Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pizza esküvőn? Anya azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizza esküvőn? Anya azt mondja, csalódott.

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel úgy döntöttünk, pizza lesz az esküvőnkön. Van egyetlen egy pizzéria, ami verhetetlen pizzát csinál, marhára imádjuk. A többi pizzéria pizzáját nem szeretjük. Innen hoznánk a pizzákat.


Emellet nem eszünk húst, és így egy kompromisszumos megoldásnak tartjuk a pizzát. Ilyen formában könnyebben tálalunk húsos dolgokat, mintha kiraknánk a húsos tálakat az asztal közepére. Sajnos a húsmentes esküvő gondolata miatt kaptunk negatív visszajelzéseket.


Plusz számunkra egyik étterem sem nyújta azt a kiemelkedő ízélményt, ami után tényleg 100%-ig elégedettek lennénk.


Emiatt a 3 ok miatt jutottunk arra, hogy a kis, 50 fős esküvőnkön pizzát tálalunk.


Persze desszert, torta is lesz, meg a szertartás alatt lehet csipegetni valami olaszos előételt. Az asztalokat pedig nem számozni fogjuk, hanem olasz nagyvárosok nevével különböztetjük meg.


Szerintetek mekkora negatívum ilyen tekintetben a pizza?


2022. júl. 16. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
72%

Ez nekem sem tetszene, sajnálom.

Olyan mintha a vendégek lennének lenézve hogy normális kulturált étkezés nem jár, csak valami gyors.

2022. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
70%
Miért az esküvődre menjek és miért ne a szomszéd KFC-be? De ha már olaszos étel, ott is van finom leves és a tészták is jók. Ti még vegyétek a pizzát.
2022. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:

Mert a családom vagy.

A KFC számunkra nem különleges, ahogy egyik másik pizzéria pizzája sem. Egy sültes tálra pedig végképp nem fut össze a nyál a szánkban.

2022. júl. 16. 21:48
 4/80 anonim ***** válasza:
85%

A ti esküvőtök, nektek kell, hogy tökéletes legyen. Ha nektek ehhez a pizza hozzátartozik, akkor hajrá.

A párom olasz, a mi esküvőnkön is volt pizza, amit az egyik bátyja csinált, akinek pizzériája van. Volt sushi is, amit egy japán barátnőm csinált, toad in a hole, amit egy brit barátnőm és baklava, amit a párom görög haverja; egyik sem tipikus esküvői étel, ha engem kérdezel. (Elég sok országból vannak barátaink, így többen összebeszéltek, hogy az ő ajándékuk az lesz, hogy a saját kultúrájuk különlegességeit készítik el az esküvőnkre.)

Szerintem viszont annyiban érdemes lenne változtatni, hogy ne csak a pizza legyen az egyetlen főétel, hanem legalább egy másik alternatíva is legyen.

29/N

2022. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
76%
Hát, elég igénytelen, de a ti napotok az van ami nektek jó, viszont még annyit, hogy bunkóság azért nem normális menüvel szolgálni, mert vegák vagytok.
2022. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekmenüt kèrjètek az esküvőre, az ajándék a nàsznèpè 🤣
2022. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
86%
Igen 4-es a tieteken sok választék volt. De itt csak pizza lesz még némi rágcsa és süti. Hát nem tudom én ha családtag lennék csak küldenem az ajándékoz.
2022. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:

Nem azért nem szolgálunk fel “normális menüt”, mert vegák vagyunk, nem azért, mert imádjuk ezt a specifikus pizzát, a többi menü ötlet pedig nem hozza meg az étvágyunkat.


Nektek mi számít normális menünek?

2022. júl. 16. 21:57
 9/80 anonim ***** válasza:
98%

#8

Kérdező, ez érthető, de mint írtam, érdemes legalább egy másik opciót felajánlani, mert nem csak ti lesztek ott és nem csak ti fogtok ott enni. Ti ehettek pizzát, de mások esélyesen nem osztoznak ebben a pizza szeretetben.

Akár körbe is kérdezhetsz, hogy például édesanyád mit enne, vannak elég sablonos ételek, amiket a legtöbben megesznek, például a csirke és hal.

29/N (#4)

2022. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
68%
Hát minimum sült hús, töltött káposzta, húsleves gazdagon.
2022. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!