Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsúra - a vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsúra - a vőlegény beleegyezésével - meghívnánk két sztriptízes nőt meg pár "lazább hölgyet", ebből később baj lehet?

Figyelt kérdés
Kiborulna a menyasszony - feleség, ha megtudná?

2020. nov. 23. 13:39
1 2 3 4 5
 41/45 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
40-es: MINDKÉT FÉL megbolondulhat, és válhat, lelécelhet, elkezdhet pasizni/nőzni, stb. Ha egy kicsit is emberszámba lenne véve a másik fél, akkor kevesebben szenvednének szar házasságban. Mert tudod, senkinek nem kötelező szar kapcsolatban tengődnie, legyen az járás, élettársi kapcsolat vagy házasság. De amíg csak a fäßoddal csapkodsz, hogy így a nők meg úgy a nők, addig ne csodálkozz, ha senki nem akar melletted megmaradni. Minek is foglalkozni olyanokkal, mint te?
2020. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
95%
38: most már az is boomer, aki választékosan fogalmaz, nem úgy, mint akit a szotyolaköpködőből szalasztottak. Akkor büszkén vállalom, hogy 31 évesen is boomer vagyok.
2020. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

#38:

Én se írtam olyat, hogy egy táncoslány ördögtől való lenne.

Amit viszont nem értek, hogy ha a vőlegény nem él a prostizás lehetőségével, akkor a havernak mitől ennyire fontos? Egyedül nem tudsz prostizni? Ja, hogy a legénybúcsúban nem te fizeted a tarifáját...

2020. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
74%
Úgyis megtudná...
2020. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
19%

Egy sztriptíz táncos nem prosti is egyben, így ez ellen nem volt ellenvetésem. Tapizza meg, élvezze ki a táncot és ennyi. Másnap még meg is kérdeztem milyen volt, őszintén kíváncsi voltam és nem akadtam ki egyáltalán.

Ha prostikat hívott volna a baráti társasága az igen is övön aluli lett volna és neheztelnék érte, mert ugyan a párom dönti el mit kezd a helyzettel, szerintem gerinctelen dolog jó barátként az esküvő előtt hetekkel félred*gásra buzdítani egy barátot.

2020. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!