Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogos a felháborodásom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom,hogy nem vihetem a párom az esküvőre?

Figyelt kérdés

Az ara a nőverem gyerekkori barátnője.

Mondhatni az én barátnőm is, részt veszek a lánybúcsún és az esküvőn is.

A párom viszont nem vihetem.

Azt mondta,hogy a nővérem se vihetné csak mivel az Ő párja a férj haverja így meghívtál külön Őt is.

A nővérem nem is tartja indokoltnak,hogy jönnöm a párom, mondván friss kapcsolat (több mint egy éve tart)


2022. máj. 15. 08:59
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
73%
Illetve tovább megyek: a párom miért érezné jól magát egy esküvőn, ahol senkit sem ismer?
2022. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
35%

"Azt magyarázzátok el nekem, miért érzitek kellemetlenül magatokat a párotok nélkül egy helyen, ahol ott az egész családotok meg még pár rokon és jó ismerős."


Egyrészt, talán mert családi összejövetelekkor sem probléma a +1 fő. (Nem szokták elküldeni. Legalábbis nálunk.)

Másrészt, mert oké, ott vannak a rokonok. És? Mit kezdjek velük? Mondjam el nekik, hogy amúgy van egy párom, csak "megtiltották", hogy ott legyen? Így hogy mutassam be a nem jelenlevő páromat nekik? (Amúgy ha a rokonokkal olyan nagyon beszélgetni akarok, akkor azt bármikor megtehetem, nem kell hozzá esküvő.)

Harmadrészt, nem biztos, hogy olyan "jók" azok az ismerősök, sőt az sem biztos, hogy ismerem őket, illetve nem biztos, hogy egyáltalán meg akarom ismerni őket. (Ismerkedni menjek esküvőre? He?!) :,D

2022. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha nem ismerik a párt, akkor jogos.

Mi még egy éve sem voltunk együtt, amikor meghívtak engem IS a párom unokatestvérének a lagzijába. Nem mondom hogy gyakran találkoztunk, de azért összefutottunk párszor előtte.

Szerintem 1 év mondjuk nem friss kapcsolat. Barátnőmék szervezték most az esküvőjüket, az egyik srác ott is kiakadt, hogy nem viheti a barátnőjét, akit 2 hónapja ismer. Na a meghívó átadása óta már szakítottak is.

Bár ahogy korábban írták, szeresem mindegy, hogy mekkora a lagzi. Ha szűk család/barátok, akkor szerintem belefér, hogy nem vendégelnek meg plusz főket. Ha 200 fő van meghívva, akkor viszont nekem nem számítana, úgyis illik visszaadni nászajándékként az ellátásod árát.

2022. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
60%

Látszik, hogy most többnyire a hibbant menyasszörnyek írtak ide.

Nem voltam még olyan helyzetben, hogy egyedül hívjanak meg valahova (igaz, sok lagziban sem voltam még). Amikor azt ragozzátok, hogy egyedül is tök jól elvan, azért nem tudom, én mondjuk nem szívesen táncolnék idegenekkel a párom helyett. Ez csak egy példa, ha mondjuk nem bulis az esküvő, csak egy ünnepi vacsora, akkor annyira nem érdekelne, de idegenek félrészegen ne rángassanak mondjuk.

2022. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, a jó hír az, hogy nem muszáj elmenned.

Amúgy nekem pont így jött ki, hogy a barátnőm esküvője volt, és csak engem hívott meg, a vőlegényemet nem (mert nem ismerte személyesen). Erre a vőlegényem szomszédjának az esküvője is aznap volt, ő viszont meghívott engem is, mint +1 főt, tehát erre mentünk el nyilván. (Barátnőmnek mondtam bájosan, hogy ugyanekkor lesz egy másik esküvő és lagzi, oda megyünk a párommal, ilyen is van.)

2022. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
73%

2Amikor azt ragozzátok, hogy egyedül is tök jól elvan, azért nem tudom, én mondjuk nem szívesen táncolnék idegenekkel a párom helyett. Ez csak egy példa, ha mondjuk nem bulis az esküvő, csak egy ünnepi vacsora, akkor annyira nem érdekelne, de idegenek félrészegen ne rángassanak mondjuk."


Én itt abból indultam ki, hogy azért ismer a társaságból pár embert. Említette például a kérdező a nővérét. Amikor az egyik barátnőm szülinapján voltunk, páran az egyetemről ismertük, mi egy csoportban táncoltunk például.

2022. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszony meg nagyon figyelmesen mindenkihez odament kis időkre.
2022. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy barátnőm hívott meg az esküvőjére a párom nélkül. 5 éve együtt voltunk akkor már, a barátnőm is ismerte a párom, nem volt neki idegen. Nem is egy kis esküvőről volt szó. Én őszintén késöbb megbántam már hogy nélküle jöttem, mert szószerint vadidegenekkel voltam körbevéve szóval nem éreztem magam a legjobban. Mi most tervezgetjük a saját esküvőnk és ennyi erővel én is megtehetném hogy nem hívom meg a férjért, mert én is annyira ismerem mint ő az én párom. Valószinű ő sem örülne neki. De nem teszek ilyet, hanem meghívom mindkettőt, pedig nekünk jóval kisebb lagzink lesz. Ha visszapörgethetném az időt én el sem mennék már arra az esküvőre így, tényleg rossz volt egyedül idegenek közt.
2022. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
82%

1. a párod neki idegen, és miért kéne idegeneket meghívnia?

2. megértem, hogy vinnéd, mert a párod, ezért meg illene meghívnia :D


Egyébként engem is hívtak meg esküvőre a barátom nélkül, szr volt, de elmentem, mert a házasolandókat egyébként kedveltem, szóval miért ne.

2022. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
49%

Látom, vannak itt páran, akik önállóan lélegezni is képtelenek ha nincs mellettük a párjuk :D Egy délutánt/estét nem vagytok képesek eltölteni a családotokkal, barátaitokkal anélkül, hogy kierőszakolnátok a vendéglátókból a számukra vadidegen +1 fő meghívását is? Ez baromi szánalmas. Az ilyen emberekhez a kutya nem szól hozzá, ezért elképzelhetetlen számukra a kísérő nélküli meghívás. :D

Talán egy kis kedvesség meg tisztelet mások iránt segítene abban, hogy ne legyetek ennyire magányosak.

2022. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!