Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pizza esküvőn? Anya azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizza esküvőn? Anya azt mondja, csalódott.

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel úgy döntöttünk, pizza lesz az esküvőnkön. Van egyetlen egy pizzéria, ami verhetetlen pizzát csinál, marhára imádjuk. A többi pizzéria pizzáját nem szeretjük. Innen hoznánk a pizzákat.


Emellet nem eszünk húst, és így egy kompromisszumos megoldásnak tartjuk a pizzát. Ilyen formában könnyebben tálalunk húsos dolgokat, mintha kiraknánk a húsos tálakat az asztal közepére. Sajnos a húsmentes esküvő gondolata miatt kaptunk negatív visszajelzéseket.


Plusz számunkra egyik étterem sem nyújta azt a kiemelkedő ízélményt, ami után tényleg 100%-ig elégedettek lennénk.


Emiatt a 3 ok miatt jutottunk arra, hogy a kis, 50 fős esküvőnkön pizzát tálalunk.


Persze desszert, torta is lesz, meg a szertartás alatt lehet csipegetni valami olaszos előételt. Az asztalokat pedig nem számozni fogjuk, hanem olasz nagyvárosok nevével különböztetjük meg.


Szerintetek mekkora negatívum ilyen tekintetben a pizza?


2022. júl. 16. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
43%
En hagynam a francba. Eleted nagy napja, akkor kene a legboldogabbnak lenned. A sok hulye cendeg csak elrontja, azok az emberek akiket utalsz de jelen kell lenniuk, azok akik huzzak a szajuk mert csak vega kaja van.tenyleg igy akarod a boldogito igent kimondani? Anyad megy ferjhez vagy te? En csak bemennek egy hivatalba a leendo ferjemmel alairni a papirt ( bar szerintem hazassagra sincs szukseg), es utana elmennenk a par legjobb baratunkkal enni valahova.
2022. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem se add fel az elveidet, legyen olyan az esküvőtök, amilyennek álmodjátok! Ez RÓLATOK kell, hogy szóljon, nem a vendégekről. Ki a francbak akartok megfelelni? Anyádnak? Èvente egyszer látott rokonoknak? Aki szeret, annak nem a menü fog számítani, hanem az öröm, hogy egybekeltek. Egy jó szűrő, hogy kit érdemes magatok mellett tartani.
2022. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
69%
(Ui.: nekem anyám hasonlóképpen beledirigált az esküvőnkbe, a mai napig bánom, hogy nem álltam a sarkamra és küldtem el melegebb éghajlatra, visszamenőleg is rosszulesik az egész.)
2022. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 A kérdező kommentje:

Én is csak attól félek, hogy a megfelelési kényszer miatt eltérünk attól a tervtől, aki számunkra kedves és később megbánjuk.

Persze fontos, hogy a vendégek is jól érezzék magukat.


Családtag esküvőjén is húsos menü volt a terv eredetileg és én mondtam, hogy nekem elég lesz a köret, nem kell miattunk külön vega verzió. Szóval mi ebből nem csináltunk nagy ügyet, de végül kaptunk húsmentes vacsit :)


Egyébként csak azok a rokonok lesznek megívva, akikkel heti szinten tartjuk a kapcsolatot.


A pizzát pedig nem dobozból fogjuk felszolgálni és mellette lesznek egyéb olaszos fogások.

A lagzi pedig egy vízparti teremben lesz, nem étteremben.

2022. júl. 17. 10:41
 55/80 anonim ***** válasza:
16%
Aki ennyire nem nyitott az új dolgokra, az maradjon otthon, egye a pacalpörköltet főtt krumplival meg savanyúsággal. Hihetetlen, hogy ennyire nem tudnak emberek tekintettel lenni az ifjú pár elképzelésére, nem tudják támogatni őket egyetlen egy napon. Ezeknek a vendégeknek a belük fontosabb, mint az, hogy hozzáállásukkal szűk 1 napon át támogassák a párt. Ilyen rokonok nem kellenek az életembe.
2022. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
32%
A pizza szerintem igénytelen, nagyon prolis. Akkor már valami extra szendvics falatkák legyenek, lazaccal, kaviárral stb. Még az is jobb.
2022. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
20%
De tökmindegy, ki mit tart igénytelennek, ez az ő nagy napjuk, ők ezt szeretnék. Most megfelelésből játsszák meg az agyukat a vendégeknek? Azt írta a kérdező, se ajándékot, se pénzt nem kérnek, csak némi jófejséget a vendégektől, hogy ne pattogjanak már a menün... szerintem a vendégrk alkalmazkodjanak hozzájuk. Életükben egy ilyen nap lesz.
2022. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
92%

"A lagzi pedig egy vízparti teremben lesz, nem étteremben."


Hát akkor így még nagyobb hülyeség, ha nem is a helyszínen készítik. A pizza frissen jó, ha kihűl megszárad. 50 emberre sok idő is, mire mindenki megkapja, mire az utolsó asztalra leteszik, az elsők már szénné unták magukat. Egy esküvőn a vacsora több órás program, beszélgetnek közben eszegetnek az emberek.

Valóban egy állófogadás lenne a legjobb. A ceremónia után koccintás, kis falatkák, beszélgetés, aztán mindenki húz haza. Ha nagy bulit akarsz akkor sajnos figyelembe kell venni a vendégek igényeit, mert ők a buli. Ha ők rosszul érzik magukat, a buli is lapos lesz és hamar vége is lesz, mert mindenki lelép, máris kidobott pénz az egész.

2022. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem valami ünnepi étel, márpedig ez egy ünneplés.

Elmondani nem tudom, mennyire imádom a savanyú gumicukrot, addig eszem, még szét nem marja a szám.

Mégsem szolgálnám fel esküvőn süti helyett :)

Másrészt a ti napotok, ti fizetitek, szóval...én azért egy másik alternatívát kínálnék mellé.

2022. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
51%

Nekem már csak 1 borzasztóan fontos kérdésem maradt!

Chips lesz lesz lesz, mert az elengedhetetlen a slampi bulikról:DDDD


Remélem pizzafutárnak öltöztök és a gyűrűt is pizzás dobozból kapja elő palid:DD

Nem a pizza gáz, hanem az esküvőtök szerintem..., de mindenki úgy lép be a diliház szent kötelékébe, ahogyan akar:)


ui:lesz kajacsata a móka végén?:D

2022. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!