Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtudják tartani az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudják tartani az esküvőt tavasszal lagzival,ami nem 2tanús??

Figyelt kérdés
Úgy tudom 30-35 fős vendégségről van csak szó. Tavasszal. Megmondom őszíntén most nem sok kedvem van hozzá de muszáj lesz elmennem rá. Lagzit biztosan akar a pár kisebb létszámmal és vacsorával. De nem 100fős lakodalmat.

2020. dec. 29. 23:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a korlátozások akkor lesznek feloldva, ha elegendően beoltatták magukat.

Én nem mentem bele, de valaki itt kiszámolta, hogy először ugye az eü-t oltják, utána a veszélyeztetetteket, szociális szféra és így tovább. A "közember" tavaszig valószínűleg nem fog vakcinához jutni, így nem gondolom, hogy tavaszra akkora átoltottság lenne, hogy nagyobb rendezvények meg legyenek tartva.

2021. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem tudom a választ, ahhoz tényleg valami jósnőt kell felkeresned :D de ha ennyire nem akarsz elmenni tökmind1 milyen okból, soha jobb kifogásod nem lesz mint most ez a vírus marhaság.

Nekem júliusban lenne kötelező bájolognom egy esküvőn, de megmondtam, hogy én annyira "félek" a Covidtól, hogy nem fogok elmenni. Ebbe egyik se tud belekötni. Sőt, ha nagyon nincs más lehetőség, az esküvő hetében beadod nekik, hogy magas lázad van meg fáj a fejed, és ráadásul a szagokat sem érzed. Ők fognak pánikolni, hogy légyszi maradj otthon.

2021. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, nyugi.
2021. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

De a pl feljebb kommentben említett júliusit hogy tartják meg? Most lagzit beterveztek egy adott étterembe úgy hogy egyáltalán nem 100% hogy kinyit. Vagy hogy nem zár be ismét.


Egy vagy kettő kb 40 fős valamire kell gondolni. Semmi kedvem. De ha nem megyek akkor a párom fog kiakadni. Nem muszáj mennem! Csak nézhetem a búvalcseszett fejét 2 hétig hogy nem voltam képes elkísérni pedig jól esett volna neki. Nulla azaz nulla kedvem van menni mert kb vad idegenek és páromat semmibe nézik..

2021. febr. 10. 18:07
 15/31 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy soha többé nem kell menned. Remélhetőleg:)


Bírd ki. Az otthoni néma terrornál nem lesz rosszabb.

2021. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Igen olyasmi :D nématerror mert se nem üvöltene se nem verne meg nyilván viszont..nézném 12-14 napig a búvalb....tt arcát hogy szégyenbe hozom pedig ő..


De ha elmegyek is végig azon kattogok hogy le se bagozzák párom ezek a rokonai de szó szerint csak akkor köszönnek ha a közös mamájuk látja!! Pedig felnőtt ffiak.. és akkor ennek ad párom pénzt ugye ez nem izgat már mert én nem fizetek bele egy olyannak aki az utcán se köszön vissza kb páromnak de a násznépnek jók leszünk! Hanem hogy nekem ég helyette az arcom mekkora tapló.

2021. febr. 11. 07:36
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a júliusi esküvőset.

Náluk az a helyzet, hogy 2 éve kapkodva összeházasodtak, mert terhes lett a nő, de igényelte a hercegnő jelmezt meg a színházat a templomban. Tavaly lett volna ez megtartva, de áttolták erre az évre. Ők azt mondják, mindenképp összeházasodnak, és maximum a lagzit áttolják jövőre. Szerintem ez nevetséges, de kinek mi fér bele :D

A te dolgodra annyit tudok mondani, hogy a párod nem normális, ha ennyire kattog olyan rokonok miatt, akik le se sz.rják a fejét. Elmondom neked, az enyémet is zavarja, hogy nem megyek el vele az esküvőre, neki ráadásul a testvéréről van szó, de én úgy vagyok vele, hogy nekem megér ennyit. Felnőtt emberek vagyunk, mindenki azt csinál amit akar.

Egyébként a párod sem tud veled mit kezdeni, ha egy héttel az esküvő előtt "nagyon beteg" leszel. Ha azt mondod, hogy szédülsz, baromira fáj a fejed, nem érzel szagokat, felpöckölöd a lázmérőt stb., vagy kénytelen elmenni nélküled, vagy lemondja. Ha így is kényszerítene, akkor meg te tudsz bevágni egy kamu hisztit, hogy ennyire nincs az állapotodra tekintettel.

Gondolkozz, nőből vagy te is, légy találékony.

2021. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Igazad van! :D nem kattog. Azt mondta hogy anyagilag semennyire se érdekli hogy betesz X ft ot a borítékba nekem nem kell majd azt mondjuk közösen adjuk ahhoz senkinek semmi köze hogy én nem adtam bele. Ezzel azért is ért egyet mert mind a kettőnket lekakálják ezek a rokonai.. Ő meg azt mondta most majd ad utána úgysem mivel egyetlen 1 szülinapon se ajándékozták mef egymást ezután sem fogják ennyi belefér anyagilag neki nem érdekli. Engem akkor érdekelne ha elvárná hogy beladjak mondjuk 25öt vagy csak 10et úgy hogy köszönni se tudnak nekünk az utcán ha elmennek mellettünk. A nagyijuk előtt meg megy a színház...hogy ők milyen jó unokatesókák amikor a néni pl kimegy 5 percre meg hozzánk se szólnak és hátat fordítanak páromnak.


Jaj én ezt sose értettem hogy kapkodva esküvő mert terhes a nő. Eleve nem leszek terhes ha nem vagyok házas..ezt párom is így gondolja a családtervezés előtt kb 1 évvel házasodni okés és utána a gyerek.. nem pedig fordítva. :D De tudom tudom maradi nő vagyok.

2021. febr. 12. 14:44
 19/31 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy maradi. De náluk nem lett volna esküvő, ha nem esik teherbe :D


Ha ennyire szar nálatok a helyzet, akkor végképp nem értem minek akar elmenni a párod. Imádja, ha lekezelik meg levegőnek nézik, vagy mi? Meg fizet is nekik, haláli. Komolyan nem értem, max. azt tudom elképzelni, hogy mazochista, vagy imád mártírkodni.

2021. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
A közös nagyijuk miatt és a szülei miatt "kell" mennünk majd.. mivel leszårnánk,viszont velük ugye tartja a kapcsolatot és amúgy őket szereti is viszont zaklatnának erőszakoskodnának és a nagyijuk kb ezer alkalommal kínozna minket ha lát hogy mertük megtenni hogy nem mentünk.. Mert a nagyijuk előtt megy a színház a néni azt hiszi tartják a kapcsolatot az unokái akik unokatesók pedig semmilyen kapcsolat sincs. Ha a néninénél nem futnak össze akkor sehol máshol senki más miatt. De előtte megy a színház. Fura mert párom szülei tudják hogy vadidegenek számunkra az uncsitesók mégis ezt hallgatnánk. Na erre mondta párom hogy megér neki annyit és anyagilag pont tesz rá kifizeti és dugjákfel a pénzt mondta is.
2021. febr. 15. 23:45
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!