Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 20 fős esküvő(polgári+vacsora)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 fős esküvő(polgári+vacsora) rendes esküvői ruhát vennél fel vagy esetleg valami világos színű hosszú ruhát?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
nekünk volt egy szabadtéri szertartás + vacsora 10 fővel (velünk együtt), de mégis volt "rendes" ruhám. én szerettem volna.
2021. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg felvennék valami esküvői ruhát ha nem is olyan csicsásat.


Én szívem szerint megesküdnék megint az emberrel. Egynek mert megint felvenném szívesen a szép menyasszonyi ruhát, másrészt mert az esküvőnk emlékezetesen szar volt számomra, az egész mulatós része... Lehet másodjára sem lenne jobb mondjuk. :D Ha ugyan azok ott vannak ugyan úgy meg férjem sem tesz másképp mint akkor, kellene a fenének megint.

2021. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

nem tudom, az en velemenyem mennyire mervado, mert rendes nagy eskuvore sem vennem fel ezt a tipikus habos-babos nagy eskuvoi ruhat. szerintem nevetseges, olyan, mint valami jelmez es a legtobb nonek idiotan all, plane ako alacsony es/vagy kover.


nekem sokkal jobban tetszenek a kifinomultabb, egyszerubb, letisztultabb darabok. ‘sima’ eskuvoi ruhak kozott is van oylan, amiben nem aroncsos, strasszos oriasi habcsoknak nezel ki. egyszeru, hosszu feher ruha kis csipkevel, kivagassal vagy akarmi. en tuti ilyesmit valasztanek inkabb.


de persze a te eskuvod, te tudod..

2021. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
12-es miért mi volt, elmeséled?:)
2021. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én egész életemben hercegnős ruhára vágytam, én felvenném azt. De szerintem ha nagy esküvő van, akkor is nyugodtan lehet egyszerű a ruha. Attól függ, te mit szeretnél.
2021. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én rendes esküvői ruhát vettem fel, a vendégség is kiöltözött, egyáltalán nem volt fura, bevonulás is szép volt (szabadtéri szertartás), minden. Nem kell ehhez nagy násznép, az kell hogy szép és magabiztos legyen a menyasszony.
2021. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
31-en voltunk. Rendes esküvői ruhát vettem fel. Mindenki szépen kiöltözött. Igazi, hagyományos, menyecske táncos, élő zenés esküvőnk volt.
2021. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

20 fős esküvőre (polgári-templomi-vacsora) "rendes" menyasszonyi ruhát fogok felvenni, ráadásul varratom egy ismert szalonban. Módomban áll kifizetni, miért ne tenném? Meg csak azért hívjunk meg még legalább 30 embert, hogy sokan ne hápogjanak azon, hogy menyasszonyként merészelek menyasszonyi ruhát viselni az esküvőm napján?

A lelki részét meg letudtam azzal, hogy ha sokak felveszik terhesen vagy gyerek után a habosbabos ruhát, semmivel nem leszek "nevetségesebb" náluk csak azért, mert mi nem csődítjük oda a fél világot az esküvőnkre.

2021. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Közel 50 fős, kültéri esküvőnkre egy térdig érő, két rétegű ruhát vettem fel. Csak mert az tetszett régóta és végre volt alkalmam megvarratni a méretemben. Árban is kevesebb volt, mint a férjem cipője, ami mondjuk vicces. Egyáltalán nem bántam meg, imádom és remekül éreztem magam benne.

Amúgy meg nem attól lesz tartós a házasság, hogy milyen típusú a ruha, hanem a felek együttműködése a lényeg.

2021. szept. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!