Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt aki MÁJUSBAN házasodot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki MÁJUSBAN házasodott össze és még mindig együtt van a férjével? Mert azt olvastam hogy orosz babona szerint májusban rossz házasodni

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 05:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt osztálytársam május 20-án házasodtak,talán 5 éve és együtt vannak.

Az unokatesómék pedig május 18-án, 7-8 éve és ők is remekül megvannak.

2021. ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szülei 35 évet éltek házasságban, az apósom haláláig.

Szüleim 33 éve élnek házasságban.

Mindkét esküvő májusban volt.

De hidd el, egy kapcsolat sikere nem holmi babonákon fog múlni, hanem azon, hogyan funkcionáltok a szürke hétköznapokban. Tudod-e szeretni, ha morcos és ráncos és ha nyomot hagy rajta az élet. Túl tudsz-e lépni a büszkeségeden, ott tudsz-e lenni minden bajban? Látod-e még sok év után is a párodban a kincset?

2021. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria


A kérdésedet itt kellett volna feltenni.

2021. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Május 11. Most lesz 19 éve.
2021. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy ősi beduin babona szerint meg júniusban rossz házasodni..

Ugyan már, kb. minden hónapban lehet valamit találni.

2021. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon (és sok hasonló éghajlatú országban) a május az egyik legkedveltebb esküvői hónap, szerinted hány százezren, kllióan házasodtak már ebben a hónapban?

Mennyi az esélye annak, hogy azért megy tönkre egy házasság, mert májusban köttetetett? Ne legyél már buta kérlek!

Nálunk a családban jószerivel csak májusi és szeptemberi esküvők voltak eddig.

Pontos dátumot csak a magamét tudom, május 15, 1999, együtt vagyunk azóta is.

Szüleim , nővérem is májusban esküdtek. Anyuék 1969-ben, idén 52 éve együtt, tesómék meg három évvel előttem, így ők idén lesznek 25 éves házasok.

Mindenki leírhatja a sajátját, nem leszel tőle előrébb. Akkor sem, ha írunk többszázan többszáz /ezer dátumot.

Attól még a te házasságod tönkre mehet akár, mint bárki másé, kívánom ne így legyen, de ha mégis, nem az lesz az oka, hogy májusban esküdtetek.

Amúgy meg orosz vagy? akkor sem lenne értelme a babonának, ahogy semelyik ilyen ostobaságnak sincsen értelme, de magyarként egy orosz babonától rettegni még nevetségesebb, már megbocsáss.

Mondok egy jobbat, anyukámat és engem is látott a férjem menyasszonyi ruhában esküvő előtt. Anyuéknál véletlenül alakult úgy, afféle "balesetként", bnálunk szándékosan, hovatovább én még egy tükröt is összetörtem, de nem jött hét év szerencsétlenség mégsem.

A házasságom is kitart még, pedig babona szerint már ezer éve elváltnak kellene lennem és várt volna rám hét nyomorult, szerencsétlen év is, de valahogy az univerzum megfeledkezett róla, hogy ezeket bevasalja rajtam, vagy csak egyszerűen nem tud róla, hogy az ostoba emberek babonákat gyártanak, így pont tetojja, ahogyan az értelmesebbje is.

2021. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek drága emberek :)
2021. ápr. 19. 14:09
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem orosz babona, hanem aztolvastamhogy. Sok erdekeset olvasol.
2021. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A május népszerű hónap az esküvőkre, szóval rengetegen vannak egész biztosan. Apám a 2.feleségével májusban házasodott, 17 vagy 18 éve. A férjem egyik rokona szintén májusban házasodott, 5 éve. Stb.
2021. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátom testvére 2 éve májusban vette el a nőjét. Azért házasodtak össze, mert terhes lett a csaj - eljegyzés is terhesen történt - azóta együtt vannak. A nőről kiderült, hogy nem egészen százas, mivel bántalmazza a fiukat.

Szerintem köze sincs az orosz babonához meg ahhoz, hogy májusban házasodtak össze. Az emberek vagy normálisak, vagy nem.

2021. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!