Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtudják tartani az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudják tartani az esküvőt tavasszal lagzival,ami nem 2tanús??

Figyelt kérdés
Úgy tudom 30-35 fős vendégségről van csak szó. Tavasszal. Megmondom őszíntén most nem sok kedvem van hozzá de muszáj lesz elmennem rá. Lagzit biztosan akar a pár kisebb létszámmal és vacsorával. De nem 100fős lakodalmat.

2020. dec. 29. 23:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Jah és itt jó pár tizest úgy b#ssza be a borítékba hogy egyetlen 1x sem !! hívtak meg minket se páromat se hozzájuk soha. De ugye fizetni jó a jólkereső párom. Ez bánt. Hogy emiatt kell mert ezt hallgatnánk a nagyijuktól. Szegény nem tudta azt hiszi meg voltunk hívva. Párom egyetlen 1x sem volt meghívva. Na erre mondta hogy csesszékmeg azt a pénzt aztán amúgy sem beszélnek. Mi nem fogunk kapni mert szűk esküvő lesz tehát ezek a rokonai meg se lesznek hívva. Ha rajtam múlik nem is tudnak róla addig se hisztiznek hogy mertük ezt tenni..
2021. febr. 15. 23:50
 22/31 anonim ***** válasza:
11%
Az esküvő mindig 3 tanús: a jegyespár 2+1 az állam vagy az egyház tanúja ;)
2021. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nulla haszna volt hogy ma felkeltel 22es.....
2021. ápr. 7. 11:30
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
volt, mert írhattál választ ;)
2021. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi válaszoló vagyok, aki a júliusi esküvőt írta, csak most látom amit írtál. Köszi 22-es :)


Bocsi, hogy ezt mondom, de a párod egy jó nagy papucs. Nem a tiéd, a családjáé. Tényleg bocs, de én nem kezdenék ilyen emberrel, mert képtelen lennék elviselni, hogy "becsicskul" a családjának, akik közbe úgy bánnak vele mint a szarral. A másik meg az, hogy nem tudom, közös vagy külön kasszán vagytok-e, de ha közös, én biztos nem engedném, hogy az én pénzemből egy fillért is adjon ilyen rokonoknak. Ráadásul úgy, hogy a büdös életben nem kapjátok vissza tőlük.

Meg kicsoda a nagyi, az angol királynő talán, hogy ennyire körülötte forog minden?

Tényleg ne engedj ebben az esküvős dologban, mert garantálom neked, hogy ezzel nem lesz vége a pénzszórásnak. Ma esküvő, holnap jön a kölyök, ott is nyitni kell a pénztárcáját. Mert különben a nagyi megharagszik...

Ocsmány dolog ezt írni, de az ilyen pasasokat vagy beidomítod, vagy dobod.

2021. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igazad is volt! Én egy árva fillért se tettem a borítékba! De aláírtuk mindketten ez alap ez nálam sem volt kérdés! De mondom..csak aláírtam az üdvözletet és ennyi. A párom teljes familiája úgy tudja közösen adtuk biztos állt volna bál ha kiderül a srác élettársa (én) nem adtam. :D Nekünk lesz majd egy sima 2 tanús esküvő és lagzi nem! Mi egy fillért se fogunk kapni. Lagzit azért nem akarok mert nem játszom meg az agyam előttük mekkora szeretés van..ha párom közeli rokonai pl unokatesó az utcán is félvárról sem köszön a páromnak! De a pénzt azt adjuk mert a szülők meg a mama megmondták hogy XXXXX ezer.. Hát nekem nem mondják meg :D. Párom azt mondta: megcseszhetik azt a pénzt van miből adnia de nem érdemlik meg és semmi mást soha nem vesz. Ezzel zártuk le a korábbi lagzit. Most lesz még egy..a másik fejünkre magasról kakiló rokona. Abba is, ti se fizetnétek a helyemben, nem?
2021. ápr. 7. 19:57
 27/31 anonim ***** válasza:
81%

Én egyikbe se adtam volna semmit. Üdvözlőlap oké, elég lett volna az a borítékba. De hogy még ki is adja a család utasításba, hogy ennyi meg annyi ezer kell bele, hát ne haragudj, de a szánalom csúcsa. Ilyen családtól én menekülnék.

Tényleg vedd komolyan amit írtam, és próbáld meg a párodat minél előbb leválasztani róluk, mert ennek nem lesz vége. Mondom, jönnek majd a pulyák, és nyilván az utasítás akkor is ki lesz adva, hogy fizessen. Szerinted nemet fog mondani? :) Nem hiszem...

2021. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ebben 100% igazad is volt. Úgy hogy nem élsz velünk :D nekem időben sikerült észbekapnom! És már párom sorra mondja a szülőknek hogy NEM :D bármire. Már egy 10-12 es tojás amit csak bedobtunk mert megkértek árát is el tudja kérni vagy elfogadni ha kifizetik! Sőt odáig jutottunk hogy :D ünnepekkor kap mint még mindig pénzt..mint anno ugye.. de elfogadja minden ünnepen 30 fele is a lovettát. Ebből meg haláli nyugodtan kifizetjük XY nászajándékát és le van sz*rva. Összeadva többet adtak páromnak erre arra csak ajándékba vagy kettőnknek X ezret karira vagy ilyesmi.
2021. ápr. 7. 21:49
 29/31 A kérdező kommentje:
Tudom az az ő ajándéka volt vagy a közös kari pénz..de legalább így. :D Nincs pulya sehol. De ha lesz pl nálunk akkor ezek a rokonok magasról le fogják szrni a gyerekünk, így én se vennék az övéiknek semmit. Igazad van.
2021. ápr. 7. 21:51
 30/31 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetem, hogy mikor lesz az esküvő? Mert már ugye tavasz van :D meg hogy hogy akarják megtartani? Pénteken ugyebár azt nyilatkozta bölcs vezérünk, hogy nem lehet rendezvényeken részt venni, csak oltási igazolvánnyal.
2021. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!