki volt és sírtam is ahogy visszaemlékeztem, mind elég mély barátság a lányokkal.

- meg kellett kérdezni 3-4 járókelőt tippekről a tartós házzasságról - ez azért volt cuki mert pont elkaptunk egy idős párt, nagyon aranyosak voltak

- kellett petrezselymet is árulnom, igaz csak pár szálat :)

- hoztak 1-1 pici csetreszt ajándékba és mondtak hozzá közös sztorit, na ott is bőgtem. :)


Szóval ez ilyen "barátságünnep" is volt, semmi vulgaritás meg ilyenek.

Minden feladatért kaptam egy puzzle darabot, ami végül kiadott egy szelfit a férjemről és a cicánkról és egy üzenetet tőle, totál megható volt.

2020. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne esküvőm, én nem ragaszkodnék semmilyen leánybúcsúhoz, a "tipikust" meg nem is akarnám, és ezt közölném is a barátokkal. Tehát nem akarok chippendale-táncost, sztrippereket, bulizni menni csak azért, hogy leigyam magam meg hülye feladatokat csinálni (ez a tipikus "fotózkodj vadidegen pasikkal, kérd el a számukat, árulj petrezselymet stb." borzalmakat)... azzal nem lenne bajom, ha elmennénk vmi lazább helyre iszogatni vagy összeülnénk vkinél... vagy ha vmi extrább, akkor spába, vagy szabadulószobába.
2020. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem,mivel nincsenek barátnőim,meg amúgy is erőltetett az egész.
2020. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!