Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsúra - a vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsúra - a vőlegény beleegyezésével - meghívnánk két sztriptízes nőt meg pár "lazább hölgyet", ebből később baj lehet?

Figyelt kérdés
Kiborulna a menyasszony - feleség, ha megtudná?

2020. nov. 23. 13:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Ollókezű, ugyan... A 10-es válaszoló a 12 éves, épp unatkozik, mert mára nem kaptam elég házi feladatot és most van ideje álmodozni. :))


A kérdésre válaszolva: nyilván menyasszonytól függ. Van, aki kiborulna, mert úgy gondolja, hogy a szexualitás párkapcsolaton belül a két félre tartozik, de van, akinek belefér házasság előtt, hogy ő idegen férfiak farkát markolássza, a vőlegénye meg "lazább hölgyek" (értsd lotyók) melléről nyalogasson részegen tejszínhabot.

Innen így ismeretlenül nem tudom megítélni, hogy milyen szinten vannak.

2020. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
*kapott
2020. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Téged zavarna ha a menyasszony barátnői hívnának 1-2 "lazább" szép fiút? Hát végül is... igy kvittek lennétek
2020. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
93%

Engem nőként egy igényes sztriptíz nem zavarna, mindent a szemnek alapon, ellenben ha k.rvákat is hívnának, és az én vőlegényem/párom ebben részt venne, az abban a pillanatban lapát.

Nem is értem, hogy aki alapból monogám párkapcsolatban él, miért hiszi, hogy egy legénybúcsú arra az estére minden felelősség alól mentesíti.

Amúgy aki erre vágyik, az ne éljen kapcsolatban, pláne ne házasodjon, és akár minden este kedvére k.rvázhat.

2020. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén szólva kifejezetten gyerekesnek és fantáziálatlannak tartom azokat a férfiakat, akik szerint a legénybúcsú egyenlő a sztripper műsorral meg a kurvákkal.

1. Számomra egy tartós kapcsolat már alapból monogám, tehát aki belemegy a kapcsolatba, sőt, aztán az eljegyzésbe is, annak már ne legyen arra igénye, hogy vadidegeneket dugjon. Ezeket intézze el a tartós kapcsolat előtt. Ha pedig nem képes róla lemondani, akkor nem csak hogy házasodni nem kell, de tartós kapcsolatot sem kell kialakítani. Tehát számomra a monogámia a kapcsolat elejétől alapfeltétel, nem pedig a házasságtól.

2. Normálisabb férfiak hasonlóan gondolkodnak, mint amit az első pontban leírtam, azaz a szripper műsorból maximum a látvány marad. Nem tudom melyik pasinak akkora élvezet az, hogy megnéz egy fél órás műsort, majd pedig a szingli haverjai elvonulnak végigk.ni a felhozatalt. Ez buli? Kinek? A haveroknak esetleg, a vőlegénynek szerintem kevésbé. Már pedig ez elvileg ugye az ő bulija lenne. Nem?

3. Szerintem ki lehet találni értelmesebb programot is, ami tényleg közösségi program és élmény marad mindenkinek. A párom, mikor a legjobb barátjának szervezte a legénybúcsút, akkor pl. tankozni mentek. Nem, nem ültek a gép előtt és tankos játékkal játszottak, hanem igazi tankokat vezettek. De ki lehet próbálni versenyautókat, el lehet menni gokartozni, paintballozni, via ferratazni, szabadulószobázni stb.


Nekem nőként abszolúte semmi igényem nincs arra, hogy vetkőző pasikat nézegessek. Nem azért, mert prűd vagyok, hanem mert nem érdekel. Ha érdekelt volna, akkor pedig elmentem volna már rég.


Mindenesetre örülök, hogy a párom és a barátai szellemileg kicsit tovább jutottak ennél a szintnél, így egyáltalán nem kell azon aggódnom, hogy lesznek-e rib..ancok a legénybúcsún, mert tudom, hogy se a páromnak, sem pedig a barátainak nincs igénye ilyesmire.

2020. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
7%
Gyerekek, én azt hiszem, eltévedtem. A hozzászólások és pontozások alapján ez most a felnőtt párkapcsolatok kategória vagy a boomer kategória?
2020. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem egy normális kapcsolatban nekem ez nem férne bele. Se női se férfi oldalon. Lehet ugy is ilyen bulikat tartani h egyik oldalon sincs vetkőzés
2020. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a #26-os válaszom lepontozását, ez megadta a választ! Szép napot boomer kategória!
2020. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
94%

Első 10 kommentet olvastam csak,de!

Felénk a vőlegény 1000%hogy hűséges a szingli haverok,a kapcsolatba penészedett emberek szoktak szolgáltatást igénybe venni. Utóbbiakról: fejben megvan a szikra erre,itt csak adódik az alkalom.

Az viszont már kérdéses,hogy a leendő feleség elhiszi e hogy csak szórakozásból van összekarmolva a vőlegény kisszívva a nyaka....

2020. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
13%
Vőlegény beleegyezésével, nos a legénybúcsús társaságok 1/3 része többször találkozik ilyen buliban. Igazából felénk nem kérik ki a bele egyezését meglepetés amire számít az ember.
2020. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!