Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet elkerülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkerülni, hogy ciki legyen, hogy alig fog valaki eljönni az esküvőnkre az én oldalamon?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a kérdés önmagáért beszél. A párommal mindketten 29 évesek vagyunk és házasságot tervezünk, szeretjük egymást. Ha viszont esküvőre terelődik a beszélgetés, kicsit összeszorul a gyomrom. Bár neki kevesebb barátja van, mint nekem, sokkal nagyobb a rokoni köre és sokkal több a családi barát, mint az én családomnak. Attól tartok, hogy az ő részéről minimum 30 ember el fog jönni, az én részemről a Magyarországon élő barátaimmal együtt maximum 10-12. Szeretnénk egy apró ceremòniát, és utána egy partit is, de nagyon gáznak érzem ezt, és szinte biztos vagyok benne, hogy "ki fognak beszélni" (a párom vendégei) emiatt, hogy kb senki nem jönne el az esküvőmre. Mivel az esküvői csomagok hoteleknél, éttermeknél fix díjasok, nem hiszem, hogy megéri befizetni egyet, ha utána beégek azzal, hogy kevesebb fő jön el, mint a minimum. Mit lehet ilyenkor csinálni?


A másik, ugyanehhez tartozó "probléma", hogy kb 2-3 barátom tartózkodik Magyarországon, többen másik kontinensen élnek (8 órás időeltolódással). Senki nem szervezne nekem lánybúcsút se, bár az ivòs-fasztortás-berúgva sikítòs verziót nem is szeretném, mert introvertált vagyok, és egy baráti vacsorát többre becsülök. Viszont ezt is nekem kellene összedobni és max négyen lennénk, amit cikinek érzek.



2022. márc. 26. 10:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De itt nem arról van szó,hogy a 100-150 fos lagziban ti nem tudjatok,hogy ki kihez tartozik. itt bizony a 40-50-60fobv fogjak tudni a jol összetartó rokonság akik latjak egymast 10x egy evben hogy kik a rokaonaik barataik. Es fel fog tunni,hogy a masik odlalorol csak ketto vagy 4 ismeretlen ember van ergo midnenki mas a sajat bandabol van..
2022. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
21. Nem 4 hanem 10-12. Azért az nem ugyanaz. A férj részéről pedig kb 30. Benne van a kérdésben. De komolyan kit érdekel az ilyesmi?
2022. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Akik ettől ennnnyire fosnak, azok most szerelemből szeretnének házasodni vagy inkább dicsekedni mások előtt? Őszintén.

Ne haragudjunk, de életem nagy napján el nem tudom képzelni, hogy azon aggódjak, a vőlegényem rokonsága hány főből áll. Pedig jóval több embert fog meghívni, mint én.

2022. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!