Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az egyik barátnőm hamarosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm hamarosan férjhez megy,de csak a szűk családi kör lesz és polgári esküvő,utana meg egy vacsora sem lesz.Engem is meghívott,szerintetek mennyi pénzt kellene adnom?

Figyelt kérdés

Eagy másik baratnomnek lesz jövőre nagy esküvője,templom,lagzi,minden,én leszek a tanúja

Nekik olyan 80-100ezret szánok


2020. okt. 9. 08:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen. Most minden rossz szándéktól mentesen írom, hogy az ajándékkal-pénzzel sem lehet mindig jót tenni. Van aki örül minden ajándéknak, kaparósnak, meg van akinek pénz kéne. Aztán olyan is van, aki ha pénzt kap, akkor az a baja, hogy csak 10 000Ftot kapott. Ilyenkor nem csoda ha valaki inkább ajándékot vesz kisebb összegért, mert jobban mutat, mint odaadni mondjuk 9400Ft-ot.
2020. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp megkérdezném, hogy van-e valamire szükségük. Ha igen, akkor nem pénzt adnék, hanem tárgyi ajándékot.

Esetleg valami élményt, pl. wellness. A kaparós sorsjegy is jó ötlet.

Nem akarok más zsebében turkálni, de 80-100 ezer szerintem rengeteg, akkor is, ha ott van vacsi.

2020. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi nem hiányzik és jó szívvel adod. Ne azért adj annyit, amennyit, mert nekik mennyibe kerülsz, hanem mert szereted őket. Én barátnők esetében egyformán adnék függetlenül az esemény méretétől és mikéntjétől.
2020. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
VAlami jelképes ajándékot vinnék, ha nincsen vacsora. Kb 5 ezerért.
2020. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm esküvője pont ilyen volt, csak polgári szertartás, semmi más. Ott a rokonság adta a pénzes borítékot, mi pedig a barátokkal közösen összedobtunk nekik egy wellness hétvégét. De hangsúlyozták h semmit nem kérnek, csak magunkat vigyük :D. Persze senki nem ment oda üres kézzel így sem. Az nagyon kellemetlenül érezte volna magát, mert sorba álltak borítékot osztani. Amúgy nem sok esküvőn voltam életemben, de ahol nagyobb banzáj volt, ott is aki csak a polgárira ment, meg a templomira, de a lagzira már nem, az nem adott semmit. Fura lett volna kezükbe nyomni a borítékot amikor fotózkodás van meg vonulás a lakodalom helyszínre...egyszerűen ott nincs erre alkalom a legtöbb esetben. De hogy válaszoljak is a kérdésre, ha megengedheted magadnak, akkor borítékban, üdvözlőlappal egy 10-es, vagy ha közeli barátok és tudod hogy szeretnék valahol vásárolni akkor ajándékkártya, utalvány. De ezekkel könnyű mellélőni, ha nem tudják levásárolni.
2020. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben nem elvárható a pár részéről, hogy a meghívottak pénzt adjanak. Ilyenkor szerintem bőven elég egy szép képeslap vagy valami apróság a lakásukba. Ha nagyon akarsz pénzt adni, vagy úgy érzed, rászorulnak, akkor max. 10e Ft bőven elég.
2020. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!