Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pizza esküvőn? Anya azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizza esküvőn? Anya azt mondja, csalódott.

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel úgy döntöttünk, pizza lesz az esküvőnkön. Van egyetlen egy pizzéria, ami verhetetlen pizzát csinál, marhára imádjuk. A többi pizzéria pizzáját nem szeretjük. Innen hoznánk a pizzákat.


Emellet nem eszünk húst, és így egy kompromisszumos megoldásnak tartjuk a pizzát. Ilyen formában könnyebben tálalunk húsos dolgokat, mintha kiraknánk a húsos tálakat az asztal közepére. Sajnos a húsmentes esküvő gondolata miatt kaptunk negatív visszajelzéseket.


Plusz számunkra egyik étterem sem nyújta azt a kiemelkedő ízélményt, ami után tényleg 100%-ig elégedettek lennénk.


Emiatt a 3 ok miatt jutottunk arra, hogy a kis, 50 fős esküvőnkön pizzát tálalunk.


Persze desszert, torta is lesz, meg a szertartás alatt lehet csipegetni valami olaszos előételt. Az asztalokat pedig nem számozni fogjuk, hanem olasz nagyvárosok nevével különböztetjük meg.


Szerintetek mekkora negatívum ilyen tekintetben a pizza?


2022. júl. 16. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
0%
Én is egy olasz menüsorra szavazok igazi olasz étteremben olasz tematikaval, hangulattal, zenevel es a pizza csak egy resze lenne. De amugy meg en nem is tartanek eskuvot, elavultnak tartom ugy ahogy van.
2022. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a könyökömön jön ki a pizza , de van akinek nem átlagos kaja..
2022. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:

Lehet itt van a különbség: ami nekünk különleges, az másnak egyáltalán nem.

Mi csak alkalmakkor eszünk pizzát.

2022. júl. 17. 08:18
 44/80 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már torta helyett is édes pizza legyen.


4-es Amit te írtál, az ötletes.


23-as Még egy állófogadás, egy kerti party, egy kis szűk körű vacsora is jobb lenne.



Persze ha mindezt nem egy éttermi környezetben gondoltátok, hanem ti is egy kerti party keretén belül, akkor még rendben is van. Oda passzol amit elmondtál. Oda belefér a pizza is. Bár oda sem egész pizzákat tudnék elképzelni, hanem kisebb szeleteket kínálva. Egyéb ételek mellett.

2022. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
83%

50 fős esküvő nem kicsi

Ha veganok vagytok is van étteremben ilyen tal kb mindenhol

Ok hogy a ti eskuvotok de én ha vendéget hivok akkor olyannal kínálom amit ő szeret és nem erőltetem rá az én izlesemet Vagy nem kell vendéget hívni és ketten pizzaztok

2022. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
90%
rendeljetek sajtburgert... Mindenki szereti a sajtburgert... :D
2022. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
85%

#43: valóban itt lehet a nézeteltérés oka. A legtöbb embernek a pizza egy ebéd/vacsora helyettesítő, ha nincs "rendes" kaja. Társaság összeül, enni kéne valamit. Mi a legegyszerűbb? Rendeljünk pizzát! Hétköznapi, ingyenes rendezvény ígér ebédet: mi a legegyszerűbb? Rendel egy kupac pizzát. Általában úgy a papírdobozokkal, alig felvágva, ahogy kihozzák... Marha igénytelen. De ingyenkaja, szóval esszük. Jó, lehet igényesen is csinálni, de akkor is csak pizza.

Na meg egyik válaszoló említette, hogy az idősebb korosztály számára nem teljes értékű melegétel, nem is szeretik annyira. A fiatalok kedvelik, de ők is a gyors, egyszerű megoldás miatt, egy részük, aki gyakran eszik, már unja. Őszintén, én már az összes street foodot unom, pedig nagyon ritkán eszem (max havonta). Az ember egy ilyen eseményre különlegesebb ételt képzel el. Nekem pl az az elvem, hogy olyan főtt ételt veszek, amit nem tudok elkészíteni, vagy nagyon macerás lenne, vagy nagyon finom. A pizza egyik sem. Mindenki tud venni mirelit pizzát, rak még rá amit akar, és kész. Egyik legolcsóbb és leggyorsabb ebéd. Persze, minőségben nem vetekedhet egy igazi jó pizzával, de az érzés mégis nagyon hasonló. A vicc pedig az, hogy valamiért a pizza tartósan nagy divat, és irracionálisan túlárazott az alapanyag- illetve elkészítési költségekhez képest.

És valóban, nem laktat hosszú távon olyan jól, mint a fehérje. A szénhidrátok, tészták után 2 órával már éhes az ember, hiába eszi degeszre magát.


Amúgy nem hiszem el, hogy csak pizzát sütnek a környéketeken elfogadható minőségben, semmi mást. Esetleg kérdezd meg anyukádat, mit javasol helyette.

2022. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
21%
Ha zenész helyett dj "lehet"és ezen nem háborog senki, akkor kaja helyett nem hogy pizza de még mekis sajtburger is.... (kb ugyan az arányaiban)
2022. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már a húsmentes lagzira is érkezett olyan visszajelzés, hogy inkább el sem jön, ha nem lesz hús.

Vegaként nekem nincs lelkem húst felszolgálni, pláne nem ilyen nagy mennyiségben. Teljesen szembe megy az elveinkkel.

2022. júl. 17. 09:52
 50/80 anonim ***** válasza:
71%
Na aki a zabálás miatt megy az esküvőtökre az szerintem nem nagy gond ha nem megy.
2022. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!