Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogos a felháborodásom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom,hogy nem vihetem a párom az esküvőre?

Figyelt kérdés

Az ara a nőverem gyerekkori barátnője.

Mondhatni az én barátnőm is, részt veszek a lánybúcsún és az esküvőn is.

A párom viszont nem vihetem.

Azt mondta,hogy a nővérem se vihetné csak mivel az Ő párja a férj haverja így meghívtál külön Őt is.

A nővérem nem is tartja indokoltnak,hogy jönnöm a párom, mondván friss kapcsolat (több mint egy éve tart)


2022. máj. 15. 08:59
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
87%
De egyébként, 8-as, mint írtam fent is: teljesen mindegy, ki hogy szervezné a saját esküvőjét, a kérdés az volt, jogos-e. A válasz pedig az, hogy az illemszabály szerint 2 féle esküvő van. Tehát azt kérni, hogy hagyd otthon a párod, nem ütközik illemszabályba. Szubjektíven lehet erről másképp gondolkodni, de a kérdező azt kérdezte, jogos-e a felháborodás, a válasz pedig az, hogy a házasulandó felek nem sértettek ezzel semmilyen illemet vagy hagyományt. Mint mondtam, a meghívóról szokott kiderülni.
2022. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Én a 9-es éa a 11-es voltam, közben valakimás is írt.
2022. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
29%
Látom, te vagy a 9-es. Figyelj, elmondom még egyszer: ez NEM AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. Ez a HAGYOMÁNY/ILLEM stb. ÍGY IS szokás. Ez sem sértő. Mindkétféleképpen szokták. Ez van. Hiába személyeskedsz, nem az én esküvőmről bezsélünk.
2022. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
71%

"Azért sértő, mert nem vadidegenként kéne gondolni egy ismerősünk párjára."

Ekkora ostoba phaszságot :D Dehogynem kéne vadidegenként gondolni egy vadidegenre. Kérdező a felháborodásod egyrészt nem jogos, mert nem a te esküvőd, másrészt tök felesleges. Ha te is olyan ostoba p. vagy mint pl. a 13as válaszoló akkor simán csak ne menj el, mindenkinek jobb lesz! Játszani a hattyú halálát ezen viszont teljesen felesleges.

2022. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem sem fair azt kijelenteni, hogy nem vihetsz +1 főt. (Ez totál bunkóság.)

Értem én, hogy az esküvő az ifjú pár nagy napja meg minden, de azért ne kelljen már a vendégeknek kellemetlenül érezniük magukat! (Mert akkor mit ér az esküvő? Miért hívták el őket?)

A vendég "ILLEMBŐL" kicsenget egy csomó pénzt, mert nyilván nincs pofája megvenni az ezredik étkészletet/konyhai robotgépet/stb-t, és ez a hála, hogy még csak a +1 főt sem viheti magával? (Na bocs már!)

Egy ilyen ("meghívásra?!"), akármilyen mézes-mázas is lehetett, "ILLEMBŐL" instant visszautasítanám, és maximum eléjük "dobnék" egy kisebb borítékot, hogy azért érezzék a törődést... :,D

2022. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
60%

"két ember mennyire szereti egymást míg mi magányosan ücsörögve a büfékocsi mellett a szerelmünkre gondolunk."


Ebből amúgy az jön le, hogy ha a párod is jönne, akkor kábé ketten elnnétek, máshoz meg nem is szólnátok. Ami bunkóság. Vagy miért ne lehetne másokkal jól érezni magad?

2022. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
67%

"Már meg ne haragudj, kipengetsz 60 ezret a kettőnk kajájára, kapsz tőlünk párba 100 ezret és neked áll fejjebb, hogy "jaj egy idegen is szórakozott"?"


Speciel igen. Én eleve ellene vagyok, hogy sok esküvő szinte a vendégek szórkaoztatásáról szól a pár öröme helyett. A pár bármit megszabhat. Ha azt monsják, hogy törpe témjú esküvőt tartanak,és törpének öltözve jöhetsz csak be, akkor így kell menned. Ez van. Én nem szeretném, ha az esküvőmön mindenféle ember ott lenne, akit nem hívtam.

2022. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
7%

Én mondjuk eleve nem hívnék meg olyan embert az esküvőmre, akinek a párját nem is ismerem.

Nekünk is volt ilyen a baráti társaságban, pedig van köztünk aki már házas, és ő sem vihette volna a feleségét. Mi úgy oldottuk meg, hogy kollektíven nem mentünk el. Még az sem akinek nem is volt párja, szolidaritásból!


Viszont voltam olyan esküvőn ami még talán ennél is durvább volt. Ott lezajlott a polgári és a templomi szertartás, meg a fotózkodás, majd utána odament az "ifjú pár" bizonyos emberekhez, és közölték velük, hogy köszönik szépen a részvételt, de a lagzira már nem hivatalosak! Tehát egyszerűen hazazavarták őket, úgy, hogy a meghívón egyébként ez nem volt feltüntetve, hogy csak a szertartásra várják őket!

2022. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
42%

"Értem én, hogy az esküvő az ifjú pár nagy napja meg minden, de azért ne kelljen már a vendégeknek kellemetlenül érezniük magukat!"


Azt magyarázzátok el nekem, miért érzitek kellemetlenül magatokat a párotok nélkül egy helyen, ahol ott az egész családotok meg még pár rokon és jó ismerős.

2022. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
21%

"Látom, te vagy a 9-es.


10-es, amúgy, de mindegy.

2022. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!