Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 20 fős esküvő(polgári+vacsora)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 fős esküvő(polgári+vacsora) rendes esküvői ruhát vennél fel vagy esetleg valami világos színű hosszú ruhát?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
12 fős polgárira rendes menyasszonyi ruhát veszek fel. Nem a 120 ezer kategóriából, mert annyit nem költenék ruhára egy kis esküvő miatt (valószínű nagyobb miatt sem :D), de mivel édesapám kifejezett kérése volt, hogy lásson menyasszonyi ruhában így úgy gondoltam ha már nekem amúgy is "mindegy" akkor legyen. :)
2021. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ki mit szeretne felvenni a saját esküvőjére nem értem mi köze ahhoz hogy Te mit szeretnél a saját esküvődön? Ne másokra gondolj, meg mások véleményével foglalkozz, hanem legyen sajátod és bátran vállald fel! Ha máskor nem is, legalább a Ti napotokon legyen már az amit Ti akartok. De amúgy máskor is.;) Sok boldogságot!
2021. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Én kéttanúsra is felvenném a klasszikus esküvői ruhát, ha az lenne az ízlésem (bár az én ízlésem közelebb áll az egyszerű világos hosszú ruhához - mondjuk "esküvői anyagokban", nem nyári ruhásban). Az nem attól kellene, függjön, hány vendég van.
2021. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elegáns világos ruhát vennék fel, elsősorban nem is amiatt, hogy kb negyvenen leszünk, hanem mert 40+-os vagyok.


Ha szeretnél, nyugodtan vegyél hagyományos menyasszonyi ruhát a 20 fősre akár.

2021. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Én hasonló kis esküvőnél egy elegáns de nem menyasszonyi fehér ruhában gondolkodtam. Csak végül mégis egy nagyon egyszerű menyasszonyi lett, mert jó áron találtam, és akkor már miért ne.
2021. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nagy abroncsos ruhát biztos nem vennék fel 12 fős esküvőre. Inkább akkor valami hosszúő, világos (akár fehér) ruhát. De ez mindenkinek a saját ízlése. Ha te rendes menyasszonyi ruhát szeretnél, vedd fel azt.
2021. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
vagy 20 fősre, bocsánat :) #6 voltam
2021. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék rendes menyasszonyit csak akkor, ha rendes nagy esküvő lenne.

De akkor ezek szerint jó a világos színű hosszú ruha, csak kíváncsi voltam a véleményekre Mert soha nem voltam még esküvőn. :)

2021. aug. 31. 13:31
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Én 40 fősre se vettem fel a menyasszonyit. Egy hosszú, ezüstös színű ruhám volt csipke ujjakkal. #6 és #7 voltam.
2021. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
8-ra a sajátod lesz az első?:D Ez komoly.:) Különben miért írod, hogy "világos"? A hófehér miért nem jön szóba egyébként?
2021. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!